Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak nato tak koukam, tak si rikam ze xbox by mohl posilnit pozice

  • ZOLLINO

    pri updatu clanku si bud updatnite i datum vydani clanku, nebo dejte najevo ze sa jedna o update hned v uvode...  at to lidi nemyli... a diky za aktualizovany prehled.

  • Parádní článek, víc takových. Snad jen bych nahradil slovo "famfár" za "fanfár".

  • iSpirit

    Potenciál je obrovský, přeji jim, ať to konečně vyjde, Sony se mi poslední dobou vůbec nelibí, jejich hry mě nebaví, chce to opravdu konkurenci.

  • Tolko studii a tolko znaciek a xbox prehrava v konzolovej vokjne )ak este je, co myslim je). niekde bude chyba.

    osobne som zvedavy ako sa odkupenie Blizzardu prejavi v tvorbe, ale zatial to najnovsie vyzera celkom zle, aneb naznaky P2W v Diable 4 s datadiskom...

    chvalabohu za WOW CLassic O:-) (nostlagia je proste nostalgia)


    ale dost dobry clanok toto, aj sa fajn cital, len tak dalej :)

  • A dává i dost do reklamy. 😁

    Jak zajímavé že velká média, youtubeři atd. Najednou teď propagují Gamepass. A šup. Na games.cz mimořádně obsáhlo článek o Microsoftu 😁

    Neodsuzuju. Článek je dobře udělaný. Jen tak dál.

  • co korporát schvátí, to většinou vysaje a zůstane jen prázdná impotentní slupka kdysi kvalitního a kreativního studia - viz Blizzard, viz Bethesda. Pár kvalitních studií v tom seznamu ještě je - Ninja theory, InXile. Obsidian bylo vidět už na Outer Worlds že jde cestou kreativní impotence. Nejlepší studia v současnosti jsou pro mně Owlcat, Larian a Fromsoft

    • iSpirit

      Capcom má velice dobré studia, DD2 vypadá fantasticky, včera byla předvaděčka.

      • Jarisko84

        Skoda reci.. trosku to tu preriedili... len to co sa hodi...nova doba...

  • Jarisko84

    Dishonored ma 2 diely.. je tam jedno dlc..

    • cms.sarka-tmejova

      Není, Death of the Outsider je standalone...

      • Jarisko84

        Death of the Outsider was originally planned as a downloadable content for Dishonored 2, but became a standalone expansion after the team decided to explore different approaches with its story and gameplay.

        Wikipedia

      • Jarisko84

        Tusim tu chybaju dake nesuhlasne prispevky... cenzura v plnom prude.... a neviem preco.. nebol som neslusny ani sporste slova som nepouzil len som poukazal na to ze si  myslim daco ine ako Vy.. 

        Toz toto je ta moderna doba a novinarcina...  aj tak Vam zelam vsetko dobre ... :D kludne zmazte aj toto som rad ze Ste si to aspon precitali... ak si myslite ze takto sa ma robit Vasa robota...skoda reci... spejeme do zahuby...

        Mazat daco len preto ze s tym nesuhlasite...

      • Jarisko84

        Je to samostatne dlc nie je to 3ka..obsahuje dokonca aj mierne upravene lvl z dvojky..

        • cms.sarka-tmejova

          Kdyby to bylo DLC, potřebuješ k hraní vlastnit jinou hru. Takže to není DLC, je to třetí hra. Asi jako Assassin's Creed Brotherhood není DLC k ACII...

          • uaxpk

            Jo, je to "old school" datadisk.

            Např. Half-Life > Half-Life: Opposing force > Half-Life: Blue shift.


  • sugyn

    Tolik studii a vlastne nic moc zajimaveho snad jen Fable.

    • To mi přijde trochu moc pesimistické. Sám tam kromě Fable vidím víc nadějných věcí, ale chápu, že nebudou pro každého: cokoliv od Double Fine, reboot Quake, Clockwork Revolution (případně další kvalitní RPG) od inXile, Senua's Saga, Age of Empires, Age of Mythology. A těším se i na to, co vyprodukují Moon Studios, kteří vydávají pod Xbox Games Studios Publishing. Ale je pravda, že je to vlastně pořád docela krátký seznam v porovnání se seznamem studií.

      • sugyn

        Co je tohle za kostlivce? Muj komentar je rok stary.  o_0

        • No jo, nevšiml jsem si. Podle mě updatovaný článek, u kterého zůstala původní diskuze.

    • A jaký typ hry ti tam teda chybí?  Nebo, co je podle tebe zajímavé?

      • Za mě příběhová hra typu a kvalit god of war,Ghost of tsushima nebo Uncharted.

  • namelesswonder

    Myslel som si ze moje nadšenie z vlastníctva xboxu a gamepassu schladi moje nadsenie, ale tomuto článku sa to slušne podarilo :( fňuk

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit