Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zrovna vcera jsem to po letech rozjel znova 💁‍♂️😀 pred lety jsem to dohral asi 5x , na pc se konecne udelaji cz titulky, sice to znam uz nazpamet ale u tehle her je to proste pohodlnejsi 👍aspon si prectu vsechny ty novinovy clanky a veci co se okolo pisou, ktery se mi nechtelo prelouskavat 👍

  • ... Neni to zrovna ten typ hry který je na "jedno" zahrání?

    - teda vím, že to ma více koncu a "branching choices", hrál jsem hry z Dark Pictures Anthology, ale nikdy jsem neměl chut ty hry hrát znova. Raději jsem se podival na Youtube na alternativni "choicy" a sceny. 

    Myslím že většina lidi kteři o tuto hru měli zájem ji už buď hrali nebo už viděli nějaký let´s play na YT...

    Teda nevím jak velký zájem o tuto hru bude... ( hlavně jetstli to zkusí prodávat za plnou cenu )

    ( ale to je jenom můj názor a můžů se mýlit )

    • Tenurri

      Pro mě to je jedna z her, kterou si právě jednou za čas dám znovu. Hrála jsem ji asi 5x a stejně nemám platinovku.

      Oproti Dark Pictures Anthology hrám to je úplně jinde.

      Teď mi v knihovně čeká the Quarry, tak jsem zvědavá, zatím na to nebyl čas :D ...

    • TheThick

      Tohle strká hry z Anthology těžce do kapsy...je to delši, promyšlenější, zábavnější.

      • Nahodou devil in me je fakt dobrej 💁‍♂️ ale uznavam ze ty ostatni tri jsou rozhodne slabsi nez until dawn 

    • Nemyslim, zaharajes, nechas ulezet a casem se vratis :) Je to hezka hra a na PC bude super!

    • Osobně se k tomu jednou za čas furt vracím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit