Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MishKonn

    Je trochu zvlastni, ze tato nova znacka konkuruje jine hre ze stejneho IP. Jinymi slovy, prijde mi to stejne, jako Jedi Survivor, jen s mnohem mene sympatickym hlavnim hrdinou. 

    • Lukyz

      S Jedi Survivor to má společnýho krom IP pramálo. Osobně mě spíš tíží typický Ubi mustr a vydaný gameplay mě v tom docela utvrdilo, že krom space combatu to vypadá jak Assassin's Creed s jeho klady i zápory. Úplně vidím ten open-world našlapanej tunou generickýho obsahu. 

      • Toho se taky bojím, proto na hru nejsem nějak natěšený, spíš zvědavý.

    • Stejný jako Jedi Survivor? Ano, je to Star Wars, jinak to bude podle mě hodně odlišná hra.

      • KrPa

        od ubisoftu jina hra? 😂 😂 vtipalek

        • JamesFaith

          Zase rychle hejtíme Ubisoft, aniž bychom si přečetli, na co reagujeme?

          Nebo si snad myslíš, že Jedi Survivor je hra od Ubisoftu?

          • KrPa

            Jedi Survivor je taky pekna ptakovina, cekal jsem poradne RPG ze SW a ono to je jen skakacka. Posledni dobre hry ze SW konci v roce 2006.

      • MalyZeli

        Je to v podstatě kopie Jedi Survivor, akorát to má jiného protagonistu, jiné zasazení, jiné planety, jiného vývojáře, jiný příběh, nehrajete za Jediho, Kombat bude úplně jiný, kina doba, ale jinak to je úplně stejné.... Ne vážně, tohle přirovnání je na palicu. Já se na tohle osobně dost zvědaví, ale jsem hodně opatrný protože je to novodobý Ubisoft. Ale prostě musím říct že je to jedna z hodně malá her které mi zůstaly na mysli po konferenci kde to poprvé ukázali. Představa že si můžu detailně projít Mos Eisley, jako takové Saint Denis v RDR2 třeba, jako obyčejný žoldák, je pro mě jako fanouška SW pecka. Doufám že se z protagonistky nevyklube později Jedi v utajení... Zatím co sem viděl je ale pozitivní.

        • MalyZeli

          Omlouvám se za chyby, psal jsem to rychle z práce, a auto correct se podepsal. Nemohu to již upravit :-(.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit