Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hodně štěstí a taky pevné nervy.. Bude to potřeba. Jinak já jsem zatím spokojený! :-)

  • Ta zkušenost z médií je znát. Má velmi dobrý projev jak psaný tak i před mikrofonem.

    A ta jeho kapela Anselm nezní špatně:

    https://anselm-ostrava.bandcamp.com/album/technopolis

  • triptich

    Jakub je kvalitná a super posila. Teším sa na nové diely podcastov a ďalšie články a recenzie.

    ale je teda podpásovka, že predstavíte novú posilu a ešte nie je vonku info o odchode Vaška. Teraz sa natíska otázka, prečo končí, čo sa stalo? nie všetci máme čas na fight club v premiére ;)

    • dworkin

      Hádám, že se stala úplná klasika: Václav zjistil, že brigáda na Games jako dobrý, ale hypotéka a rodina potřebujou krapet jiný příjmy a k tomu je potřeba udělat nějakou kariéru. Tahle práce uživí možná tak Aleše, ale pro ostatní to nemůže bejt full time job na celej život. Kdo by chtěl bejt chudej...

      • tuco

        To mas jak .. kdo by chtel byt blbej? .. ale nekdo blbej proste musi byt. 

      • Kverulant

        Možná chtěl i víc času na hraní her pro vlastní zábavu a ne pro pracovní účely. :-)

  • Bublavak

    Přeji hodně štěstí! Doufám, že to s tebou bude minimálně stejná zábava jako byla s Vaškem. 😉👍👏

  • delO

    a co stará redakce + bývalí externisti od L. Grygara až po Pavla, proč nejsou občas alespoň ve FC. 

    • celoush

      Tak minimálně Lukáš tu byl v půlce června hrát Remake System Shocku.

  • Vaškův osobitý styl psaní mi bude chybět, i přestože jsem ho tepal za recenzi na BG3 a občas jsem úplně nesouhlasil, tak mi byl sympatický právě stylem psaní a hrami které se mu zamlouvali a i díky jeho reportážím z LARPů.

  • vonTossis

    Bývalý Tieťák, jako já, tak ať se daří! V Tietu jsme se i potkali. :-)

    • Morraw

      Já ještě stálý zaměstnanec. Jakuba znám jen od pohledu, ale až letos jsem zjistil, že píše i na Games😀 Bohužel jsem už neměl tu čest s ním pokecat, tak aspoň ho budu sledovat zde.

      Ať se daří!

  • Uplacenej, předpojatej, neobjektivní a nedostatečně vzdělanej

    Aby se to odbylo hned na začátku, později by se mohlo zapomenout.

  • Gulivera84

    To vypada na zkusenyho harcovnika, jen tak dal .....Po Vaskovy a jeho nazorech na svet mi zustane dira v srdci....snad jeste vetsi, nez jako po Alžběte....achjo....zmenu nezastavis.....

  • Neeeeee teď ještě Vašek ???? To už je třetí skvělý člověk co v games končí za tak krátkou dobu 😭 doufám, že se s námi ještě ve fight člunu rozloučí 😞

    • Rozlucil sa uz v tom minulom.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit