Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravdu tady někdo věří tomu, že Diablo 3 vyjde 15. května? Snad tak 2013.
    • mel by ses naucit cist americky data ... je to 5. prosince 2015, ro preci kazdy vi :)
  • Torchlight II, já mám jasno :-)
  • Jak je to s tym diablom? Budem musiet byt neustale pripojeny na net aby som mohol hrat? A ked mi padne net tak nebudem moct hrat ci jak to je?
    • Lidi co breci a kdyz spadne net tak co?Miluju tuhle otazku sakra lidi kde to zijete ja myslel ze je jednadvacaty stoleti?Mne uz net nespadl 6let:)) ale nezoufejte predtim sem mel jinyho poskytovatele a tam mi padal kazdou chvilku ke konci uz pomalu kazdou hodinu:D a proto kdo trpy pady netu tak doporucuju se mrknout po jinym poskytovateli jak rikam uz mam 6 let pokoj:)))
      • tam kde zijem ja este 21 storocie nedorazilo *1*
      • Me taky net nepada. Ale verit tomu ze singl bez netu udelat nejde nebo jeste lepe, ze je to lepsi, muze jen vul, kdyz to 20 let slo. *7* A to nemluvim o tom cpat mi neco co nechci, nebo nepotrebuju.
        • Kinet1c
          osobne si myslim, ze SP mohly urobit tak aby si nemusel byt pripojeny, pripojit by si sa mohol ak chces predat nejake veci v aukcii a tak, ci hrat cez bnet, neviem no, skratka je to kus na H, ale co uz, net bezi ako Atomove hodiny, nepada, takze problem nebude ani tak ani tak, len no mohlo to takto vyhovovat viacerym hracom, takto vzdy budu niektory pindat
          • Spades
            Potom by si ale nemohl urcit, jestli nekdo prodava nahackovane predmety - to byl problem treba v borderlands, kde se obchodovalo s modovanyma zbranema - a ted si to predstav za realne prachy
            • MrSanta
              @czlukas: jj, tuto výmluvu (zřejmě nejblbější v dějinách) jsem taky četl. Napsat při výběru SP off-line varování, že s touto postavou nepůjde hrát on-line je opravdu velká makačka *7*
            • Spades
              Tak to bylo v D2, ale Blizz řekl, že spousta lidí pak byla zklamaná, když zjistili, že svou postavu nemohou importovat do bnetu (v D1 to šlo)

              Navíc toto by umožnilo hru pirátit - soubory potřebné pro hru by byli ve hře
            • MrSanta
              To by šlo vyřešit jednoduše. Dát tam volbu hrát SP off-line nebo SP on-line. Předměty z SP off-line by se nedaly prodávat v aukci a celý problém s modovanýma zbraněma vyřešenej.
    • Bude to presne to iste, co Starcraft 2, dalo sa to cakat.
      • No co si pamatuju, tak kdyz jsem hral SC tak mi v prubehu spadl net, hral jsem normalne dal, jen se mi neotviraly achievmenty a pravda, neukladal se prubeh kampane, ale hrat se dalo :-)
    • ano
  • Ále ľudkovia. Nerozpútavajme flame D3 vs T2.. mali by sme byť radi, že budeme mať obidva hry vonku. Každý si nájde to svoje. *3*
    • Flame musí bejt:).

      Diablo sux, Torchlight sux, Path of Exile FTW!!!
      • Kinet1c
        POE sku...rr....villy s obchodovanim, prestal som to hrat, mne taketo nieco ako BARTER system nevyhovuje, kombinacia toho + peniaze ako tomu je vo fallout, preco nie, ale toto NIE, mam to nainstalovane a akurat sledujem co sa okolo toho deje, novinky a pod. hrat uz nehram, dovod som uviedol, ale ako co sa hratelnosti tyka, skvela vec
        • to mas dobre, ze si vobec dostal beta key k Exile, ja som regnuty pol roka a stale nic :)
          hlavne, ze kazdych 5 min. je nahodne pridany novy hrac do bety
      • Ringwraith
        SWtOR je nejlepší!
        • To teda néne, hezky kecáš. Nejlepší je My little ponny, to ví každej todleto *2*
          http://www.terragame.com/downloadable/children/my_little_pony_pc_play_pack/screen_1.jpg
        • Nethack !
  • A co kdyz me proste torchlight nijak nenadchnul ale u Diabla 2 jsem travil vecery nekolik mesicu? Na co se mam tesit?
    • prudislav
      no já toho strávil u Diabla 2 podobně a trojce prostě něco chybí a dvojce nešahá ani po kotníky podle zkušeností z bety
      • Jj bete opravdu neco chybi to by jeden nerekl :D
        • prostě Diablo 3 je tak moc vyhyponý , že mě beta šíleně zklamala a opravdu mě baví mnohem víc jednička než trojka .
          • Kinet1c
            podla mna je to stale pohlad hraca na hru co sa ceni, tzn ty mas svoj nazor na vec, tzn tebe nejak nesedi, inemu moze naopak sediet viac ako jednotka, neviem asi to zavisi aj od ludi, 100 ludi 100 chuti, ja osobne skusenosti s D3 nemam, sudim iba podla info co preniklo, a podla toho to neznie az tak spatne, neviem mne osobne na D1 vadilo dost monotonnost prostredi, pisal sa rok 96, ale aj tak no, viem co hovoirm nedavno som dohral, dokonca som to hral aj na PSP :D, taky port s PS1, celkom sa to dalo hrat, ja som s D1 stravil hodne casu chodil som este do skoly (stredna) nemal som prachy na PC, tzn som hraval v herni s kamosom (LAN) a bola to zabava, ku diablovi sme sa nehrnuly, a v tom case to bola jednoducho unikatna hra, vtedy ked si dobre pametam podobna hra nebola, az po nej povychadzalo niekolko aj nadejnych hier (Revenant, Nox a este nejake nepametam si :), ale nejak neboli take dobre ako Diablo a neskor ani ako Diablo 2, mne nezostava len verit ze aj Diablo 3 v plnej parade to rozbali toho 15teho
          • Myslím, že to bude nakonec opravdu tak, jak prohlásil kdosi z Blizzardu, ať od Diabla 3 zase tolik nečekáme a už vůbec ne zázraky. Diablo 3 bude tak kvalitní asi jako Starcraft 2. Kvalitně zpracovaná hra s pár dobrými nápady a v nové grafice. Nic převratného inovativního nebo bombastického od Diabla 3 nečekám.
            • Mno SC2 byl, protoze nebyl zjednodusovanej. Spis mi prijde ze tam par veci pribylo.
            • Ringwraith
              Ale lidi jo.

              A některé stránky je v tom podporují.
    • No to je tezko rict. Torchlight 1 je jako Diablo 1. Torchlight 2 by mohl byt jako Diablo 2. Diablo 3 ma jit docela odlisnou cestou od obou predchozich dilu. Jedine co je temer jiste je, ze to obe budou spicky v ramci specifickeho podzanru RPG her, hack n slash RPG. Zkousel jsem spoustu 'diablovek' a prijemnym pocitem z hratelnosti se dokazal Diablu vyrovnat pouze Torchlight.
      • tak to si zkus path of exile protoze, to me prijde ted jako ultimatni hack n slash, obe jsou ted bety a path je dokonalej protoze ma tu realnou d2 grafiku a zaroven to posunuje cele nahoru,
      • Torchlight je ku Diablu jako Risen ku Gothicu. Torchlight a Risen jsou technicky zvládnuté hry, jednou si je člověk projede, ale rozhodně nemá chuť se do téže řeky vrátit.
        • To mi povídej, teď dohrávám Risen počtvrtý *1*
          • Kinet1c
            to je tvoj problem :) gothic 1 aj 2 som presiel niekolkokrat, risen len raz a stacilo, nejak to nebolo ono, skvela hra, ale no neviem, skratka ten gothikovsky pocit akosi vyprsal zneho
    • Na co chces, o to nejde. Jde o prehnany fanboyovani, uz to tu zacina byt jak u TORu.
      • Prehnany fanboyovani? Kdyz napisu co se mi na Diablu 3 nezda dostanu milion minusek a kdyz se snazim usmerit trolla co pise ze Diablo 3 je jako CoD a je hrozne neoriginalni a zadna inovace tak jsem fanatickej fanboy to znam :D
        • Jestli chces reagovat na neco uplne mimo, nebo na neco co jsem nikdy nerekl, tak si to muzes rovnou odpustit, nema to cenu. *3*
  • BoB.2
    U mě je T2 jasná volba u D3 počkám co na to překladatelé. *5*
    • ano opravdu se nemuzu dockat az budu behat s " velkou mrazivou sekerou upira chamtivosti " :-) prelozit d3 urcite pujde, stejne jako SC2, ale podle me to nema smysl
    • prudislav
      překlad nebude díky tomu že hra je online-only. To by tě pak mohli za překlad zabanovat
      • BoB.2
        Taky spiš počitam že čeština vznikne (pokud vubec) na cracklou hru.
      • No pokud nakonec bude nějaký crack, či něco takového, tak by s tou češtinou nemusel být takový problém, i když crackovat si koupenou hru, to bych kvůli češtině nedělal.

        EDIT: Navíc dneska umí většina hráčů anglicky aspoň na té úrovni, aby pochopila děj hry.
        • Kinet1c
          suhlasim, nevedel som anglicky, hry a slovnik ma naucily, teraz uz nemam problem zo ziadnou hrou a serialy si rad pozriem po anglicky, v nasich koncinach ich zatial nedavaju mozno ani nebudu, tak si ich stiahnem a radim to vsetkym co anglicky nevedia, 1. Nainstalovat Baldurs Gate a Baldurs Gate 2, 2. Najst si nejaky online slovnik (to nie je problem, ked som to hral ja tak bol) a ide sa, slovo alebo veta ktorej nerozumiete si date prelozit a postupom casu sa na vas uchyti hodne toho, hovorim z vlastneho prikladu, v skole som sa ucil anglicky ale nejak po dokonceni som akosi nebol "wredy" takze som zistil zopar svojich vaznych nedostatkov, ja sim myslim, ze anglicky obstojne vediet sa v tomto svete oplati, iba treba chciet a vsetko sa da (skoro) rozhodne anglicky sa da naucit, na hry, nie je treba vecsinou expert uroven (zaklady stacia velakrat), napr. ja som sa nevedel dockat vidania Drakensang Dark Eye a no musel som si zohnat v nemcine, pretoze anglicka verzia bola daleko, z nemciny som maturoval (na 1) takze som si povedal ake to moze byt tazke, tak dost, a tak chapem tych ludi co nevedia anglicky a chcu cestinu, ale ked cestina nebude, fakt skuste metodu samoucenia, a ono to bude mat svoje ovocie, skor ci neskor
      • Spades
        SC2 ma cestinu = Your argument is invalid *1*
        • prudislav
          ty si invalida :-D /okud jsi hrál betu víš, že SC2 není narozdíl od diabla úplně online-only - má Guest mode pro offline hraní. U diabla se na serveru generuje v podstatě všechno od AI nepřátel až po drop.
          • O co vic by mohla SC2 byt online only proti Diablu 3 prosim? :D

            BTW. u Diabla bude problem s cestinou spis v nahodne generovanych predmetech kde potom muzou vznikat fakt hlouposti stejne jako tomu bylo u cestin k Diablu 2. To ze Diablo 3 potrebuje cestinu asi jako Alien Shooter je uz dalsi vec...
            • rancor1223
              Možnost češtiny na originální hře je minimální. Musíš být neustále online z jednoduchého důvodu, aby si nemohl cheatovat (za pomocí modu) itemy a ty pak prodávat v aukcích za peníze. No a jakýkoli zásah do hry je mod, tuďíž i čeština. tzn tak na 97% žádná nebude.

              Pokud ale bude existovat nějaké cracklá verze hry, je velice pravděpodobné, že tam by čeština vytvořit/používat šla. Otázkou ale zůstává, jestli je ochrana D3 prolomitelná (tzn jestli se podaří zkopírovat za serverů všechny soubory nutné pro běh hry, aby si každý mohl doma jeden malý server provozovat *1*).
            • nevím no já bych si nebyl tak jistý :-)
            • Spades
              Coz nemeni nic na faktu, ze jakykoliv 3rd party soft je zakazany, ale za cestinu se nebanuje
            • prudislav
              u SC2 je kompletní funkcionalita hry dělaná "klient-side" , takže hra jde bezproblému hrát offline (myslím že je tam podmínka se připojit online jednou za měsíc ab to fachalo). Diablo 3 je "server-side" podobně jako WoW (někde jsem četl že u diabla je serverside funkcí ještě víc než u WoWka) ,kde na klientovi je jenom grafika a modely a veškerý fukcionality ovládá server (drop,skilly,AI nepřátel,...)
            • BoB.2
              Ja bych se celkem dozvěděl příběh D3 nepatřím k těm co odklikávaj dialogy.
    • 12345678900123456789
      A nechces si to prelozit sam? Jako prekladat hru, kde je naproste minimum rozhovoru, tohle proste nepochopim, proc by to nekdo mel prekladat..........
      • Vrook
        V Diablu je málo rozhovorů? Ptám se, protože jsem to nikdy pořádně nehrál, ta série mně prostě nesedla, ale vždycky sem myslel, že je tam nějakej příběh (kterej se očividně neobejde bez psanýho nebo namluvenýho textu). Pokud tam ale žádnej neni, tak nechápu, proč by ta hra měla bejt zábavná.
        • Ringwraith
          Protože klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik, klik.

          A protože když hra vyšla, tak ji hrál snad každej a z hry se stal kult.
          • Kinet1c
            a pretoze bola v podstate jedina svojho druhu a zalozil vlastne zaner H&S RPG cok
            • Vrook
              czlukas: Nespadl jsem odnikud tyvole. Než začneš prskat svoje nedom*dlý kecy, tak si zjisti něco o hackNslash play style v deskovejch hrách. Anebo víš co? Protože bys stejně lezl na wiki, tak ti to tu rovnou hodim.

              "Hack and slash" was originally used to describe a play style in tabletop role-playing games, carrying over from there to MUDs, MMORPGs, and video games in general.

              Pokud neumíš anglicky, tak to znamená, že hacknslash byl herní styl původně používanej ve stolních role play hrách, odkud se až potom dostal do videoher.
              Příště si něco zjisti, než začneš perlit. *7*

              Edit: A k tomu zbytku: nesrovnával jsem ty dvě hry. Naopak jsem mezi nima vytyčil rozdíly. To jen tak pro pochopení textu. Je to i v maturitě. *3*
            • Spades
              Hack n Slash deskovka? A ty si spadl odkud :D:D:D:D
              Hack n Slash je zanr klikacek, kdezto baldurs gate je spis takticka, skoro tahova hra.
              V novejsich hrach je to treba rozdil mezi Dragon Age a Sacred 2
            • Vrook
              Založil žánr HnS? Co? Dyť to bylo dávno známý z deskovejch her. Možná byli jedni z prvních, kdo z toho čerpali při tvorbě pc her, ale vážně to nezaložili. Navíc o tom, jestli dá větší práci udělat jednoduchou hacknslash hru nebo hru s propracovanym a poutavym příběhem (Baldurs Gate), kde musí hráč při boji přemýšlet, by se dalo docela dlouho diskutovat.
          • Spades
            Já to hral i pro příběh... Třeba Titan Quest je celkem vklidu rubačka, ale jenom klikání hned omrzí
      • BoB.2
        Asi ze stejného důvodu proč přeložily D2.
  • Eh, za prvy Torchlight neni tak vyhypovany. A za druhy, to fakt vetisna lidi premysli stylem D2 bylo pecka a tak musi byt D3 taky? Ono totiz D3 nebude D2 *7*
    • Podle mých zkušeností z bety je D3 právě jako D2, hraje se jako D2. A je to neskutečná sranda. Však uvidíte.
    • To určitě nebude, ale věří se v Blizzard. Sice je všude flame jak všechno Blizzardi kazej a ničej, tak každá jejich hra je ikonou kvality
  • Docela mě mrzí, že Torchlight 2 nevyšel dřív. Zpočátku se zdálo, že chtějí Torchlight 1 a 2 schválně vydat před Diablem 3, ať diablaři mají co hrát dokud to D3 nevyjde (tím pádem na tom i vydělat), ale pak mi přišlo, že jakoby si řekli "Hele, když už to děláme, tak to uděláme pořádně, diablo nediablo" a teď si myslím, že díky tomuhle protahování hodně ztratí. Přece jen Diablo je prostě Diablo a ruku na srdce - spousta lidí (ne všichni) hrajou jiné diablovky jen proto, protože je přestalo bavit D2 a čekají na D3, anebo nemůžou překousnout v D3 neustálé připojení k netu, RMAH, grafickou podobnost k WoW atd... Do toho všeho má ještě vyjít Path of Exile atd.. je toho spousta, v poslední době se s diablovkama roztrhl pytel. Jsem zvědavý, jak to všechno dopadne *4*
  • Ringwraith
    Nemá být nadpis spíše "Autoři Diabla 2 se Diabla 3 nebojí"?
    • Kr.Pa
      jj, bývalí blizzard north (D1 a D2) ted dělájí torchlighty
      • Ringwraith
        To byla řečnická otázka. *3*
  • prudislav
    jasně beru Torchlight 2 hlavně kvůli tomu že to má opravdovej singl narozdil od Diabla ,kde je jen "party" mod.U Diabla 3 jsem prolez betu skrz naskrz a bohužel mě to neuvěřitelně zklamalo :-( . Když nepočítám to, že to v podstatě nemá Singl, tak tomu prostě něco chybí ,ale co to je to popsat nedokážu. A nepočítám ani to že mi to šíleně laguje (v podstatě proto že při launchi by to mělo být v poho jelikož poběží EU servery)
    • Spades
      Jak nemá Single ? SinglePlayer = 1 hráč ... Můžeš hrát sám ? Můžes ... tzn má SP :D
      • Ringwraith
        A co až ti vypadne internet? Jak si pak dáš SP?

        Your argument is nonexistent.

        No, historie už prokázala, že Blizzard má spoustu fanoušků, co si neumí připustit, že jejich hry nejsou nejlepší na světě.
        • Kinet1c
          lenze v tomto pripade si nedas ani MMO cast ani MP cast, vlastne ani SP, takze to bude stale len hra s SP a MMO castami, ktore nemozes hrat lebo musis byt pripojeny, takze SP si dat nemozes pretoze nemas net, ale kedze mne net nepada, tento tvoj argument a co ak ti vypadne net, ma netrapi, lebo on nevypadne ani z okna ani z balkona, pojde stale v pred a diablo bude bezat ako ma, dalej vobec nepatrim do fanboyskupin blizzardu, ale jedno im treba uznat, ze robia celkom uspesne hry a ked uz tak bol som fanboy Black Isle a Bioware, ked boli spolu a vytvarili fakt uzasne hry, ktore my v dnesnej dobe chybaju
      • SP je jeden hrac offline. D3 tohle nema.
        • Kinet1c
          sice si online, ale hras sam, ostatny sa ti tam nepletu, a vlastne hras SP, tympadom, ci uz je to off alebo online, stale je to SP, multy ci mmo je ked je hracov viac ako jeden a tak je to uz MP ci MMO, takze vlastne diablo skor nema MP ako ze nema poriadny SP, pretoze ked dobre viem, ako nahle chces hrat MP, hras to vlastne ako MMO, viac hracov a pod
        • Spades
          Kde mas v definici slova SP, ze to musi byt offline
      • no ono i WoWko můžeš hrát sám a singl to nemá. A blizz se právě snaží udělat z diabla takový v podstatě MMO.
        • Spades
          Chyba - v D2 můžeš projet sám celou hru od začátku do konce (Bavíme se o player vs NPC), kdežto u WoW ne - raid sám nedáš
          • no když ti padne net tak tohle nemůžeš ani u D3 :-)
            • Spades
              Tím pádem chceš říct, že AC2 je multiplayerovka ? O.o

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit