Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mám trochu stažený půlky, aby ti space marine II vyšli bez problému... je to pro mě zdaleka nejočekávanější hra a v komunitě je na to velký hype.

  • SouleateR12

    Chodil jsem sem kvůli hrám. Pokud chcete řešit politiku běžte pracovat k Seznamu. Loučím se.

    • Nějak nevidím problém? Jakože se zmínila politická situace v článku je špatně?

    • Týpek už vidí politiku i v tom když mu babička donese koláče na stůl 🤓🤓🤓

    • Reeki

      No myslím že games to nějak bez tebe přežije 😀 

    • A tohle jednou bude mít právo volit?🤷‍♂️🤦‍♂️

    • Hidden

      Jen tak mimochodem, o zmirnovani geopolitickych rizik mluvi primo jejich tiskove prohlaseni (odkazovane v clanku), takze pokud si chces stezovat o tahani politiky do her (ignoruju, ze to ani tak nema co delat s hrama, jako s byznysem), pak primo v Embracer.

      • Aha, a tohle: "což vzhledem k tomu, jak dlouho už probíhá válka na Ukrajině, a s jakým
        zpožděním (a v jakém kontextu) Embracer zareagoval, spíše úsměvné." je přesně to, co má Embracer v prohlášení a vůbec to není Adamovo rýpnutí, že? Trošku brzděte zase 😉

        • Hidden

          To je ovsem rypnuti jen do Embracer v kontextu jimi uvadenych duvodu, ktery sami uvedli jako prvni a aniz by se jejich duvod zde nejak dale rozebiral. Nebo by se taky nemelo treba psat, ze se 4A Games prestehovali z Ukrajiny na Maltu ci GSC do Prahy kvuli valce, aby to nekdo nebral jako ze se taha politika do her? Treba vsechno rovnou prefiltrovat na radoby korektni verze, jako ze: "GSC se z jistych nejmenovanych duvodu docasne presunuli...", jen aby jakakoliv zminka o probihajicim konfliktu nekoho nepobourila? To doufam ne... ;)

          • Je rozdíl mezi "4A Games se prestehovali z Ukrajiny na Maltu ci GSC do Prahy kvuli valce" a "což vzhledem k tomu, jak dlouho už probíhá válka na Ukrajině, a s jakýmzpožděním (a v jakém kontextu) Embracer zareagoval, spíše úsměvné." Jestli ho nevidíš, máš problém s porozuměním psaného textu 🙂

            • Hidden

              A nebo vidis v textu neco, co tam vubec neni. Ale to at si kazdy posoudi sam. ;)

              • Reakce na příspěvek:

                Myslím, že moc dobře vidíš, že ve zprávě je komentář autora, pokud ne, it is what it is.

                • Hidden

                  Reakce na příspěvek:

                  Chapu, takze kdyz Embracer odkaze na geopolitickou situaci, tahani politiky do her to neni, ale kdyz Adam kratce odkaze na geopolitickou situaci, na kterou Embracer odkazuje, uz to tahani politiky do her je. ;)

    • Zavri za sebou.

    • zx_spektrum

      Jaká politika? Tohle víc než politika je sekce business a vzhledem k tomu že herní studia nejsou charita, tak je to nedílná součást herního průmyslu. Dej si studenej obklad nebo emigruj.

    • kulhy_parici_spici

      Zbohem.

      • Sierra117

        Za pět  :-)

        • kulhy_parici_spici

          To jsem ve škole slyšel často. :) 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit