Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kverulant

    Sony se nějak nedaří přijít se zajímavými doplňky k PS5. PSVR2 není technologicky špatné, ale nabídka titulů/využití katastrofa a nezdá se, že se to zlepší. DualShock Edge - dobrá snobárna, ale díky cenovce pro minimum lidí. A teď místo pokusu o alternativu Switche externí displej pro hraní mimo obývák, to už je úplný úlet.

  • Já doufám, že se na to objeví brzy nějaký alternativní OS, a pojedou na tom fajn emulátory. čekám, že to bude mít vyšší kvalitu zpraování, než různé retrokonzole.

  • Pořád mi přijde, že je tohle pro opravdu malé publikum (kolik lidí chce hrát PS5 hry, ale doma kde má velkou televizi a lepší ovladač?)

    Protože na cestách to bude kvůli připojení naprosto nepoužitelné.

    Pořád si myslím, že kdo chce mobilní herní konzoli, tak sáhne raději po Switchi (navíc tím získá možnost hrát další hry navíc). A pokud jsou pravdivé fámy o S2 s lepším výkonem, tak brzo nebude k tomuhle Portalu vůbec důvod :-/

    • OsamaBinBowlin

      Přesně. Já bych uvítal ruční PSko na kterým bych mohl v práci zahrát jejich hry které nemají port a nemůžu si je dát na Steam Decku, ale tohle nepochopím. Já osobně jak su doma, na telefon se jen práší. 

      • Asi tak. Vita 2, ale s lepší podporou her (ve smyslu, že to rozjede nativně všechny PS4 hry a můžeš si tam stáhnout všechny co už vlastníš. Ne jako u původní Vity, kde byla nabídka her dost omezená) S cloud savy by to byla super záležitost.

  • vonTossis

    To je ovšem neskutečná kravina. 

  • Portal uz oznamil nekdy minulej rok Pimax ne? https://www.kickstarter.com/projects/pimax8kvr/pimax-portal-worlds-first-metaverse-entertainment-system

  • Pecka. Sony PlayStation WiiU, ke ktetýmu ani nejde připojit Pulse 3D headset 👌

  • 0011

    Dle současného kurzu o 120 korun levnější než nový switch lite a to ještě nevíme za kolik reálně se bude prodávat u nás, no nekup to, DOA 😂

  • MalyZeli

    ... Dalsi zbytecnost. 

  • Není to vyloženě drahý, ale na to, jaká je to zbytečnost je to drahý až moc.

    • Mohli tam dat alespon nejaky luxusni oled display

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit