Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • calwin
    do súťaže sa nezapojím pretože som predobjednal a tak vám prajem vela zdaru... chcel som len otázku... mám svoj kód očakávať zajtra? alebo až "oficiálne" niekedy vo štvrtok - piatok?
    • preorderi hrajou uz od zitra :)
      • calwin
        heeeeeezky :)))
        • MishKonn
          A když jsem si předobjednal krabicovku, mám asi smůlu, že...?
          • Jazz
            Myslim, že jo.
            Zajímalo by mě, kterej blázen si to předobjednal na Originu *4*
            • Tak jasne ze krabice je lepsi, kdyz se pak aktivuje na Originu, leda hodne velkej environmentalista by bral Origin *1*
            • Jazz
              To jsme dva, ale kdyžbych si měl vybrat mezi Originem a retail krabicí, tak radši beru krabicu.
            • 40 eur stoji krabicovka na Slovensku + 4 eura je postovne.
              44 eur teda. Origin = 49 eur.
              Uprimne oni nerobia krabicovky štýlom "must have", takže by som sa tomu nijak nedivil. :)
            • Ja jsem si to predobjednal na Originu. Na Steamu to bohuzel neslo a CDecek uz jsem vyrostl.
  • Jazz
    Teď nemám jak na potvoru PC, kde to rozjedu, takže kdybych vyhrál jen bych někomu vzal klíč *13*
    • S váma se asi začnu kamarádit! *1*
  • Můžete mi jako říct těch pět lokací ? Sleduju Battlefield 3 stránku,novinky každou věc ale pět lokací nevím doteď a že jsem to i teď googlil a hledal na ofiko stránkách... *10*
    • Tak hledej dál , je to tam :) kdo hledá najde :p
  • Ta beta se asi týká pouze PC platformy.. že?
    • Prej ne, má být i na konzolích, někde jsem to četl ale už nevím kde ;)
      • ou.. Ou.. OU! Jdu vyplňovat, díky *14* *2*
        • nevím jak jsou ale ty klíče rozlišený, ale mám dojem že tohle budou asi jenom klíče na PC verzi ;) ale možná se pletu *1*
  • Reknete mi odpovedi ja to nevim *16*
    • tak rychle na google a hledej *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit