Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže New World do roka zavřou a za dva roky přijde jeho reskin s názvem LotR: New Hope? 😂 

    Ne, nemám velké naděje a očekávaní...

  • Kissino81

    Nemám rád svět pána prstenů z důvodu jak vyobrazuje eldary. Mam raději interpretaci Warhammeru či Terry Pratcheta.

    • A že jich v tom Pratchettovi jsou hromady.

    • A co ti na Eldarech vadi ?

  • Amazon by měl mít soudní zákaz přibližení k čemukoliv ohledně Pána Prstenů.

  • Mě by bohate stačilo, kdyby se domluvili se Standing Stone Games, použili grafiku, combat systém a možná gathering/crafting z NW a jinak nechali úplně všechno z LotR:O a byl bych šťastný jako blecha 😁

  • KrPa

    no fuj velebnosti!

  • OK na rozdíl od NW bude to mít příběh + dejme tomu i nějaký ten endgame ale stejně by mě zajímalo proč zrušili původní projekt

    • KrPa

      je to v clanku, nedohodli se s tvurci hry, amazon to jen distibuuje

  • kkING

    hmm tak to clovek nevi jestli ma byt rad, nebo brecet ... 

  • Amazon - hry -> doteď samej propadák.

    Amazon - seriál ze světa pána prstenů -> čistý utrpení.

    Ó Adonáj, proč trýzníš hlavu našeho majestátu. 🤣

    • Hele, miliardy tam pujdou a porad je sance, ze se to povede :)

    • To je jak deset ran egyptských. Sotva se člověk vzpamatuje z jedné, hned Amazon oznámí další. 

      • :-D No, tak to nás ještě od Amazonu čeká pár výživných zážitků....

        • A kurňa... to mi nedošlo, snad jsem špatným prorokem. 😂

  • Jevo83

    Pri existencii MONUMENTALNEHO sveta LOTRO, ktore stale vyborne vyzera a ma absolutne unikatne a s laskou prepracovany lore je toto cista ekonomicka samovrazda. 

    • V podstatě existují jen 2 možnosti. Buď se to povede a my dostaneme nový LotR:O (přeci jen mechaniky a gameplay už je vousatý) nebo se to nepovede a LotRO bude mít spoustu nových hráčů. ..podle mě win:win pro LotRO hráče 🤷

  • Doufám, že to MMO bude ze světa ROP a ne z toho šovinistického rasistického Tolkienova. To by mohla být zábava. Zbírat SIMP body u Galadriel a zabíjet co nejvíc zlolných Harfootů.

    • Derp_1337

      Vtipné. Zasmál jsem se. 😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit