Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • on si ještě někdo myslí že blizzny budou dělat stejně dobry hry jako dřív ?? to musí být ale hodně naivní človíček většina staré gardy dávno od blizzen odešla
    podporujte sra_ky jak chcetě ale hlavně pak nebrečtě jak jde pc herní trh do kopru
    • ty tvoje "stary gardy" pracovaly na Hellgate London.
      • Myslíš Hellgate "epicfail" London? :)
  • 15. května? A který rok?
    • no přece 2113 :-D
    • Kušuj :)
      • Ale tak to víš, že se taky těším, už mám i rok dopředu domluveného sparing partnera na coop, ale po všech těch loňských a letošních zprávách prostě nemůžu být až takový optimista *3*
  • Chápem že auto zrejme miluje D3 ale pre živého boha, prečo to dáva tak okato najavo ?
    Napíše zápor a hneď sto argumentov prečo to nevadí... Nabudúce by to chcelo trošku triezvejší názor na vec, od niekoho, kto neslintá nad danou hrou, pretože z tohto preview som sa fakt moc nedozvedel...
  • Lol ta bezduchá klikačka někoho baví že blizzard neumí dělat hry vím už dávno ale kolik lidí jim na to ještě skočí :D *9*
    • naprostej souhlas! a proto jsou jejich hry nejhranejsi, protoze je neumi delat
      • mozna mezi nejhranejsima, nejhranejsi urcite ne :)
  • nerozumím tomu, že lidi, kterým je dané téma (podle jejich slov) úplně u prdele, mají větší nutkání cokoliv komentovat, než někdo koho to vážně zajímá :) a to platí u každého článku
    • 12345678900123456789
      Samozrejme, taky bych mohl lezt na diskuse o ME3 a psat porad dokola, ze mi je ten jejich zkriplenej konec u pr*ele a vysmat se jim, ale nemam tu potrebu.
    • Kompenzuji si sve mrzke hodnoty v realnem zivote. Oni potrebuji, aby je nekdo poslouchal a aby mohli nekde vypoustet sve rozumy.
      Je to prirozene a predchazi to necekanym vybuchum na verejnosti.
      • Přesně tak, tak si běž své ego mastit jinde, my tĚ tady nechceme.... *12*
  • Důležitá informace: piráti si Diablo III nezahrají, alespoň ne plnohodnotně, a to je dobře.
    • SRANDISTO!!!!! to tu bylo už několikrát a stejně nic nepomohlo *1* *1* *1*
      Piráti si zahrajou a zdarma, ať se to nelíbí komu chce!!!! *1* *1* *1*
  • tvl tak kdo tady spamuje ty mínuska :-) občas si říkám, že sem chodí nějaký blázni jako dát někomu mínusko za to, že se ptá a další tomu kdo odpoví to je trošku moc ne? Taky bych prosil pár mínusů. *14*
    • Mínusy se nerozdávají, ty si musíš zasloužit.
      • docela dobrej souboj mezi nama 5:5 zatím :-)
  • Uz jste se udelali mrzacci ?
    • Veskoslav
      Máš tam chybu, kryple.
      • Kriple :p
        • Veskoslav
          http://cs.wiktionary.org/wiki/krypl
          • http://cs.wiktionary.org/wiki/kripl
          • kostejnesmrtelny
            Každej den se člověk doví něco novýho :)
    • Hairy_Ass
      Jak, když nám mrzákům chybí obě ruce?
    • Jo, už sem, tak polykej...
    • Koukám, že ty už taky...
    • jj zrovna sem dohonil kuřbuřte .)
  • owny
    Ještěže tohle jde úplně mimo mě. To by to zkouškové vypadalo. *3*
  • Chci se vás zeptat na názor týkající se Diabla III... Myslíte si, že to bude opravdu pecka? Já osobně se domnívám, že očekávání předčí samotnou kvalitu hry. Tím ji nechci nijak snižovat. Mám pocit, že herní svět se od doby Diabla II posunul mnohem dál, a že pouhé klikání, které většinu lidí u Diabla II bavilo už prostě nikdy nebude tak zábavné *9* .
    Třeba se pletu, ale i přesto, že jsem hrál první dva díly, tak vím, že ten třetí je pro mě zajímavý pouze díky filmečkům (které snad někdo dá na YouTube).
    • věř že na hell ti nebude stačit pouhé klikání :-p
      • A co teprve na Inferno. :)
    • Hraju betu nějakou dobu a můžu říct, že to žádná nuda není. Má to své kouzlo a jen tak to neomrzí ... přesně tak jako předešlé díly.
      • Nojo, mě už akční RPGčka přestala bavit, tak uvidíme..... přesně jak píšeš, jen tupě chdit a klikat....
    • Promiň, ale není většina konzolových (a to i těch kvalitních) her jen o "mačkání" pár tlačítek? Hmm...
      • To máš pravdu, ale já jsem to myslel trochu jinak. Příjde mi prostě tento typ her (Diablo a jemu podobné) na dnešní dobu již zastaralý=nudný. Navíc už dříve mě štvalo nekonečné respawnování nepřátel...
        • Respawn potvor je prakticky v každém MMO. Mimochodem D3 už nebude ve stylu D/D2, kde budeš spamovat jedno/dva skilly do konce života, ale bude tam mnohem více možností, prostoru pro taktizování (hlavně u vyšších obtížností). Vůbec celý D3 je imho koncipovaný víc o ovládání/skillu hráče (jako třeba v hack and slash typu God of War) než jenom o skillech a předmětech jako v klasických akčních RPG. Otázka je, jestli to je dobře pro RPG stránku hry, což asi ne. Pro hratelnost ale asi ano.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit