Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednou za půl roku koupím GP ultimate zkusím co je novýho takže mi to neva 😉

  • A proto jsem si to předplatil na tři roky dopředu za cenu litr ročně, takhle se to bez problému zaplatí. Až mi to vyprší, tak buď zase seženu podobně výhodnej deal, nebo to zruším, jako jsem zrušil všechny netflixy a podobný blbosti.

  • bodmrazu

    Divne, ze me jako zakaznika neinformovali emailem, ale musim si to precist na gamesech. Ale jeste ze vari zabu pomalu, ani si to nevsimnem 2 dolary/eura navic.

    • pichpe

      Tak mě to tedy do emailu přišlo, ale tedy tři dny před "výročím" s tím, že to bude platit od září. Asi to posílají postupně, což dává smysl.

  • XXDarthVaderXX

    50 Kč, to mě zrujnuje☹

    • Derp_1337

      Tak se zdražuje "chytře". Pomalu a po malých částkách, ale pravidelně.

      Kdyby zdražili jednou a o hodně peněz, tak lidi budou remcat, ale když budou zdražovat po malých částkách, to lidi nějak překousnou.

      • Odborně se tomu říká metoda krájení salámu.

        • Nechci MS nijak bránit, ale kdy byl Game Pass zdražen naposledy? 

          - protože "salámová" metoda by se spíš hodila, kdyby např. zdražovali každý rok, nebo tak něco.. 

          • Já to vůbec nemyslel jako stížnost, právě naopak chápu a přijímám, že zdražení přijít muselo. Bylo to směšně levné, každý kdo pracuje v game devu musel vidět, že jde o neudržitelný model.

            • Jo, souhlas. 🙂 Já jsem to taky nemyslel jako stížnost.

              I teď po zdražení je Game Pass směšně levný. A i těch pár velkých her ročně, co tam zahraju, tak se mi vyplatí, oproti plné ceně na Steamu..

              A jelikož dost hraju i indie věci, kterých tam taky pár pěkných je, tak není co řešit.. 


              • Reakce na příspěvek:

                U mě je to hlavně o tom, že mám XBox app přímo na televizi takže s Game Passem ani nepotřebuju konzoli.

                Fakt je to skoro zadarmo když připočítáš i cenu HW co s tím nepotřebuješ.

                • Reakce na příspěvek:

                  A zeptám se: jak je na tom latence? Jaké ti ten stream pouští rozlišení? Jaké hry hraješ? Zkoušel jsi nějaký multiplayer? 


                  Pokud si najdeš čas na odpověď, předem děkuji. 

          • Derp_1337

            Však to přijde, neboj.

            Dokud byl GP minoritní záležitostí, tak si nemohli dovolit zdražovat, protože by to odradilo potencionální zákazníky. Ale jakmile se sejde dostatek předplatitelů, tak se dalším krokem je podojit je a zdražovat.

    • 😃

      Mám to stejně.. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit