Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zx_spektrum

    No nevím, chápu že Amnesia jako brand má pořád nějaký tah, ale sám bych radši něco z Penumbry, to byla lepší série.

    • medveddd

      První Penumbra pro mě dosud nepřekonaný dílo. Z těch vlků na začátku jsem měl naděláno v gatích neskutečně.

  • Jack1947

    Hmm Rebirth jsem dohrál celkem bavilo(dokonce zkoušel i ten druhý konec tedy lepší ale nikdy se nepovedlo)  - tady tenhle survival je zajímavej ale nevím jestli se do podobné hry hodí - no čekal jsem vyšší hodnocení 🤔😑 dokonce i jinde bylo... možná to spíchly moc rychle kdoví...

    Zrovna, nemusím moc hry kde nefunguje autosave a celé se to odehrává jen v bunkru ty textury postav hlavně monster jsou jak ze začátku 2000. Trochu škoda noo. Potenciál zde byl!

  • Ne. Rebirth, navzdory tomu hra
    není přímým pokračováním The Dark Descent. Hráči nepotřebují hrát první hru,
    aby porozuměli příběhům, ale hra by měla mnohem více spojení s původní hrou než
    A Machine for Pigs, kterou externě vyvinul The Chinese Room.



    • AMFP navazovalo jen velmi volně, ale Rebirth byl s Descentem celkem nenásilně hezky spojený a rozšiřoval jeho lore.

  • a navazuje to teda nějak na ty předchozí 3 díly Amnézie pokud jde o lore/příběh?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit