Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • unicz

    @redakce Jen technická, Steam je služba. Ten, kdo odstraňuje resp. spravuje obsah v této službě je Valve, nikoli nějaké SteamAI 😃

    Program odstranilo Valve, ze Steamu.

  • vonTossis

    Naprosto v pořádku. 

  • Paulika

    Baví mě, jak si Nintendo hlídá svůj uzavřený svět.  Pamatuji si jak Rockstar tvrdilo, že řada RDR nevyjde na PC a GTA 5 byla taky ohrožena. Teď mám RDR2 dohráno na PC/SteamDecku a GTA taky rozehráno. Ano, koupil jsem si obě hry. Holt, Zeldu si asi nezahraju a oni neprodají. Jen se budou trápit s pirátěním. Jiní pochopili, Nintendo ještě ne.

    • frank.horigan

      Chápu ten jejich boj, ale Dolphin je geniální a já se ho nevzdám. Zásadní hry jsem si i koupil, abych měl klidné spaní, ale hrát SuperMarioGalaxy na Wii ve 480p a na PC v 1080p a plné true stereoskopickém3D je rozdíl opravdu masivní 

      • Derp_1337

        Já bych se vůbec nebránil si na emulátoru zahrát různé Guitar Hero pro Wii. Akurát k tomu člověk potřebuje tu kytaru 😂

        • frank.horigan

          Když jde normálně na PC Wii motion+, půjde i kytara

          • Derp_1337

            Dík za tip. Půjdu se podívat na rady internetových guru a pak to zkusím.

        • LessPh

          Tak to asi nebude takový problém to připojit.. i kdyby jako IO zařízení..

          • Derp_1337

            Hmm, díky za tip. Půjdu se podívat na rady internetových guru a pak to zkusím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit