Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bodmrazu

    Takze to budu hrat radeji na XBOXu, tam tech 30 FPS vypada lepe z gauce nez na monitoru par centimetru od nosu. Bugy se budou opravovat prubezne, takze se budu pri hrani pomalu kochat a ne speed runovat, pokud by tam byli bugy co to neumozni dohrat hned prvni den po vydani.

  • kkING

    Ruku na srdce ve 4K a nejake slusne urovni nastaveni detailu to pojede 30 FPS na drtive vetsine soucasnych pocitacu 🙂

  • Day 1 v game passe. Ale radsej pockam. Ocakam ze hra releasne velmi rozbita. To je dnesny trend (+ Bethesda). Pockam az to doladia a komunita spravi patche ktore opravia a doplnia co Bethesda nedorobila.


    Hra vyzera krasne a zastaralo zaroven. Sice ten engine vylepsuju no limitacie tam su velmi vidiet. Hra je krasna dokial clovek nevidi modely charakterov a animacie. Alebo nie je velmi blizko textur. Ale s tym som sa uz u nich zmieril. Vyvazuje to ich unikatny zmysel pre atmosferu, sound design, soundtrack atd. V tomto u mna vzdy vynikali a snad to tak zostane aj pri novej IP.

  • Peca

    Vypadalo to zastarale už před rokem a na oplátku to ještě bude mít krvavé hw nároky. Jo, třeba to nude hrozně zábavné, ale mám trošku obavy, no. 

  • romankubanektisc

    V článku píšete vyvěšuje červenou vlajku. Je to ale spíše bílá vlajka. 30 FPS je pohřeb, "krasnej" pohřeb.  Připomíná to jednu upírskou hru (název jsem zapomněl) vydanou na Xboxu letos. Krasnej pohřeb, krasnej...

  • Mohli by trosku vylepsit jejich system na renderovani vousu, docela mi to taha oci, jak spatne to oproti zbytku hry vypada.

  • uher

    Mno... spíš bych se bál něčeho úplně jinýho. Bethesda měla dodnes problém vydat nezabugovanej openworld a teď si troufají na celej vesmír. Radši nechci vědět, co nás čeká. 

    Aby to nedopadlo jako vždycky. 2-3 roky počkat, než se o to komunita postará.

    • Nemohu si v posledních patnácti letech vzpomenout na nezabugovaný openworld. Dnes se můžeme modlit, aby to v avizovaném datu bylo vůbec vydáno.

      • Pomalu cokoliv od Ubisoftu? Jejich světy fungují skvěle.

        • Jsem střelec-sniper, zkus to. Poslední hra, kde se dalo střelit a zasáhnout byl Fallout New Vegas. Teď je to o nepřůstřelných obrázcích. Jo, jsem starej dědek.

          • Tak jestli jsi tím myslel "nezabugovaný openworld, kde tím nezabugovaný myslím, že se tam dá hrát jako sniper", tak to už je samozřejmě úplně jiná otázka, že jo :D

      • Tak to je težce mimo mísu. Breath of the Wild, Tears of the Kingdom, Spiderman, a to jen vzpomínám z patra...

        • PC only. Pokračuj.

          • 0011

            Red dead redemption 2, Hogwarts Legacy, AC Origins, AC Oddyssey, GTA 5, Sherlock Holmes chapter one, Rage, Forza Horizon 4, 5, MSFS, Elden Ring, Death Stranding a dál už mě to neba vypisovat, každopádně nepamatuju a nemám jiné platformy nerovná se neexistují...

            • AC Oddyssey- haha, když si vzpomenu na mrtvoly hozené z pevnosti ze skály. Za okamžik přišel voják s tou mrtvolou naraženou na hlavě a spustil poplach. GTAV- vzdal jsem po třetím úkolu, nebavilo mě opakovat úkoly kvůli chybám. Elden ring- bez chyb? To ani omylem. Hogwarts, ano, myslím, že tam problém nebyl.

  • Hidden

    Vzhledem k tomu, kolik toho hra zobrazuje mi to zase jako nijake zvlastni prekvapeni neprijde. Neni to prvni ani posledni hra co ma na konzolich strop 30 fps.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit