Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ALHAZRED

    Keď vyšla prvá séria Zaklínača, na NETFLIXE, to bolo hejtu. Je to nízkorozpočtové, neviemaké, a to sme ešte nevedeli, že to bude najlepšia séria a bude len horšie...😬

    Ja by som si želal, aby to spravil dobrý režisér, a dobrý scenárista, a hlavne aby si do toho nenechal kecať od kravaťákov producentov, čo si myslia, že vedia čo ludia chcú, a musia zarobiť rýchlo velké prachy...😠

  • Jéžišmarjá, to je taková škoda, že si Poláci nenatočili Zaklínače sami. Fakt tragédie. Teď už by jim to stoprocentně dopadlo líp než tenkrát před dvaceti lety a taky líp než ten americký mišmaš, co pejsek s kočičkou uvařili na Netflixu.

    Tak snad zase za 20 let, až vyprší Netflixu práva a na ten jejich eintopf se zapomene.

    • ALHAZRED

      Ono je velmi smutné, že okrem amíkov, skoro už NIKTO, nič, netočí a prečo ?? A potom sa sťažujeme na kvalitu.  Kde sa točí, tam sú prachy a kde sú prachy, tam sa točí, uzavretý kruh...Len niekde treba začať...Pametám časy, keď češi, a iné štáty, točili dobré scifi filmi, čo sa deje ?? Všetko nechávame američanom, to je kultúra...

      • Točí sa strašne veľa filmov a seriálov aj mimo Hollywood. To, že ty o žiadnych nevieš je hlavne tvoj problém, ktorý bude asi skôr o tvojej všeobecnej rozhľadenosti. 

    • honcka

      Oni ho natočili v roce 2001 s Michalem Zebrowskim v hlavní roli, byla to celkem legrace

      • Z toho seriálu jsem viděl asi dva díly a byla to velká nuda. Nicméně ten sestřih do filmu se dal. Tady souhlasím, že to byla celkem sranda.

        • Derp_1337

          Hele, ten seriál z roku 2001 byl lepší než Netflixovská adaptace.

          • To záleží, jak se na to podíváš. U toho netflixího (viděl jsem jen první sérii) sice budeš furt kroutit hlavou, ale zase u něj tak snadno neusneš jako u toho polského (ale možná jsem viděl jen pár dílů, kde se nic moc nedělo). Sestříháním to dostalo slušný spád, ale bylo to na tom dost vidět. Kdyby natočili jen film (a pokud možno s jiným obsazením Marigolda), mohl být dobrý.

            • Derp_1337

              "U toho netflixího jsem sice viděl jen první sérii..."

              A to je ten problém. Viděl jsi jenom 1. řadu Zaklínače od Netflixu, která ještě byla docelá slušná. Kdyby ses díval dál, tak takovéhle nesmysly nebudeš psát, protože budeš vědět, jak moc se to změnilo na odpad.


              Hele, kdyby netflixovský Zaklínač skončil u 1. řady, tak se na to vzpomíná jako na celkem slušný seriál (ale žádný zázrak). Jenže teprve až u 2. řady se jeho producentka Lauren Schmidt utrhla z řetězu. Jednotlivé epizody u 1. řady měly hodnocení v průměru okolo 84%. U 3. řady se u některých epizod na IMDB objevili takové perly jako 42%. Ten propad kvality je obrovský.

          • Ale jako neironicky. Fakt že jo.

    • Slavik_Jenda

      Netflix má alespoň prachy... Věřím, že u něj máme šanci, že časem třeba přijde kvalitní animovaný seriál.

  • Napsat by to měl někdo z CDP, ať si ohlídaj kvalitu a nedopadne to jak chudák Geralt na netflusu.

    A nebo bych ještě byl ochoten akceptovat Leigha Whannella, co napsal a natočil naprosto boží lowcost cyberpunk akci Upgrade.

    • MalyZeli

      Já si myslím že určitě. Edgerunners jsem neviděl, nesnesu tu japanimaci, ale slyším o tom všude samou chválu, pochybuju že budou riskovat poškození reputace, CP je na tom skvěle, ve vývoji je další díl, a pokud se tam objeví Keanu nebo Elba, to jsou jedni z hodně mála herců kteří to mají v hlavě v pořádku... hlavně Keanu, to je prostě frajer. Jestli si to teď po$erou hroznou adaptací, tak by měli rychle změnit vedení, protože to by už zavánělo nějakou mozkovou poruchou. U Witchera to bylo horší, tam si to rozhodoval Sapkowski, a tomu jde jen o prachy, je mu jedno komu dá práva, zvlášť po tom jakou udělal chybu u herní adaptace. Teď to dá komukoliv když z toho kápne nějakej vejvar. Cyberpunk je naštěstí v plné kontrole CDPR.


  • Mohli udělat další anime. Edgerunners byla skvělá podívaná.

    • ALHAZRED

      Vďaka za tip, určite pozriem...😉

    • Fuj, jen to ne....

      • lito

        blbý je, že nejlepší Cyberpunk najdeš v Anime/Mange. Takže reálně víš o Cyberpunku prd. 

        • Někde tvrdím opak?

        • Derp_1337

          Nejlepší díla ze žánru Cyberpunk najdeš v knihách a popřípadě hrách (např. Shadowrun).

          • lito

            popravdě ne, nejlepší myšlenky mají anime z přelomu tisíciletí, proto i inspirace anime např. v rámci Matrixu. Tohle je na dlouho debatu, ale tam ty myšlenky jsou brilantní. 

            • Derp_1337

              Hele, pleteš se. Ty tady píšeš o nějakém anime z přelomu tisíciletí. Asi to nevíš, ale takové stěžejní dílo žánru cyberpunk jako byl Neuromancer, vyšlo v roce 1984.

              Takže jednoduchou matematikou ti vyjde, že ta kniha vyšla dřív. A tudíž anime se inspirovalo knihami.

              • lito

                Reakce na příspěvek:

                Dle mého jsi bot ovládaný A.I. Ty opakovaně nevíš, na co reaguješ. Kdo se tady baví, co bylo první? Nikdo. Já jen píši, že nejlepší myšlenky  jsem nalezl v anime/manze. Pokud se ti to nelíbí, tak jsi mi mohl napsat, co ty považuješ za nejlepší myšlenky ty, to by v té subjektivní debatě mohlo dávat smysl. Navíc ani ses nezeptal, o jakých myšlenkách se bavím, takže tě ve finále nezajímá, jen chceš zase trollit.

                • Derp_1337

                  Reakce na příspěvek:

                  Hele, když už jsi to načal, tak to ty tady jsi nějaký bot. Furt si meleš to svoje a ignoreš všechno ostatní. "Já četl mangu a díval se anime" tudíž to znamená, že to nejlepší musí být tam.


                  Doslova jsi napsal "nejlepší cyberpunk najdeš v manga a anime" a "nejlepší myšlenky mají v anime" , což ale není úplně pravda. Ty manga a anime se inspirovali z knih. To je prostě fakt. Takže ty nejlepší myšlenky pochází z knih.

                  Když někdo obšlehne nějakou předlohu a vykrade ji, tak se pak nemůže považovat za zdrojem těch nápadů. To je prostě fakt. Chceš snad tvrdit něco jiného??

                  Pokud ne, tak laskavě příště vol svá slova pečlivěji. Netvrď "nejlepší bla bla", ale řekni, že "tohle je mnohem lepší než tamto".

                  • lito

                    Reakce na příspěvek:

                    "Když někdo obšlehne nějakou předlohu a vykrade ji, tak se pak nemůže považovat za zdrojem těch nápadů. To je prostě fakt. "


                    To je zase nesmysl hodný Derptrolla. To, že dílo vyjde později než jiné, tak neznamená, že něco vykradlo. To je zase jen v tvojí pomatené hlavince. 

                    Pokud bys tohle aplikoval např. na fantasy, tak jakékoliv fantasy po Tolkienovi můžeme považovat za vykradačku bez vlastních myšlenek a nápadů. To je samozřejmě nesmysl. 

                    Takže já považuji anime/mangu za králoství cyberpunku a tak to prostě je. Pokud se ti můj názor nelíbí, tak je to tvůj problém. Je to můj názor. Já tady nehlásám světopravdu ale jen svůj názor.

                    • Derp_1337

                      Reakce na příspěvek:

                      Ok, to se dá akceptovat, když anime/mangu osobně považuješ za království cyberpunku. To je něco jiného než jsi původně napsal. 😉


                      Jinak "inspirace" předchozími díly je celkem dost častý jev. Tvůrci anime či mangy to dokonce dost často přiznali. A neděje se to jenom v japonské tvorbě, ale všude po světě. Často do toho dokonce zasahují soudy, když někdo podá žalobu, protože ta podobnost byla čast "až moc velká".

                      V poslední době mě třeba napadá žaloba od kapely Aqua na jinou skupinu, protože použili frázi "come on, barbie" . Ale to už je dost extrém. 😂

      • Derp_1337

        Hele, jestli se na to nedíváš jenom z principu, tak laskavě nekomentuj, protože nevíš, o čem vůbec mluvíš. To anime se líbilo i lidem, co se běžně na anime nedívají.

        • To je jejich věc.

      • Podle reakce, předpokládám že jsi neviděl. Já nejsem žádný anime fanoušek, ale prostě celý Edgerunner se jim povedl. Ať už jde o příběh, vykreslení postav, hudbu, animace. Být tebou bych zkusil shlédnout aspoň polovinu série, co horšího se může stát než že to vypneš a nikdy nezapneš znovu.

        • Ačkoliv tomu nějaké kvality upřít nemohu, přišlo mi to po tom hypu celkem slabý, a to mi anime ani moc nevadí. 

        • Nemám rád anime obecně, takže to nebudu ani zkoušet...

          • Rozumím, Pokémony a Digimony také nemáš v lásce.

  • Vention

    Naprosto bozi, doufam ze to obecne spusti lavinu cyberpunk filmů a serialů, tohle me tak desne bere!

    • honcka

      Z nových, jestli si neviděl, doporučuju Altered Carbon, zvlášť 1. serie stojí za to

      • michaelfoucault

        ne, ne a zase ne.... ta adaptace byla příšerná.

        • Derp_1337

          Altered Carbon 1. řada byla super a většina lidí souhlasí.

          1. řada má průměrné hodnocení někde okolo 85%. Bohužel 2. řada se propadla někde na 65%.

          • michaelfoucault

            Průměr hodnocení uživatelů není vypovídající atribut o kvalitách jakéhokoliv audiovizuálního díla. 

            • Derp_1337

              Jestli chceš být pedant, tak v tom případě musíme přiznat, že neexistuje vůbec žádný objektivní ukazatel kvality jakéhokoliv audiovizuálního díla.


              Pokud ale akceptuješ, že žijeme v nedokonalém světě a všichni mají nějaký skreslený subjektivní názor, tak ten průměr není zas až tak špatný ukazatel. Jsou ještě horší možnosti.

      • Derp_1337

        Tak 1. řada Altered Carbon byla legenda. 

        Nechápu, jak Netflix tak hodně mohl pohnojit 2. řadu.

      • MalyZeli

        Jo, 2. mě moc nebaví, ovšem 1. byla pecka.

  • Hidden

    Kdyby se jim tak jeste chtelo zlanarit Petea Travise, aby volne zopakoval to co se mu povedlo s Dreddem, vubec bych se nezlobil. Vystihl v nem atmosferu ne nepodobnou Cyberpunk.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit