Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xixixao
    Ten komentář s "robotickym akcentem" je pořád příšernej...
    • Svatá pravda. Myslim si, že když už se to vysílá v TV, tak by si mohli dovolit koupit mikrofon o pár tisíc dražší, nebo to alespoň pořádně upravit. Opravdu zvuk "komentátora" je strašný.
    • Kdyby sakra aspoň nemluvil tak nahlas..
      • a kdyby to nenahrával doma v koupelně. To echo je hrozné.
  • Vie mi niekto poradiť ?? ako sa vola ten song z 9:46 :?
    • Linkin park - one step closer !
      http://www.youtube.com/watch?v=F_wtHnZytyQ
      • Velmi pekne dakujem :)) THX
  • Original blond baba :D
    Vzdy ma napadne ked takuto babu vidim jeden dobry frk.
    V novinach je inzerat:
    "Vymenim zenu za muku" znacka: poriadne vymleta.....
  • prkenně
  • Moderátorka hezká, škoda, že působí příliš prkeně a zkazila i výslovnost WoW...
    • Aspoň je z "oboru", dělala pro hratelne, párkrát byla i v Game Page jako host, takže byla Alžběta nejlepší volbou. :)
      • Já bych udělal moderátorskou dvojici Andrej Anastasov-Lenka Ravenka... Ale to bychom se museli vrátit v čase tak o patnáct let zpátky.
  • Tukan by to moderování zvládnul klidně sám.
  • zacina to v 30sec do takej 35cca
  • Cem sa opytat pri zaciatku poradu co je tam to intro de su ty roboty to co je za hru?
    • mass effect 2
      • sorry mass effect 3
        • aha diky mockrat
  • som jediny koho tam ta nova moderatorka irituje?
    • mě hlavně irituje ten monotoni hlas toho komentátora.... :/
    • Sluší jí to tam, dívat se na ní taky rozhodně dá. Takže ne, mě nevadí :).
    • Mně se líbí, ten účes jí fakt sekne, ale připadá mi trochu nervózní. Snad se to časem poddá.
    • Mně přijde v poho, navíc se na ni dá dívat *6*
    • Tak jeden moderátor by stačil.. *3*
  • Tak v celem poradu me zaujaly predevsim dve hry - L.A. Noire a Little Big Planet 2. Ale jak naschval jsou obe na konzole. Neplanuje se jejich uvedeni i na PC?
    • To nevim kde beres tu jistotu.
      Red Dead Redemption vyslo vlastne rok pred LA Noire, tak by se ta snad dalo brat jako indikator.
      Zatim nic... : )
      • Na RDR pokud vím pracovalo jiné "oddělení" Rockstaru, než to, které dělá např. sérii GTA, která pak vychází i na PC. Takže z tohohle hlediska se to nevydání (zatím) RDR na PC dalo tak trochu čekat . . .
        • Jiste, ale vedeni je stejny.
          Mimo to, na L.A. Noire dela UPLNE jiny "oddeleni Rockstaru", pokud by to teda z nejakyho duvodu melo mit vliv na pravdepodobnost vzniku PC verze...
    • L.A. Noire skoro urcite.. Jsou to rockstari, ale LBP skoro urcite ne :D, je to PS3 hra )..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit