Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale jo jako Fanda sw proč nekoupit v den vydání i když to hrozně nerad dělám 

  • frank.horigan

    Po delší době UBI hra kterou mám vyloženě v hledáčku. Ten první trailer  mě dostal.  Vyloženě to vyčnívalo.

    Ubi nedělá vždy jen špatné hry, jen nesmíte hrát úplně všecko a pak nadávat, že je to furt to samé  :)

    Já hrál všehovšudy FC3, AC: Odyssey, Immortal Fenyx...   A všechny ty hry byly maximálně na   1-   :)

    Outlaws zkusím na 100%

    • Lukyz

      Ubi nedělá vždy jen špatné hry, jen je nesmíte hrát🤣

      • frank.horigan

        Nesmíte je hrát všechny - , co je tom k nepochopení? Vytrhuješ kontext, pak se chlameš

        Když hraješ jeden AC, je to pro tebe nové a neokoukané - jedním slovem, výborné.

        Když to samé hraješ po desáté jen v jiných texturách, tak už to taková sláva není.

        Popravdě nechtěl bych být v kůži člověka co hrál všechny FC a AC :))) 

        • Morraw

          Dohrál jsem všechny FC a AC (a Ghost Recon, Division, Watch Dogs) a dík za optání, mam se fajn😀

          • frank.horigan

            To spíše povídej kolegovi výše, co tvrdí že to instantně špatné hry.

            Já jen tvrdím že je jich moc. 

            • sugyn

              Je to jako iphone, kdyz mas 11 tak neni duvod proc kupovat 12,13,14 atd... Staci jeden AC, jeden FC a je to jako by si hral vsechny.

              • frank.horigan

                Reakce na příspěvek:

                Zhruba tak .)))

                Já kupuju co čtvrtý iPhone a co čtvrtou generaci procesoru .)

                Pokud bych hrál FC3, klidně si o 10let později zahraju FC6, ale určitě ne všechno mezi tím.  Prostě se produkuje aby lidi měli práci.

                Outlaws bude mít prvky UBI her, ale nebude to přeskinované FC ani AC 

                • sugyn

                  Reakce na příspěvek:

                  A neslo by produkovat neco zajimaveho v ramci serie? Nejakym zpusobem indie firmy s rozpoctem basy braniku to zvladnou ale Ubi ne? 

                  "Outlaws bude mít prvky UBI her, ale nebude to přeskinované FC ani AC " 

                  Uvidime. Ja im neverim.

                  • frank.horigan

                    Reakce na příspěvek:

                    Já myslím že oni to tak mají prostě nastavené, je to obří moloch a mají "vypredikováno", že čím méně změn tím pro "jejich fanoušky" lépe, prostě "bude nový AC - vím co od toho čekat, chci si něco zahrát a nic moc nového se nechci učit.".. 

                    To bylo kolem roku 2015-2020, a už i tahle hopsinková šťáva došla, všechno se přežere.

                    A s tou originalitou nemáš úplně pravdu, - z čistého nebe přišel "Immortal Fenix" a to prostě nebyl AC, a bylo to nové, originální, parádní (přítelkyně dala 85hodin)..  ale neprodávalo se to, pokračování zrušeno.

                    Stejně ta EA s Avenium, recenze byly dobré.

                    A UBI nevěří nikdo, všichni už reptají jen co vidí logo, ale já díky tomu, že mám od UBI dohrány 2hry, ten problém necítím. Takže si Outlaws odehraju i kdyby to měla jejich poslední hra.

                    • sugyn

                      Reakce na příspěvek:

                      A neni to malo odehrany dve hry od Ubi Antone Pavlovici?

                      Ja bych strasne moc rad dostal dobrou RPG hru ze sveta SW, stval a porad me stve pristup EA k tomu, sedi jako zaba nad pramenem a nevedi co s tim. 

                      Ubisoft muze jen mile prekvapit.

                      Rozumim tomu, ze ne vsechny hry se skvele prodavaji ale pocase maji kultovni status. Neco jako The Shawshank Redemption. Moc rad bych videl napriklad od Creative Assembly pokracovani Alien: Isolation.

                      • frank.horigan

                        Reakce na příspěvek:

                        Není Evžene Popoviči, nechci si zprotivit něco, co mě baví tím, že to budu hrát 10x jen s jiným příběhem a v jiných barvičkách.

                        Fallen Order od proklínaných EA byl pro mě jako zjevení. Svým způsobem bomba - snad jediná od Kotor.

                        Snad UBI nezklame i jdyž větší polovina “fandů” už má jasno teď 

        • zanek.s

          Já. Ubi hry mě sedí. K tomu ještě Division a Ghost Recon a Fénix. Jen to nesmíš hrát za sebou, ale vždy s nějakou pauzou a zase se na novou Ubi hru těším. Jen ten Avatar mě nějak nechytl. Je tam pitomá mapa na vyzobávání ikonek 😉

  • La_Furia-Roja

    Tři edice, DLC oznámené před vydáním, seaon pass, nejvyšší edice za více než tři litry,  mikrotransakce přimo ve hře jak je ve zvyku u UBi hry. 

    Počkám si na vyjádření zdejších borců hlavně Veskoslava, co chtěli snižovat známku u DD2, jak to vnímají.

    • Já jim na všechny veselý edice kašlu, za 15 eur si to dohraju přes Ubiplus a hotovo. Ubisoft si nezaslouží ani o cent víc.

      • I stupidní názor je názor...Stejne tak jako bude ten můj připadat tobě :) Derp to celkem trefil, ale i kdyby jo, tak to nepřiznáš :) 

        • WTF? Už jsem si přes ubiplus rentnul takhle Valhallu i Avatara. Po dohrání ruším a odinstaluju. Co je na tom k nepřiznání?

          Ubisoft si prostě nezaslouží ani cent navíc. Zvlášť po tom co mi šlohli The Crew (kterou jsem si ještě kdysi i koupil).

          • Derp_1337

            Hele, já neřekl, že ty konkrétně nemáš dostatek sebeovládání na to, aby jsi zrušil předplatné. Já jen napsal, že velká část hráčů všeobecně se tak chová.

      • Derp_1337

        Z pohledu velkých herních vydavatelů je dlouhodobě jeden předplatil navíc lepší než jedna prodaná hra. 

        Hráči si většinou řeknou, že předplatné zruší po dohraní hry X, ale v reálu si pak najdou hru Y a platí dál.

        • Nevím kdo jsou ti mýtičtí "hráči" kteří platí za něco co nepoužívaj, ale já mezi ně asi nepatřím. Ubiplus už jsem takhle na měsíc vzal a pak zrušil několikrát.

          • twicer

            Movitější, ne mýtičtí. ;)

            • Spíš stupidnější. Platit každej měsíc zrovna za Ubiplus je asi ta nejstupidnější věc za kterou se v herním průmyslu dá platit. To a mikrotransakce v Dragon's Dogma 2.

              • twicer

                Reakce na příspěvek:

                Počkej, až si za peníze budou kupovat dohrání hry, myslím, že to není úplně daleko.

              • Derp_1337

                Reakce na příspěvek:

                Jo, je to stupidní, ale...

                Vážně si myslíš, že se všichni lidé chovají zodpovědně a inteligentně?? 😎

  • michaelfoucault

    Bude to úplně to samé jako ten Avatar.

    • frank.horigan

      Nemá důvod být. Je to hodně rozdílný svět.

      • michaelfoucault

        Proboha člověče, kde jste byl posledních pět let?

        • frank.horigan

          Trošku to rozveď to mě zajímá. 

          Nebo máš pocit, že lore Avatara je to samé jako SW?

          Bacha na tenký led :) Fantové SW jsou dost ortodoxní :)

          • michaelfoucault

            Já se ale ani jednou nezmiňuji o lore. Ubisoft dělá hry schématicky, šablonovitě. Far Cry, Assassins Creed, Ghost Recon, Avatar... všechno jsou to hry podobné jako vejce vejci, jen zasazené do jiných kulis. Podobné mechanismy, principy, hratelností. Ubisoft už dávno nevyrábí unikátní herní světy, ale recykluje stokrát vyluhovaný sáček s čajem. Proto jsem naprosto přesvědčen, že nová SW hra z jejich produkce bude jen Avatar v jiných kulisách. Tzn. sandboxová hratelnost, neživotné charaktery, generické questy, spousta činností pro činnost samotnou. Jestli se pletu, ať sním svůj klobouk. 

            • frank.horigan

              jj UBI už má prostě nálepku, které už se nezbaví, i kdyby ta hra byla sebelepší. Bethesda taky vyrábí hry co jsou si podobné jako vejce. Stejně tak PolyphonyDigital, Nintendo (teď hraju Zeldu, je DOST podobná té minulé - je to špatně)? 

              Co ten Immortal Fenix, taky stejné jako vše ostatní? Protože mě to tak rozhodně nepřišlo.

              PS: a věřím, že ty SW možná i na celé čáře propadnou jen proto, že je produkoval UBI. 

              • michaelfoucault

                Reakce na příspěvek:

                To není o žádném nálepkování, ale kritické analýze jejich produktů. 

                Argumentace se Zeldou kulhá na obě nohy. 

                • frank.horigan

                  Reakce na příspěvek:

                  Ne promiň tak Breath of the Wild a Tears of the Kingdom si podobné nejsou, já to asi nějak nepoznám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit