Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ta cast pod aktulizovanou spravou je citelny damage control. (ci je to ozaj takmer rok stara hra v case vydania moze ale aj nemusi byt pravda)

    z ineho pohladu, v dnesnej dobe hrat hry bez aspon DAY ONE patchu je troska nerozumne. (verim ze nieco take bude mat aj tato hra)

    • Morraw

      A damage control už proběhl i na fórech, kde se leak objevil. Přecejen je to moc horké zboží 😀

      • docela me prekvapila reakce piratu je to celkem tezke dohledat 

        • Morraw

          Většina serioznějších stránek si nelajzne mít volně přístupné leaky ještě nevydáného softwaru a nechcou na sebe poutat tuhle pozornost.

        • Veskoslav

          Tak upřímně, my co jsme jeli na čipovaných PSkách, vypalovali si CD s hrami, kdy se koupila jedna originálka atd., tak už máme dostatek peněz a možností, že se to nevyplatí. A generace po nás pomalu ani neví, co je to crack.

          Hry jsou teď naprosto přístupné, levné a rychle opravitelné. K tomu snadná distribuce. Ono moc důvodů k pirátění prostě není a těch pár masochistů, co to ještě dělá, tak s tím nejspíš ani nikdy nepřestane.

          • Morraw

            My už ne, ale aktuální generace jsou na tom stejně. Ne každý má rodiče, co mu koupi novou hru. A pořad je hromada zemí, kde je to s distribuci a penězi horší. Někdo prostě těch 20-60€ na tu hru nemá.

            A dnešní pirátění je snadnější než kdysi. Máš up-to-date releasy, sdílené účty, repacky, appky co ti odemknou DLC. Upřímně já si hry kupuju dnes už jen kvůli steam knihovně, jinak bych se taky na to vykvak, jak snadno je to dnes přístupné😀

        • twicer

          Hold už pirátské podhoubí není co bývalo.

  • danny_the_hound

    "...na každém rohu mohou čekat potenciální spoilery o osudu kapitána Tita."

    Prepána, veď je to braková rozprávka a každému je dopredu jasné, že sa nakoniec vezmú a všetko dobre dopadne...😎😂

    • Veskoslav

      Jo, protože první díl končil vyloženě pozitivně pro hlavní postavu. Jo počkat, nekončil...

      • myslim ze on to myslel ironicky

        • Veskoslav

          Tak na to bych mos nevsázel:)

          • danny_the_hound

            Rodina si predplatí satelit s obrovským množstvom kanálov. Babka raz tak sadne za televízor a ako nevie dobre robiť s ovládačom, tak si náhodou prepne na XXX kanál a zapozerá sa. Nájde ju tak nevesta a zhrozene sa načiahne po ovládači:
            - Babka, to čo pozeráte?!
            - Počkaj, nevypínaj! Chcem vedieť, či sa nakoniec vezmú...

            Keďže túto staručkú anekdotu možno ešte pár ľudí nepozná, pridám smajlíka 😂 
            A keďže zjavne ľuďom v dnešnej dobe často nestačí ani ten, tak pre istotu vyslovene napíšem:
            PRÁVE STE DOČÍTALI VTIP. NEZAKLADÁ SA NA REALITE. DOMA TO NESKÚŠAJTE!

            • twicer

              Umírám smíchy.

  • Tituse? Není správné skloňování Tita? Nejsem dobrý češtin, ale nějak mě to praštilo do očí. ;-)

    • Kapitána Titse 😌.....hold up 😳

      • Jo to by bylo lepší než Tituse. Každopádně koukám, že už si to opravili na Tita. Zajímalo by mě jak by třeba skloňovali Zeus. Že by Zeuse. 😀

  • Morraw

    V textu překlep: hra vychází až 9. září :)

    Každopádně už sosám. Potrebuju vědět, jestli to můj hardware zvládne a ten funkční mulťák zní až moc lákavě 😬

    • Derp_1337

      Radši si to vyzkouším na Steamu. Ty 2 hoďky k tomu stačí.

      Je to rozhodně lepší nápad, než tahat nějakou cracknutou verzi z ruských warezových stránek.

    • Tak vzhledem k tomu, že to není finální verze, tak to testování výkonu bude úplně k ničemu. Ono to ještě určitě projde nějakou optimalizací. Spíš bych se bál, že mi to uvaří grafiku.

      Nehledě na to, že snad každý obchod už dneska umožňuje si hru na 2 hodiny vyzkoušet a pak vrátit. Ještě se mi nestalo, že by mi nevrátili peníze. 

      Já teda osobně si počkám na finální verzi, než si dávat do pc nějaký cracknutý sajrajt jenom proto, abych si to vyzkoušel ani ne 2 měsíce před vydáním plné verze. 

    • Veskoslav

      Tak snad tam bude schované něco hezkého pro lidi jako ty:)

    • cms.sarka-tmejova

      Ups, opraveno, díky!

  • triptich

    smutná správa, veľmi smutná. a to pre všetkých, vrátane tých, ktorí si to vedome stiahnu a budú "hrať".

    • Smutne to je leda tak pro vydavatele.

      • triptich

        nesuhlasím.
        * vydavateľ príde o zisky
        * vývojárom hrozí, že hra bude mať horšie predaje, čo môže ohroziť existenciu štúdia

        * poctiví hráči prakticky nemajú šancu vyhnúť sa spoilerom z hry, ktorých bude plno

        * 100% niekto príde o prácu (možno právom, lebo zanedbal povinnosti, možno len mal smolu, to neriešim)

        * hráči, čo si to stiahnu si v lepšom prípade pokazia zážitok z hry, každopádne ale pokazia aj užívateľské recenzie, lebo budú nadávať a nepriznajú, že hrali túto verziu (opäť neriešim to, že vlastnou nedočkavosťou/hlúposťou)
        tu nikto nebude víťaz. len kopa porazených (niektorí si to zaslúžia, ale morálnu otázku tu teraz neriešim).

        • Ty lidi, co to upirátí stejně neměli v plánu to kupovat. O peníze přijdou, ale zase to nebude tak hrozný, aby to ohrozilo existenci studia.

          Recenze třeba na steamu jdou psát na hry, které ten dotyčný vlastní, případně vlastnil a vrátil třeba. Pochybuji, že si piráti hru koupí jenom aby napsali negativní recenzi.

          Uniklo už plno her. Třeba i příbehy atd. a pokud člověk nechce a nevyhledavá si o tom informace a leaky, tak si nic nevyspoileruje. 

          Pokud si hráči pokazí zažítek s rok starým buildem, tak jejich problém. To je jako kdybych si dělal třeba pizzu a nestrčil jí do trouby a jedl ji syrovou přímo z mrazáku. Taky mi asi nebude chutnat, ale jelikož jsem ji nedodělal podle návodu, tak je to jenom můj problém, nikoliv toho výrobce. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit