Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • He he odstranit mapu ze hry není špatný nápad. Ale pokud to bude jako v dřívějších hrách, že hráči půjdou po cestě zabijení nepřátel, tak mapy ani nebudou potřeba. Prostě si zapamatujem, že to má dvě tři varianty cesty, a už budem vědět kam jít.
    Prostě jednoduše mapu použijeme, až tehdy, když se ztratíme.
    Lidi dříve hry mapy vpbec neměli, ale měli pevně stanovené lokace, ve kterých se chodilo, takže si dříve či později hráč danou lokaci zapamatoval úplně celou. Tady bude situace jiná, při náhodně generovaných mapách to budeme vždycky hledat tu správnou cestu a bez mapy to bude velice dobrožné!
    Sem odhodlaný mapu v singlu nepoužívat vůbec!!!
    S pozdravem!!
  • Buďte rádi, že jste rádi a máte aspoň nějakou mapu. Dříve bývalo běžný, že jste si museli kreslit mapu sami na papír. *1*
    • presne, ctvereckovej papir, milion poznamek a po 30 hodinach hrani jsem se uz nevyznal ani v tom :)
    • Hairy_Ass
      No, za to by je dnešní hráči asi ukamenovali! *1*
  • z hrania bety mozem povedat ze minimapa viacmenej postacuje ale sem tam sa treba pozriet aj do normalnej vecsej mapy. Ako ovela vecsi problem ale vidim, aspon v D2 to bolo, otvorene priestranstva. Naozaj sa mi nechce nahanat prisery cez pol mapy len preto ze mi utecu (casta to zabava pigmejov alebo co to boli zac v 3 akte). V bete D3 to zatial nie je kriticke ale ta je na to velmi kratka.
  • kostejnesmrtelny
    Ještě by mě zajímalo kolik pitomců, co tu vyzdvihujou Valve jako "tu jedinou firmu co to dělá správně, FUUUUUU BLIZZARD!!!!" hrálo epizodu 1 se zapnutejma autorskejma komentářema, kde se asi půl hodiny řeší, jak je nutný hráče donutit, aby dělal to, co vývojáři chtějí aby dělal, a díval se tam, kam oni chtějí aby se díval. A jak toho dosáhnout.
    • Nie je to ziadna tragedia, ale mam pocit, ze uz naozaj zbytocne spekuluju ( ako niekto nizsie napisal ). Ak si pamatam, zapnutu mapu som maval najma vtedy, ked som prechadzal uz vycistenym levelom a navigoval sa cez chodby kde su vstupy do urovni. Uz som skutocne nemal chut kochat sa sceneriou ktoru som uz videl a presiel, ale co najrychlejsie sa dostat tam, kde som potreboval.
  • A co takhle zminit ze existuje neco jako minimapa v pravym hornim rohu, pruhledna a prehledna, nahrazujici roli neustale zaply mapy z DII ? To by tu ale potom nebyla tak hezky nazhavena diskuze co...
    • me jen prijde z tech trollovskejch komentaru ze opravdu lidi potrebujou jen nekde vylejvat srdicko a kricet na ruzne hry jak jsou naprd atd :) na diablo se moc tesim a verim ze blizzard si s tim vyhraje a nam vyda suprovou hru :)
    • Ja myslim ze nejde o ani o tu mapu, nebo zvirata nebo whatever. Jde o to "My chceme aby jste to delali takhle protoze je to lepsi" "Proste je to lepsi" "My chceme..." blabla. A duvody jsou cim dal vic stupidni. Online singl je lepsi, bez pruhledne mapy je to lepsi, aukce za prachy je lepsi, lepsi, lepsi...
      • Ty jsi dobrej hater. Hra jeste neni ani venku a ty uz vis, ze online singl, nepruhlednost mapy, aukce za pachy... vsechno to je nahovno
        • Nikde jsem nepsal ze je to nahovno. Rikal jsem ze online singl urcite neni "lepsi" *5*
      • vtipny je ze sem si prvne myslel ze ty veci v uvozovkach patri fanouskum kteri tu hru jeste ani nehrali ale stejne uz vi co je lepsi mnohem lip nez lidi co na te hre X let delaj...
        • No nemusim delat 10 let hru abych vedel ze singl online, origin, atd. jsou zbytecnosti a opravdu nejsou potreba. I kdyz mi bude jakejkoliv vyvojar tvrdit cokoliv.
      • Trol.diskuzni
        "No to je takový Steve-Jobs přístup, že jo..." *4*
  • Mne tato zmena nevadi v DII som behal aj ja zo stale zapnutou mapou ale ak mam pravdu povedat pocase som ju vypinal i ked to nebolo take prakticke viac som si vychutnal vizualnu stranku hry... a mozno je aj dobre ze v DIII ma nebude pokusat priesvitna mapa ako v DII a este by som dodal jednu vec ak ste niekdo videl diablo 3 beta gameplay viete ze prostredie je prehladnejsie a clovek nemusi pouzivat mapu ani zdaleka tak casto pretoze leveli uz niesu velke stvorce ale skor koridory
  • Mahcake
    A já mohu zas jen říct, Rest in Peace Blizzard North.

    http://www.youtube.com/watch?v=u-pIPgnJvqU&feature=related
    • Hlavne, ze "Blizzard North" se tak pekne predvedl s Hellgate London.
      • XorxoxTalarius
        Hellgate London je hodne kvalitni RPG se spoustou moznosti a je to vlastne i celkem upesne MMO, jen tak mimochodem ;)
    • blizz vyrazil neschopnej póvl ze svejch řad co za několik let udelalo uplny kulovy a bralo zato monster platy, je to dobre, pro blizz, hru i nás hrace
    • Kr.Pa
      Pravda, bohuzel zdejsi fanatici vidi jen dva napisy: Blizzard a Diablo. To jim bohate staci, aby tu hru hajili.
      • sankuri
        Jojo na parky z Lidlu se taky stoji fronty
      • není co hájit, žádná hra ještě není, až bude venku tak potom se dá hodnotit, není to hotové a změny probíhají každým dnem, co kritizuješ dnes může být zítra opačně, proberte se lidi

        pozitivní očekávání v diablo3 je imo lepší než kydání hnoje na to, co má právě z historického pohledu větší šanci na opakovaný úspěch, nežli negativní komentáře které zapadnou na smetišti internetu

        nelíbí se mi jak lidé přejí aby blizz něco podělal, jenže lidí co jejich hry hrají je hodně a těm prostě zklamání nepřeji

        ergo blizz gogo a dej nam pořádnej hratelnej masakr at muzem vsichni spokojene parit do smrti :)
        • Kr.Pa
          90% lidí hledí jen na značku, a nejen u her, ale i věcí. Dnes nikoho nezajímá, kdo na tom a nebo kde na tom dělají. Tomu říkám ignorantský přístup. Stačí se podívat na Gothic a Joowood nebo na Operaci Flashpoint a Codemasters. Já se jen budu smát, jak pak budou lidi zklamaní.
          • Ignorantsky pristup je domnievat sa, ze jedine ludia z Blizzard North su schopni spravit dobru Diablo hru.
            • Nikomu nedavam prednost.

              Spravy o D3 nesledujem, kde tu precitam nieco na sk/cz weboch, ale viem, ze na D3 pracuje Boyarsky, jedna z klucovych osob za povodnym Falloutom a ze on na ziadnych WOW datadiskoch nepracoval. Takze co sa tyka WOW datadiskov, pracuje na nich ten isty tym?
            • Kr.Pa
              Davas prednost te casti studia, ktere ted dela hnus verze WoW datadisku ?? Hmm
      • To je vsude, TOR je to samy *5*
  • tak to je bullshit, v D2 sa dala nacentrovat mapa/sipka rovno pod postavicku, a sledovat zaroven hru aj mapu. Takto to to bude spomalovat gameplay ked sa budem hladat. proste blbost, uz moc nad tym spekuluju
  • Nechápu co se vám na tom nelíbí. Blizz chce jenom aby jste nečuměli na ohraje pruhlédné mapy a nehledaly jenom vchody, východy, portály atd, ale chce aby jste si prostě vychutnaly jejich prostředí které je fakt krásné a kde je vše v pohybu. Prostě tohle je pro mě krok dopředu. A pro ty co se bez mapy neobejdou tak pokud vím tak ve hře je minimapa která je stále zaplá. Sice není průsvitná ale tohle úplně bohatě stačí. Jinak pro pány kteří si myslí a velkohubě tady říkají že na diablo 3 serou a že si to radši stáhnout tak mám špatnou novinu: Diablo 3 nemá offline mod, takže nepůjde bez připojení k internetu a bez origo gamesy. Asi mě zde napíšete že existují i EMU servery, a že vám tohle stačí, bohužel emu nikdy, nikdy, nikdy nebude ani z 5 procent tak dobré jako origo. Peace a držme blizzu palce ať vydají hru která nás bude bavit dalších 10 let.
    • Anarcha
      Jěště bych k tomu dodal jak tvrdiš blizz chce aby jste nekoukali na okraje mapy a vychutnali si zpracování je to samí jako kdyby v EA chtěli , aby lidi v BF3 hráli jeno snipery , tak že by si mohl hrát jenom reacona a ve zbraních by si měl jenom snaperky , ale bylo by to správný , protože oni taky jenom chtěj.
      • Blbost, to je jako by v ea chteli, aby se bf3 nedal hrat na mape - moment, ono se bf3 neda hrat na mape, zkur. ea.
    • Anarcha
      Sorry , ale ani vývojář mi nemá co diktovat jak mám hru hrát a pokud se i blizz odhodlal k tomu co nenávidím u jinejch studií hrajte to jak chceme mi a né jak chcete vi tak to ať si to diablo strčej do análu. Není jedinej důvod proč nedat možnost výběru a ať si to každej hraje jak mu to vyhovuje.
      • Mno tak nejak to vidim taky, zacalo to uz tema blabolama ze byt porad online je lepsi *12*
    • No nelibi se mi na tom to, ze nekdo chce diktovat jestli budu cumet doleva nebo doprava.
      • Sry ale na takhle blby argument muzu napsat jedine jinej blbej: Nechces, aby ti neco diktovali, nekupuj to.
        • Ja si to rozmyslim, neboj. Ale to ze neni duvod proc neco delat jinak nez s moznosti volby fakt nepochopim.
          • a ja bych chtel v D3 stavet domy a litat v helikoptere. proc ten blbej blizzard mi neda tu volbu?
            • Pokud vim tak litani vrtulnikem ani staveni baraku v D2 a D3 nikdy nebylo a byt nemelo.
              Mapa byla v D2, snad se i dalo nastavit jak pruhledna byla. V D3 to tak evidentne mohlo nebo dokonce melo byt.

              Takze hrusky a jabka.

              Jediny co se jim ted povedlo je zvednout ego lulinkum co ted v diskuzi pisou "Ale to je dobre, ja jsem nechtel aby oni hrali a cumeli na mapu..." Coz asi nikdy nepochopim.
            • v zakladu je to uplne to samy. ty chces po hre neco jinyho nez autori chteji aby jsi ty dostal.
            • Taky nechapu proc nekdo srovnava hrusky a jabka... *7* ale jinak dobrej pokus
  • A pak že neujdůležitější je grafika. Prd, nejdůležitější je, jakou to má mapu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit