Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jevo83

    Nechapem, co je na travnatej, pustnej a zasnezenej krajine malo originalne, ak hovorime o WWII hre.... keby sa Commandos ORIGINS odohravali na Marse, v Atlantide alebo 20 tisic mil pod morom, neviem ci by to boli este Commandos😂

    • J.V.Stalin

      No evidentně se to za druhý světový neodehrává.

  • Doufám, že to naváže na 2 a neskončí to jako 3, kam napasovali "akční" mise na čas a obranné mise, kdy bylo nutné se na ramba prostřílet. Já si radši hezky v klidu bez časového limitu potichu klestím cestu k cíli.

    • Přesně tak, ideálně vyčistit od nácků celou mapu jednoho po jednom, jako bonusový objective :-D 

  • Bohužel, po RTS titulech od mimimi jsem tak trochu skeptický k jiným studiím a jejich pojetí TRTS. Prostě mimimi do dotáhlu k dokonalosti a bude velmi těžké je přeskočit nebo aspoň dorovnat nastavenou laťku. 

  • Za mě jako pamětníka originální série po grafické stránce úplně dostačující a pokud se to bude hratelností podobat svým kultovním předchůdcům tak opravdu není co řešit.

    Take my money

    • DeathFish

      Souhlas, ale zdá se, že se autoři stále bojí použít svastiku, aby to kohokoliv neurazilo 😀

      • Jsou to němci, a v německu se svastika ve hrách používat nesmí. i hry, které svastiku používají ji pro německé hráče nahrazují.

        • Nemas pravdu. Doslo k uprave a paklize s jedna o historicke udalosti tak se muze pouzivat. U nich to je spise myslenim ktere u vetsiny nemcu stale vyvolava negativni konotace kdyz vidi svastiku.

          • Aha, to jsem nezareigstroval, že to upravili. To je dobře.

        • DeathFish

          Aha, zajímavé. Díky za info 😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit