Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tu jsem si přál jako Ellie. 

    Jako Joela Hugh Jackmana.

    Tihle dva kdyby byli obsazeni, tak to by byla petelice jako blázen. 

    Konkrétně Hugh Jackman jako Joel by byl extratřída.

    https://youtube.com/watch?v=O7BPhMWmINc&si=Mx2zPgFR48DpBlSt

  • Škoda, že ji neobsadili jako Ellie. Nic proti Belle Ramsey, v seriálu mi přišla ok, ale pak jsem hrál remake TLoU a ta herní Ellie je asi tisíckrát sympatičtější. Kaitlyn Dever by jí byla IMHO podobnější.

  • pokud chtěli nějakou nenáviděnou postavu, tak mohli najmout Rachel Zegler

    • rudysakal

      ještě to mohla být (za mě) Elia Kane z Mandaloriana

    • Derp_1337

      Nenáviděnou postavu? A co třeba Anya Chalotra ze Zaklínače? 🤮

      • přiznám se že jsem ten seriál vůbec neviděl. Některá díla (knihy, hry) si nenechám kazit americkou produkcí. Když už se dívám na seriály tak je to něco jako Mindhunter nebo True Detective nebo Breaking Bad. A poslední scifi co jsem viděl (před pár lety) byly tuším Dark, Altered Carbon a Expanse. A vůbec poslední seriál co jsem viděl byl The Fall of the House of Usher (který se mi líbil víc než jsem čekal). Hvězdné války už jsem odepsal a seriálové fantasy nesleduju, takže nevím jak moc je Anya Chalotra odpudivá. A ten Last of Us seriál zcela určitě taky sledovat nebudu.

        • Derp_1337

          Dobře děláš, že se nediváš na ten seriálový brak. Aspoň ti to nezkazí dobré vzpomínky na herního (či knižního) Zaklínače.

          Jinak já taky mám rád seriály, u kterých člověk musí (či může) používat hlavu. Jako ten Mindhunter, True Detective, Breaking Bad.

        • sugyn

          Altered Carbon je super, obzvlast prvni rada. Co Expanse, stoji to za to, neni to moc hm vzbuzene? Ja mam rad veci ve stylu Star Gate, Battlestar Galactica, Firefly atd. Podle recenzi co jsem cetl tak je to pry tak trochu mix od vseho.

          • rudysakal

            Ještě by se nemělo zapomínat na "Foundation". To taky umí nastartovat mozkové závity. Určitě se, ale najde hodně lidí co to četli a seriál neocení. To samé s "Expanzí". Seriál je fakt třída, ale ty knížky mají vždy něco navíc 😉 (Expanzi jsem četl 2x😍)

          • Derp_1337

            Expanse je fakt mistrovské dílo. Něco tak dobrého jen tak nenajdeš. Jestli se ti líbilo Altered Carbon (1. řada), SG, BSG a Firefly, tak si zamiluješ i Expanse. Mám prakticky stejný vkus jako ty a ty seriály se mi taky libíli.

            Běž se na to mrknout.

          • už je to pár let co jsem Expanse viděl, ale tenkrát jsem měl pocit že je to nejlepší scifi seriál od dob Babylon 5 a Farscape. Myslím si že jo, že to stojí za to. Vím že teď jsou nové seriály jako Orville, ale ten jsem neviděl. Teď mám asi v plánu Severance

  • Sallvator

    Na Abby je ta holka moc hezka si myslim

  • No jeste ze ji dnes muzou udelat CGI bicaky jinak by holka na tuhle roli musela fest zamakat 😂😂

  • spoock

    Výborně, konečně zas nějaká postava, kterou budu mít rád. Ve hře mi mužatka pořád trochu nesedí (byť je ve výsledku mnohem kladnější postavou, než Ellie), takže paradoxně dojde k tomu, že lidi v seriálu Abby docení spíš, než ve hře.

    • Derp_1337

      Nikdy jsem nepochopil, jak někdo může Abby označit za "kladnější postavu". Osobně jsem ji strašně nesnášel. Ellie se sice usilovně snažila vydat na cestu do pekla, ale to z Abby nedělá lepší osobu.

      • yeniczek

        Me fakt neprestava udivovat, jak lidi ten pribeh absolutne nechapou, i kdyz je prakticky dost jednoduchej. Pribeh Abby ve dvojce je BTW je ten mnohem zajimavejsi. Nesnasel, mozna, ale chapal. A o to tam slo.

        • Derp_1337

          Hele, jedna věc je pochopit motivaci. Ale druhá je napsat něco o tom "mít rád" nebo "docenit" Abby.

      • medveddd

        Myslím, že pointa hry je právě v tom, že nikdo není "klaďas" nebo "záporák". Skoro všichni tam dělají v hrozných situacích hrozné věci - sobeckost, vraždění, citové vydírání,... Nevinné abys v tom světě pohledal a něco k nesnášení se dá najít skoro na každém.

        • Derp_1337

          Jo, to jsem pochopil a souhlasím. Čisté klaďase (a ani záporáky) tam nenajdeš. Ten svět není černobílý.

          Ale nemůžou souhlasit s tím, když někdo napíše něco jako "mít rád" či "docenit" Abby. Uhh.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit