Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud byste měli zájem zkusit MP na CZ/SK serveru, tak můžete zkusit [CZ/SK] SQUATERS LEGACY

    Dělají i tematické a příběhové eventy a je to úplně jiný zážitek. Kdyžtak discord serveru je dsc.gg/squaterslegqcy


  • SP by byl super.

    Global Mobilisation byl dost řídkej. Takovej nezáživnej, nemělo to drajv. Osobně mi je tématika Studené války/alternativní studené války ve hrách hodně blízká. Někdy během Covidu, myslim na jaře 2020 se ke mě dostal Cold War Rearmed 3. Užil jsem si to, zase po 20 letech na Everonu, Maldenu a Kolgujevu.

    Kdyby měl Reforger i SP část, šel bych do toho hned. Víte o nějaké jiné povedené, fanouškovské modifikaci pro ARMA 3 se scénářem allá Cold War Crisis? Dlouho jsem nesledoval aktuální fantvorbu.

    • Derp_1337

      Jo, taky bych přivítal nějakou fajn kampaň pro jednoho hráče.

    • celoush

      Český tvůrce lamasutra vydal loni v létě Resistance v Arma 3. Před pár dny Apollyon vydal Sudetenland, tak na tu se teď sám chystám.

      Ale jinak mi přijde, že se tvorba furt spíše zaměřuje a preferuje na komunitou více vděčněji přijímané různé generátory misí s někdy menším či větším důrazem na příběhové pozadí. Ale hrát je solo je často opruz. Z těch mne celkem bavila Dynamic Civil War, která se ještě relativně dala hrát solo.

      • Díky, paleček hore.

        Resistance byl super, ale nemám rád hry bez happy endu :-) Mám pocit, že Viktora Trosku mi při útěku z letiště vždycky rozstříleli tankama a já se nechci koukat na rozstříleného Viktora ve 2K, stačilo mi to tehdy v "1024x768" :-DD

  • KIMCID

    SP chybí?


    • celoush

      Nebyla ani v plánu. Od začátku je to prezentováno se zaměřením na MP (různé PvPvE, PvP a coop).

  • Opravdu je tam single kampaň? Tady jsem četl že ne a je to 3 dny starý článek: https://www.gamepressure.com/newsroom/arma-reforger-is-there-single-player-campaign/z663d9

    • celoush

      Nemá SP. Samotná AI za mne furt ještě budí rozpaky a moc toho neumí, takže bych zatím s nějakými kvalitnějšími SP misemi moc nepočítal. Zatím spíše jen generátory úkolů jako třeba Speira

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit