Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morlang

    Hned jak sem uvidel a uslysel Zmrda Howarda, vedel sem, ze ta hra je v pejru.

  • Klasickej humus od Microsoftu. Měli by dostat zákaz vrtat se do her. 

  • konecne som si pustil video/trailer (na mobile), a ano, grafka je dost zastarala, ale co ma po zhliadnuti este snad viac "vystrasilo" su mimika/animacie, az afektovane na mna obcas posobia, to neni dobre.

    +tie vyjadrenia" vyvojarov mi pripadaju ako vyhovorky, ze realita je taka ze im pohlad z tretej osoby dobre njde :D - osobne by som ten pohlad radsej mal z 3.osoby nez FPS. (+po hrani ich wolfov mi nepripada ako vhodne studio na Indianu)

    Obavam sa ze to nebude zas ziaden zazrak, predaje asi bude mat dobre ale  z pohladu naruziveho hraca to bude strasny priemer.

  • Sem jedinej komu se trailer libi? 🤔😀

  • Zastaralá grafika. ☹

  • Byl bych rád kdyby se to povedlo. Dřívě jsem měl rád Infernal Machine.

  • Tie animacie tvare su uz naozaj stare. Na druhej strane v Hogwards legacy to nebolo o nic lepsie a predalo sa toho na miliony kusov. V USA dokonca prekonalo aj Call of Duty. Mainstream pozera na ine veci a podoba Harrisona Forda a hudba inspirovana Williamsom  tomu pomozu viac, nez realisticka grafika.

    Hra vyzera pekne ak sa clovek nezameria na detaily, co samozrejme nebude take lahke ak je kamera z prvej osoby. Na Cyberpunk boli tiez poznamky na kameru a nakoniec to uz nikomu nevadi.

    Indian nema cely arzenal zbrani ako Lara alebo Nathan, ktori strielaju hlava-nehlava.


    • ZOLLINO

      Wolfstein:Youngblood Engine... to preto ta mimika a oci vyzeraju jak v inych hrach Machine Games

  • Hidden

    Kdyz uz nic jineho, clovek musi smeknout pred Troy Bakerem, Harrisona Forda vystihl hlasove opravdu dobre.

  • přijde mi že Indy a téma nacistů už začíná být trochu anachronické. Já jsem se narodil v době, kdy generace mých prarodičů 2.SV přímo zažili a rodiče se narodili těsně po válce, tj v letech 1945-1990 bylo téma 2.SV stále živé, točili se o tom filmy a třeba i Indy. Pro dnešní generace už 2.SV začíná být vzdálená, jejich rodiče ani prarodiče už válku nezažili, nic jim to neříká. Možná i proto ve světě začíná opět bujet fašismus a někteří historici dnešní dobu přirovnávají ke 20.-30. letům 20. století

  • MATYNIKY

    Celkově zklamání. Tak to vypadá, že nejenom Bethesde ujel vlak . By mě zajímalo, kde má Phil ty Blockbustery co nám sliboval. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit