Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • herni-pametnik

    Za mě super zpráva. Remaster mě nebere, ale nový díl, to je super. Broken Sword miluju, trojka a čtyřka samozřejmě slabší kvůli tomu 3D, ale chemie Nico-George je prostě něco, co vyvážilo i 3D. Pětka to zase vrátila na původní trajektorii, takže se na šestku moc těším. 

  • LessPh

    V unoru jsem dohral BS5 - bylo to hrozny, jak pribeh, tak grafika, krome postav a stylizace to nemelo s BS nic spolecneho. Ten novy dil BS mi pripomina prave 5tku... minimalne grafikou..

    Remaster jednicky bych vital, protoze otiginal se uz hrat moc neda.. leda na mobilu, ale jestli tam budou nejake "politicke upravy", tak nemam zajem🙁

    • s.hih

      Zkusil jsem si nainstalovat originál BS 1 na win10 bez scummvm a jede to. A  vypadá to pořád dobře, líp než dnešní pixel art hrůzy.

      • LessPh

        Já taky a nejde to hrát, je to hrůza.. na mobilu nebo steam decku ok, ale sorry na 24" a více je to jen pro dobrodruhy 

  • "Krom nové grafiky bychom se ale měli dočkat i velmi drobných změn v příběhu a postavách, aby hra vyhovovala současnému společenskému vnímání."

    Po prečítaní tejto vety je jasné, že zahrám radšej originál, ktorý doteraz cez scummvm vyzerá výborne. 

    • s.hih

      souhlasím, dokonce i bez scummvm  jede originál na win 10 a  vypadá to pořád dobře.

    • x_ander

      Asi tak. A je mi jasné, že vezmou za své kecy Andrého na Nico. Protože "to se přece dnes už nesmí" a někteří lidi vy nepochopili nadsázku tě postavy. 

      • Syrian carpet seller character, changed to be less “stereotypically mean, he’s slightly more jovial,” and an awkward moment between the game’s pair of heroes, American patent lawyer George Stobbart and French journalist Nico Collard. “There’s another point where Nico is tied up, and George can kiss her when she’s tied up.

  • Lukyz

    Upřímně se dost těším na remaster jedničky, ideálně s nějakými bonusy jako developer commentary, ale ta 3D grafika mě prostě nechává chladným. Navíc mi přijde, že změnili dabéry 🤔

    • Je to tak. Tyhle staré adventky zastarávaj krásně, díky té kreslené grafice. 3D renderová grafika zastarává hnusně.

    • nightborne

      Jo, osobně mě to taky nebere, ale nedá se svítit, čistě ruční kreslení je příšerná fuška a ne každej si to holt lajzne. Ale třeba to bude dost dobrá hra na to, aby to člověk přestal vnímat. Snad.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit