Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Row

    Trochu nerozumim tomu, ze kdyz uz museli delat celej kod od zacatku a vzali jinej engine, ze neudelali rovnou poradnou grafiku a neudelali rovnou remake... ale z toho jak to dopadlo mi prijde, ze to delali 2 uklizecky v 3D realms po praci jako pet project, jinak nechapu jak po trech letech mohlo vzniknout tohle.... 😬

  • Zajímavé. Oslavný článek z něhož by člověk dostal dojem, že je Reloaded triumfální remaster vylepšující všechny aspekty a netrpící žádnými problémy. Přitom v realitě se jedná o příšerně vypadající, zabugovaný bordel, který zhoršuje prakticky všechny aspekty původní hry. Viz např.

    https://www.youtube.com/watch?v=viBpln4LB2s

    • jurb83

      Mne to pripada, ze to prehnali cez nejaku rumunsku AI, lebo ta hra vyzera otrasne. a ze remaster z 90tiek moze vyzerat dobre, vidno napr. Turok 3 remaster.

      • Obecně Nightdive remastery dělají skvělé. A se System Shockem už i remaky. Škoda že Slipwork s Kingpinem takhle selhalo.

        • jurb83

          A pritom sa daju robit KRASNE retro hry ako napr. Ion Fury, Turbo Overkill, Prodeus....

          • Ion Fury mě moc nevzalo, ale Prodeus byl parádní a na Turbo Overkill jsem zvědav.

            • jurb83

              Turbo Overkill mna doslova ochromil! Keby taka hra vysla pred 25 rokmi, nikto by nevedel, co je to Doom!!

    • ales.smutny
      Jo, no, hrozně oslavný článek :D :D


      "Jen je nutné upozornit, že na Steamu se remaster netěší velké oblibě. Ze
      157 recenzí hodnotila pozitivně zhruba jen čtvrtina uživatelů"

      • Ano, jedna věta, která v kontextu zbytku článku působí, jako by ti stěžující byli nějací staromilští brblalové. Zbytek článku se čte jako placené PR.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit