Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sugyn

    Nejlepsi audiovizual za me urcite Atomic Heart.

    • lito

      Alan Wake 2, Lies of P, Armored Core VI, FF XVI. 

      Sám bych nevěděl co vybrat. 

    • Eh. Za mě Alan Wake 2. Samotná hra je sice postmoderní blábol s průměrnou, nenápaditou hratelností, ale audiovizuál naprostá špička.

      • sugyn

        Je toho opravdu hodne co vyslo hezkeho ale to u ceho mi spadla brada a rekl jsem si vau tak to byl  AH. Skoda jen, ze ta hra pak presla  do open worldu to me pak prestalo bavit. 

  • Někdo možná bude pindat, ale já snad skoro všude napsal Robocop, byla to pro mě nej hra roku, největší překvapení atd. zároveň. Bože jak já si tu hru užil. Hrozně jim fandím, to studio má vzestupnou tendenci, dokonce mě to "donutilo" si koupit Terminator Resistance :) na který se vrhnu hned po Aliens Dark Descent. Moje milované osmdesátkové značky se mi takto sešly, dokonce to zapříčinilo odsun Alana Wakea 2, na kterého jsem se chystal jako první přes Vánoce a nakonec půjde až naposled :)

    • LessPh

      Já zase napsal všude Jagged Alliance 3 :D

      • jurb83

        Pre mna najlepsou hrou roku je Warhammer 40k Rogue Trader

        • LessPh

          Jako to bych chtěl hrát, ale je to moc ukecaný :(

          • jurb83

            Votom to je :D

    • J.V.Stalin

      Bohužel Aliens Dark Descent je velmi VELMI dementní hra, která zdrojový materiál spíš než cokoliv jinýho akorát znásilňuje a zesměšňuje...

      • Proc myslis? Mne to zatim prijde fajn, akorat je tam teda mrte informaci o vsem, dost slozita hra na dnesni pomery, ale jak se clovek trochu zorientuje..

        • MATYNIKY

          Složitá právě vůbec není. Je to taková parodie na X-COM s real time bojem. Ten výzkum a výroba předmětů je vtip. Ze začátku se to hrálo dobře ale celou hru děláš pořád to samý. Hlavně te vyloženě nutí hrát to stealth. Za mě průměrná hra

  • Navzdy_vyvoleny

    Pěkně udělaná anketa, tohle uzavření roku v podobě vybírání nejlepších her mám rád a jsem rád, že jste to neodbyli jen jednou katagorií. 

  • Tady je poslední dobou buď naka zbytečná anketa nebo osobní blogysek.Pro někoho kdo sleduje videa nic nového.

    • Corvus

      LOL. Gratuluji za nejhloupější příspěvek roku 2024. Začal jsi brzy! Klíčenku pošleme na vámi udanou adresu!

      • děkuji

      • J.V.Stalin

        No... ještě bych nedělal unáhlený závěry. Veskoslav se teprve rozehřívá...

        • Veskoslav

          Ty mě tajně miluješ, že beze mě nedokážeš pomalu ani napsat příspěvek? Celkem legrační od masového vraha:)

          • J.V.Stalin

            A hele ono to žije 😯

            Tak co? Dokončíme tu rozdělanou debatu? Nebo si zase naděláš do gatí a utečeš? 😀

            • CHROCHT

              Ten zdrhne. Pamatuju doby, kdy byl na games prakticky denně a neexistoval článek pod kterým by nesmrděl. A když ho tam někdo utřel (a že to bylo celkem často), tak zmizel a už se tam nikdy neobjevil...

  • Sedmičková hra jasnej Bramble, ta hra měla atmosféru jako málokterá jiná...respektive mi trochu připomněla jiný fantastický severský horor. titul: Unforgiving - a northern hymn.

    Jinak kdo nehlasoval pro Rogue Tradera alespoň ve třech kategoriích jako by nebyl 🥹🥲😂

  • proc ta volba nebezela uz nejakou dobu a ted by se na zaver vyhlasily vysledky?

    stejne pres vanoce nic podstatnyho uz  nevychazi

    • Derp_1337

      Pár let zpátky (a nebo dokonce i minulý rok?) ty "best of" články vycházeli až snad někdy do konce ledna až začátku února. Takže letos je to ještě "brzo".

  • "Ktera hra je hrou roku, a proc prave Baldur's Gate III?"

    Ale posledni vlak domu mezi strategiemi ohral srdce. Stejne tak Bradavice kde to davalo smysl (je mezi adventurami!)

    • Derp_1337

      Haha

      Kdyby tak fakt byl ten dodatek "a proč zrovna BG3 je nejlepší hra?" , tak některým haterům by pukla žíla. 😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit