Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasne dostanou kdyz poslali na to prachy a pan je v baliku, dalsi cast koupi v krame a jeste dalsi cast bude mit taky zdarma jen jeste odjinud :)


  • Ten poslední odstavec nějak nechápu. Vávra úplně původně (ještě před ks, když hledal vydavatele) sliboval rpgčko o rozsahu 20h? Ta hra upustila od aktů a nakonec vyšla komplet? Takže ten příběh je ukončený tak jak bylo od začátku plánovanáno?

    Ale no tááák.

    • - původní plán byl velké 70 hodinové RPGčko

      - nesehnal se na to vydavatel, šlo se na kickstarter, kde bylo slíbeno menší 20-30 hodinové RPGčko s tím že další části budou vydány později, "epizodicky"

      - po kickstarteru byl epizodický způsob vydání velmi rychle přehodnocen a bylo vyvinuté jedno velké 100+ hodinové RPGčko

      - Warhorse se rozhodli dodatečně poděkovat původním vysokým backerům a dát jim další 150+ hodinové RPGčko zdarma

  • bodmrazu

    Jo, respect. Skoda ze jsem neprispel vice tehdy :-) na druhou stranu cekat vice nez 10 let...

  • Jako PR dobrý.. Chytrý tah, co je o moc peněz nepřipraví.. 

    Zajímalo by mě, kolik těch backerů 150€+ bylo.. 

    • celoush

      Po Kickstarteru měli ještě vlastní crowdfounding na webu, takže jich asi bude o něco více.

      viz https://web.archive.org/web/20150212224532/https://www.kingdomcomerpg.com/pledges#tier

    • 150EUR: 680; 360EUR: 241; 710EUR: 50+50; 1450EUR: 10; 3600EUR: 2; 6000EUR: 3

      Zdroj: KCD Kickstarter.

      Takze celkem nejakych... 1036 lidi podle toho co sem nasel. Kdyz nevezmu v potaz fyzicke odmeny tak na tomhle jeste vydelali...

      • Díky za vyčerpávající odpověď. 

        Souhlas, jsem línej sčítat kolik jim zaplatili, ale tohle mají zaplacené už z minula a ještě pěkná reklama.. 

      • Derp_1337

        Jo, ale spousta lidí do těch vyšších tierů šla právě kvůli těm fyzickým odměnám. Kdyby ti lidi měli možnost volby, tak by určitě radši dostali ty fyz. odměny (které byly slíbené) než druhý díl.

        • Vim ze mece v Brazilii jsou problem, ale tak nejak chapu ze ty fyzicke odmeny nedostali?

        • Měl jsem zato, že fyzické odměny byly nakonec doručeny, i když některé s dost velkým zpožděním. Kdyžtak mě oprav s nějakým odkazem na aktuální stav.

          Druhá věc je, že vyšším tierům slibovali i Akt II a ještě vyšším i Akt III, takže v zásadě plní, co slíbili, jen mnohem později a jiným způsobem (což je i součástí jejich prohlášení i zdejšího článku).

  • Hezke gesto. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit