Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gulivera84

    Ale ja si chci svyho Clouda nahrat z Cloudu.....takova blbustka ale fakt mi to vadi....zlaty Quest of Glory....😇

  • TIRsk

    Chyba mi JRPG bojovvy system, chapem toto je modernejsie ale...

    • uher

      Vždyť ale to je JRPG. Nebo jak to myslíš?

      • TIRsk

        Zle sa vyjadrujem :) Ano aj toto je vlaste jrpg combat system.
        Mam na mysli tahove suboje ako ma FFVII z 1997 roku.
        Prvu takuto hru som hral Knights of Xentar :))  

        • uher

          Aha. Ale i tak by to pro tebe neměl být problém, protože remake VII má možnost si na tahové souboje přepnout.

          • TIRsk

            mam to kupene na Playku (aj na PC koli modom.)
            Nie je tam taka moznost subojov ako v klasike.
            Mozno to dakto namoduje :)

          • medveddd

            FAKT? To mi úplně uniklo a dost možná to byl důvod, proč jsem u hry nevydržel, protože mi ta kombinace real-time mashování tlačítek a pak zpomalování hry a vybírání útoků absolutně nevyhovovala.

            • uher

              No jako takhle... on to úplně tahovej systém není, ale je tomu hodně podobnej. Postavy ti automaticky kryjí útoky apod. Hra je pak taková pomalejší a celkově spíš uklidněná. Právě je to určený pro lidi, kteří button mashing nemají rádi, jen se soustředíš na zadávání útoků v partě a o zbytek se nestaráš.

              Dostaneš se k tomu v nastavení obtížnosti. Jemenuje se to Classic Mode.

              • medveddd

                Reakce na příspěvek:

                Už jsem na to koukal.. No, tak to možná dám FF7 druhou šanci. Dík!

  • medveddd

    Možná bych tu ten klíčový moment úplně tak na plno nepropaloval.

    Jasně, může to v remaku být ve finále jinak, jasně, je to stará hra a každý měl dost času si to zahrát.. ale i právě proto, jak stará hra to je, si umím představit, že by třeba někdo náctiletý nechtěl nutně vědět, co ho ve hře dost možná čeká.

    Kdo ví, co se stane, pochopí to i z "klíčový okamžik", "ikonická smrt" nebo tak podobně a pro toho, kdo to neví, je to zbytečný potenciální spoiler.

    • No... trochu mě to zklamalo... to jsem fakt nevěděl... hraju FF až od remaku... smutný, ale co nadělám, nemám si číst věci, který stejně už vím... kromě tý jedný, jediný 🤣😂

    • flash789

      Já když jsem to četl tak jsem nemohl uvěřit vlastním očím ze to tam fakt napsal. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit