Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tos trefil! Jen na konci byl nevrlejší!
    Ale jinak při sdělování jakékoliv informace byla intonace přesná, na člověka, kterej umí využít všechny informace!

    "I'm Commander Shepard, and this is my favorite store on the Citadel"
    Věta za slevu! Humus! Přeju si, aby reklamy v budoucnosti tolik neobtěžovali!
  • je neuveritelne unavujuce musiet hladat kazde video na youtube, nakolko z tiscali to stahuje dlhsie ako samotne video trva.. to mate dako obmedzeny traffic na slovensko, alebo je daky iny, mne utajeny dovod preco to uz dlhodobo takto (ne)funguje?
  • nevim jestli je tohle nejlepsi misto k takovej otazce, ale budiz...Origin bude u ME3 potreba jen kdyz chci hrat MP, nebo vzdycky? Dik.
    • reaper987
      http://games.tiscali.cz/oznameni/pc-verze-mass-effect-3-vyzaduje-origin-na-steamu-nevyjde-58174
  • Veskoslav
    Šílené dilema. Po dohrání dvojky, asi zapomenu, že existuje Origin. Prostě já ji chci:-D Navíc mám female Shaperda už pěkného mutanta s rudýma očima, tak chci z ní udělat konečně správného záporáka:)
  • Parádní hlasové znění těším se hodně na Keith Davida jeho hlas je prostě boží a Jessicu Chobot její postava asi nahradila postavu mirandu kterárou myslim mluvila Yvonne Strahovski.
    Tak na tyhle dva hlasy se těším nejvíc.
    • Nikdo nikoho nenahradil, Yvonne Strahovski se oficiálně vrací viz. :

      The star-studded cast for Mass Effect 3 includes the return of Golden Globe winner Sheen (“The Departed”, “Apocalypse Now”), Seth Green (“Robot Chicken”, “Family Guy”) as Joker, Tricia Helfer (“Battlestar Galactica”) as the Normandy’s A.I., Yvonne Strahovski (“Chuck”) as Miranda, and Carrie-Anne Moss (“The Matrix”)
      as Aria T'Loak. Other returning fan favorites include Meer and Hale as
      Male and Female Shepard, Ali Hillis as Dr. Liara T’Soni, Keith David (“Platoon”) as Captain Anderson and Lance Henriksen (“Aliens”) as Admiral Steven Hackett. Prinze, Jr. (“24”) and Jessica Chobot (G4 TV), as news reporter Diana Allers, are the newcomers to the series.

      a další informace na oficiálních fórech (http://social.bioware.com/forum/1/topic/323/index/9119440)
    • To je dobře, Miranda mi ve dvojce stejnak vytuhla :D
  • Jennifer Hale jako FemShep je naprosto boží.

    Tricia je k nakousnutí, jako vždy!

    Jen tak Yvonne Strahovski mi tam chybela :(
    • reaper987
      nehledal jsem jestli tam Miranda bude (nechci si zkazit překvapení), ale taky mi tam chybí a doufám, že se tam minimálně objeví na jednu misi
      • MarekTV
        Přesně tak, škoda že skončil seriál Chuck, tam taky nebyla vůbec špatná *14* byla to postava, se kterou jsem měl románek, i když jsem se dlouho rozhodoval mezi ní a Tali.
        • reaper987
          S Mirandou jsem měl románek jen když jsem to procházel jako male Shepard. Female Shepard byla věrná Liaře. Škoda, že Miranda nebyla bi *9*
          OT: Chucka je škoda, ještě mám před sebou pátou serii. Ale zas je plus, že odešli navrcholu, než aby kvalita začala upadat. Musím říct, že do půlky třetí řady (než se dali dohromady) se mi ten seriál moc nelíbil. Pak už to bylo jen lepší *1*
          • Jako nespocet hodin jsem trávil velitelováním ME2! A jednou jsem to rozjel znova od nuly!

            A dodávám, že hlasové obdazení mi přišlo ku***vsky trefné! Na intonaci hlasů charakterů si dali záležet!

            Ten děsivě klidnej hlas IllusionMana je na pováženou! *1*
            • reaper987
              mě se strašně líbila Tricia Helfer jako EDI, pokud by měla bejt AI v reálným světě, tak chci aby mluvila jejím hlasem *1* voice cast je skvělej a co se týče Illusive Mana, tak pokud si to jel Paragon stylem, tak v poslední misi moc klidně nezněl *1*
            • Tak to já jsem Illusion!
              Měl to být Illusive Man!
  • Kinet1c
    uz aby som to mal, milujem sci-fi, hlavne ked ma super pribeh, a toto ho urcite ma
  • misho8723
    Keith David je legenda.. hlavne v The Thing.. geniálny herec
  • Chtěl jsem si koupit originálku, ale kvůli originu na to kašlu. Počkám si, až vyjde cracknutá verze. *3*
    • MarekTV
      Chtěl jsem si koupit originálku, ale pak jsem dostal biotikou do kolene a kvůli Bioware si koupím sběratelskou edici. Origin neorigin, hlavně ať ta hra vyjde!
      • a kvoli takym ako si ty, tam o 5 rokov napchaju este aj scan rektalu, nielen pripojenie na origin ;)
        • Presne a lidem prijde naprosto normalni, ze proto aby si spustili hru musi provest scan rohovky a odeslat vzorek DNA na P.O.BOX EA *11* *12*
    • 1+ *3* tak tak
  • sem se tesil na Yvonne Strahovski, a nic :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit