Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky

    Konečně se budu moci přesvědčit o té údajné LGBT propagandě :D 

    • Většina nebrblala kvůli tomu, že hlavní hrdina je lesbička, na tom už dnes není nic extra výjimečného. Většině lidí vadilo, že zabili Joela takovým zlomyslným způsobem. To se v posledních letech děje docela často - oblíbená postava, která je muž, běloch a pozitivní rolemodel (Picard, Luke Skywalker, Indiana Jones,  Thor atd.) se v lepším případě zesměšní, v horším brutálně zavraždí golfovou holí, což si pak samozřejmě zdůvodníme, jako že to je v zájmu příběhu. Tahle dekonstrukce oblíbených hrdinů minulosti už prostě lidem leze na nervy.

      Jo a některé recenze taky upozorňovaly, že samotný gameplay a level design je dost nudný a zastaralý, což je na pováženou vzhledem k tomu, že tohle se říkalo už i o jedničce.

    • medveddd

      Já se držel stranou všech spoilerů, takže jsem o hře nic nevěděl. Po jejím dohrání jsem si musel googlit, co že byla ta příšerná věc, kvůli které to někteří nenávidí.

      Internet mi to ale naštěstí vysvětlil, jinak bych si myslel, že to je 10/10.

    • spoock

      Podle mě je největší cringe postava Lev, kupodivu nenavidena Abby je skvělá postava.

  • Davies182

    Hell yeah. The most anticipated GotY (2025?) is coming to meeeee 😇!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit