Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • houmrhoumr

    nevim proc ale mam chut si to zahrat v plnejch detailech ale v 640x480 na 4:3 crt monitoru😍

  • Blooper byl podle mého názoru špatná volba. Možná to nebude propadák, ale podle mě ještě prostě neumějí dělat hry a Silent Hill 2 by si zasloužil někoho zkušenějšího. A taky to podle toho vypadá...

  • Gulivera84

    Jen takovej dotaz off topic, je problem ume, nebo uvas, ze se mi pousti reklamy kdyz mam zaplaceno....

    • cms.sarka-tmejova

      Problém je u nás, už o něm víme a řešíme ho, pardon za reklamní komplikace

      • Gulivera84

        Aspoň sem si připomněl, jak neskutečně mě ty reklamy tady štvaly, a to červeny vyskakovaci okynko co mi vždy uhne pod prstem, ....uuuuu... děkuji, nechci 😂 ještě ze je měsíční předplatný....diky za něj 

  • JohnyTheZik

    "Remake Silent Hill 2 vyjde exkluzivně na PlayStation 5" tohle je už nějak potvrzený? Pamatuju si, že se psalo, že to vyjde na PS5 a PC, s tím, že konzolová exkluzivita byla na rok. To už neplatí? Díkes

  • Tanatonaut

    To  je snad vtip ne ? Ztráta kamerových úhlů a plný přechod do shoulder kamery se dal překonat ( se skřípáním zubů ) u RE 2 Remaku, ale tady to absolutně pohřbívá atmosféru. Navíc jak člověk vidí jen kousek před sebou, hra vypadá strašně tmavě a nepřehledně. ( původní hra je tmavá jako pr..l, vím, ale nepůsobí tak )

    Když nevidím prostor okolo sebe ale jen výsek, jak budu moct ty monstra obcházet aniž by mě nezabili ? Nedej bože když jich bude v hale víc ?

    A ty combat efekty jako třes kamery a krev na obrazovce. Nemůžu 🤮

  • SlavicBes

    Tiez nie som nejako nadseny...

  • uher

    No  žádná sláva. Já teda od Blooberu zázraky nečekal, ale tohle je sprcha 🙁

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit