Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iSpirit

    podpořím na PS5, ty lowres textury jsou sice zajímavá volba, čistě subjektivně bych ale  raději uvítal highres textury, i když chápu, že tohle respektuje retro styl hry.  Škoda že nedali možnost výběru.

  • frank.horigan

    Uff to je moc fajn číst, už jsem se trochu bál, jestli to nebude další ohavný Golum nebo RedFall.

    Dobré to je :)

  • Paulika

    Skvělé. Moje mladí. Udělejte ještě remake Ultimy Underworld.

    • souhlas, obě Ultimy Underworld byly skvělé hry a jejich předělávky by stály za to, zvlášť UW2. Člověk našel v podzemí hradu ten magický krystal a každá jeho ploška teleportovala do jiného světa - ledový svět, věž obývaná gobliny apod.

      • Ja bych si remake ultimy nebo port klidne zahral , ale myslim ze by to nebyla hra pro prumerneho moderniho hrace...

    • Před pár lety se někdo pokoušel o pokračování jménem Underworld Ascendant a zrovna dobře to nedopadlo. Prý hlavně nedodělané a zabugované.

  • já mám dotaz: co je to prosím boomer shooter?

    • a) Vazne?

      b) Takzvane DOOM-ovky

    • vaclav.pechacek

      https://games.tiscali.cz/tema/boomer-shootery-devadesatky-znovu-pri-sile-presne-jako-v-nostalgickych-vzpominkach-541915

      • jurb83

        Pravda, boltgun ma dostal ako kedysy doom2

      • jo, takže se jedná o české komolení výrazu boomer (jak je v článku správně poznamenáno). Baby boomers jsou generace narozené v poválečném boomu - generace hippies z 60. let v USA, dnešní důchodcovský Babišův elektorát v ČR, a ne představitelé generace X nebo miliniálové, kteří nejspíš tyto 90-kové střílečky hrávali.

        • michaelfoucault

          Termín boomer shooter k nám přišel ze zahraničí.

        • Ne tak úplně. V našich končinách jsou boomers spíš Husákovy děti (70. léta). Jinak je boomer shooter běžné označení i v angličtině (https://fpschampion.com/best-boomer-shooters-you-need-to-play/). Přeložit si to můžeš třeba jako střílečky pro dědky.

          • OK, díky za objasnění. Ale já se ve svých 40 letech na dědka ještě úplně necítím. Přeci jen do důchodu ještě 25 let. Aneb jak se tak říká: mládí v hajzlu a do důchodu daleko.

  • Super! Po několika průšvizích poslední doby jsem rád, že tohle vyšlo. Stylizace se sice od originálu (který měl prvky realističnosti) dost liší, ale líbí se mi to. Neony se k tomu hodí, tmavší prostředí lépe využije baterku nebo noční vidění (doufám, že to tam je) a trochu komiksové zpracování považuju za úlitbu tomu, že to bylo třeba sladit se zbytkem hry, především designem úrovní, který je hodně bludišťový. S realistickou grafikou by podle mého tak podivně navržené kosmická stanice působila hůř.

  • Tak to mám velkou radost. Důvod si po letech zahrát. Soudobá herní tvorba už jde dlouhé roky mimo mě (až na pár výjimek, které spočítám na prstech jedné ruky) 

  • Mno, esteticky nejsem nadšený, někdy ty textury a nasvětlení vypadají skoro komiksově, což jde asi proti duchu originálu, ale asi si to zahraju. Takových her není nikdy dost.

  • Konečně si to zahraji. Mám rád starší hry, např. i přes DOSbox (většinou krokovací RPGčka jako Betrayal at Krondor apod), ale to děsivé ovládání a UI právě pro první System Shock mě odradilo od hraní. Podobně jsem zápasil s UI prvního a legendárního Deus Ex, tam mi to ale nakonec sedlo a rychle přešlo do krve.....zatímco u System Shocku i po opakovaných pokusech o návrat, jsem to nakonec nechal být se slovy že nemusím mít všechno :)

  • aaaa ja na to uplne zapomnel...super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit