Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mě na těch VR nejvíc odrazuje asi to, že mám dioptricko brýle (5 dioptrií) a jsou s tím problémy, tj musel bych si nechat udělat kontaktní čočky, jinak bych to asi už dávno měl

    • Vojtzech

      Mám PSVR2 odzkoušené u kamaráda a dá se to krásně hrát i s brýlemi s většími obroučkami. Předpokládám, že u všech novějších headsetů to bude podobně.

      Já mám spíš problém s místem, co je potřeba k hraní. V našem obýváku bych se o něco zabil nebo něco rozbil a hrát to v sedě není ono.

    • medveddd

      Nevím, jak je to s PSVR, ale třeba do Questu 2 se dioptrické brýle normálně vejdou (většina).

      Osobní zkušenost s tím nemám, tak nevím, jak to vypadá, ale někteří to tak používají.

  • ZOLLINO

    Jako od vydani Helldivers2 uz nejsme pro SONY pirati ale hodni kluci.... pokrytecke sony, ted zacne lezt do prd3l3 PC. trochu pozde...

    • medveddd

      Zlobiví kluci jste, zlobiví!

  • Sony si trochu podřízli větev když tomu PC drivery neudělali hned při launchi. V době kdy neexistoval Quest 3 moc PSVR2 nemělo konkurenci. Ale dneska už mě VR s kabelem tolik nebere.

  • Psychotic

    Budu za exota, ale tohle je pro mě nejlepší zpráva ze světa her za poslední dekádu. Dodnes smažím Gran Turismo 7 na PSVR2 a je to prostě jiný zážitek než na televizi.

    Vždycky mi ale chyběla možnost hrát hry, které jsou jen pro PC (Blade & Sorcery) nebo pro plnohodnotný VR zážitek potřebují PC mody (hry od Bethesdy).

    Nákup druhých VR brýlí speciálně pro PC bych si jako šetřílek nikdy neodpustil, takže tahle zpráva pro mě znamená otevření spousty herních zážitků zdarma.

  • jack

    No, jestli to chápu správně, lepší varianta je Meta Quest 3. Jde hrát i  bezdrátově na PC a i samostatně bez PC. Samozřejmě pro majitele PSvr2, kteri mají i PC, je to vítaná věc.

  • MalyZeli

    No vida, tohle me asi nakopne abych to konecne koupil.

    • mr.clayman

      Pokud by na tom šla hrát Alyx, asi bych o tom vážně pouvažoval, i když hardwarově existují asi lepší alternativy.

      • MalyZeli

        Ale pokud lepší tak mnohem, mnohem dražší na PC. Proto mě láká PS VR2, je to "levné" a v kvalitách/hw si myslím že je lepší jen 2x dražší HTC Vive. Uvidíme.

        • Vlastním PSVR2 2 i Quest 3, výhoda Questu je určitě bezdrát a lepší čočky, ale Oled u PSVR2 2 je super, černá je krásně černá, LCD u Questu vypadá vyblitě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit