Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zx_spektrum

    Mohli by to hodit i na Android 🙂 Jednak Aspyr tam pár věcí už má, a taky první dva už jednou na Android byly vydané.

  • dworkin

    Jednička má Anniversary, ta remaster nepotřebuje.

  • Tanatonaut

    Škoda, že nikdy nevyšel Tomb Raider 2 The Dagger Of Xian. Je pouze demo a tím to autor ukončil. Hlavně kvůli copyrightu. Tak se to má dělat. Dokonalá fůze nového a starého.

    • dworkin

      Jo, to demo na velké čínské zdi, jestli je to ono, se mi taky líbilo.

  • Davies182

    😯 Tak to je pecka zpráva, okamžitě jeden z nejočekávanějších bundlů ve wishlistu.

    Tento týden jsem nakoupil Opposing Force + Blue Shift za cca 30Kč 😀na STEAMu a teda to je nostalgie jako blááázen, jedna radost to hrát!

  • uaxpk

    TR: Anniversary mi jako remaster/remake jedničky stačil, ale rád s dám další díly. Hlavně 2 díl je pro mě nejlepší.

  • jurb83

    Len dufam, ze zmenia to tankove ovladanie a daju aspon mouse look, lebo to stare ovladanie na klavesnici je dnes nepouzitelne.

    • To si vzpominam, ze na základce jsem si kamaradovi stezoval, ze mi nejde drzet najednou Shift, směrové šipky a mezerník, kdy staré klávesnice 4 klávesy naráz nezvládaly. 

      A ten mi odvětil, že tohle se má stejně hrát s controllerem, když se tam ani nezaměřuje.

      Pravdu měl. Na Laru klávesnici ani myš vskutku nepotřebuješ (minimálně na tyhle staré s plnym auto aimlockem).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit