Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • AmdIntel x14 30,2 Ghz
    86 GB Ram 4000 mhz
    NvidiaATI HDGTX 1337 8 GB
    Doors 3 128-bit

    Myslíte že to rozjedu aspoň na minimální? dík moc.
    *7*
    • Erien
      Raději bych přikoupil pro jistotu dalších 86 gb ramek :D.
      • :D
    • si to vystihl
  • hej morda ani se nezapotim
  • Eh. Ty požadavky jsou takový standart co mě ale zaráží je počet komentářů, ve kterých jsou napsané sestavy :-D
  • Docela by mě zajímalo jak a jestli bude probíhat i beta test na konzolích, je to taky hráčská platforma a rád bych si to vyzkoušel než si to koupím.


    Ano konzole, minuskujte mě *1*
    A vůbec sem nepíšu z pc že.. *15*
    • Erien
      Beta proběhne na všech platformách, tak to bylo dřív řečeno, myslím že to platí stále.
      • díky za info, moje jsem to nesledoval bo teď mám málo času *3*
        • Erien
          Tady to máš ještě oficiálně http://www.battlefield-3.cz/otevrena-bf3-beta-zacina-29-9-2011/ . Není zač :)
  • Snad mi to pojede
    intel i7 920
    6GB DDR3, SSD HD
    AMD 6990
    • No tak s takovym srotem se muzes jit zahrabat. Fakt strasmy co za hruzy maji nekteri lidi doma. Bych se radsi ani neukazoval na ulici.
    • Ne to nedáš ani na minimální měl bys upgradnout PC jako ja.
  • Jams
    Na mém PC: Úspěch nepravděpodobný.
    Na mém PS3: Po zkušenostech s LA Noire, kdy jsem málem měl po konzoli budu mít asi strach to vyzkoušet.
    Závěr: Co bych pro zábavu neudělal. PS3 to jistí.
    *1*
  • Tak doporucene oficialni pozadavky jsou pekelne. Mam dva mesic nove koupeny stroj, vice mene prave kvuli BF3, tesne pred koupi jsem premyslel zdali by me HD 5770 (6770) nestacila.

    Moje sestava:
    Intel Core i5-2400 (Sandy Bridge)
    4GB DDR3 1600Mhz
    ATI HD 6850 1GB DDR5
    Sound Blaster X-FI Gamer
    • bud v pohode, ja mam teda notas ne stolni pc ale podobne hw specifikace: Intel Core i5-2410m 2,3@2,9GHz (SandyBridge), 8GB DDR3 1333MHz, GeForce GT 540m pretaktovanou na 550m a kdyz sem zkousel hrat aplha verzi (sehnal jsem si ji odsud: http://torrentbay.cz/vsechno/hry/pc/battlefield-3-demo/) tak mi to slo nesekave a hral jsem bez problemu:)
      jen jsem se trochu bal jestli do finalni verze nedaj napr trochu lepsi textury atd ktere by mi snizily framerate ale podle specifikaci se zda ze to bude stejny, jinak ta alpha verze mi jela uplne nesekave pri vsem na high a rozliseni 1366x768 *5*
      uz se tesim az mi konecne prijde zprava na mobil ze uz si je mozne hru vyzvednout:D:D:D predobjednal jsem uz pred ix mesici *15*
      • Sakra ani nevíš jak mě tenhle komentář potěšil, mám 5650 (nataktovanou) což je výkonově podobná karta a bál jsem se že mi hra ani nepojede.I když mám slabší procesor a jen 4GB RAM tak bych to snad na ty střední mohl dát. *14*
    • :-D .... má tu vůbec ještě někdo na to, aby taktoval?
      • Není důvod. Ale mám Black Edition procík a samozřejmě jsem ho po koupi důkladně otestoval, zjistil kam až můžu jít a přitom zůstat rock stable... a pak zase hezky na default, protože přetaktovanej procík žere víc elektriky a elektrika je drahá jako prase. *4*
  • Ja sem v cajku na ultra ;)

    i7 2600k 4.2Ghz
    Nvidia GTX580
    corsair 2x4GB 1600Mz

    Nevíte jak to bude chodit na 3D vision? jestli budu potřebovat druhou 580

    Dik
    • skaven123
      otecko kupi? :)
      • Kdepak :D neni mi 15 clověk musí chodit do práce.
  • tak na ultra ultra max detail to asi nerozjedu ale nový noťas MSI GT780DX by z toho snad mohl něco vymáčknout když už mě to finančně zruinuje:D
    • omg tak drahy notebook.
      • finta je v tom ze v desktopu by to stalo 25
        • finta je v tom, že k desktoptu bych si musel pořídit ještě pěkno obrazovku, klávesnicu a nestrčím ho do batohu
  • no na mým ntb bych to měl rozjet v pohodě, čtyřjádro mám, ramky ještě víc a HD6970.. a nechlubím se, jen jsem si ho koupil (vydělal jsem si na něj, takže hnidopichové si můžou), protože bych ntb nikdy za nic jinýho nevyměnil, ani za desktop a už vůbec né za konzoli..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit