Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pamatujete někdo na Paranoiu ? To byla kdysi česká kopírka Duny 2, nějak jsem si na ní díky tomuto vzpomněl

  • zx_spektrum

    "tím pádem zároveň třetí realtimovou strategii na světě"
    To je možná pravda, ale jen při trochu omezeném pohledu na žánr. Tedy pokud počítáme Dune II a Warcraft. V historii těch her, které by se takto dalo označit ale bylo víc. Třeba Stonkers z 1983 na ZX Spectrum 😀

    Jinak divoce rostoucí chmel pobavil, ty rody budou Pilsnerius, Staropramenus a rod Heinekenů? 😂

    • toka

      Aby to bylo po moderním vzoru správně woke, tak v čele "těch modrých" bude místo Paula dcera Stella Artois.

      • Kňúúúú.

  • twicer

    Na jednu stranu proč ne, na druhou stranu proč ano. 

    Působí to na mne jako takový ten domácí projekt, kde si dokážu, že umím naprogramovat 30let starou hru.😀

    Hrot mě herně taky nedostal, ale měl alespoň vizuální přesah který brnkal na nostalgii dob minulých, šrot na mě působí herně podobně vyprázdněně, ale ještě navíc pracuje s generickým vizuálem.

    • Tanatonaut

      Já nikdy nepochopil, proč při vytváření nostalgických her vývojáři zároveň přinesou i ten ohavný vizuál z oněch dob. Někdy i horší. Proč jako. Kdo tohle chce hrát. Já chci Red Alert / Wolfenstein /Ridge Racer typy her ale nechci se dívat na kostičky a pixely. Já chci hratelnost těch her. Né 4.86 grafiku 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit