Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluju diskuze pod Diablem 3. Je to snad moje nejoblibenejsi vec hned po hrani Diabla 3.
    • Jo, taky se občas mrknu a zasměju, ale už začíná to už trochu nudit.
  • No nezbývá než doufat, že takhle nedopadne i Warcraft 4.
    • Ja myslim,ze doufas marne.Ale nadeje umira posledni *3*
      • No jako popravdě Warcraft je už zničenej příběhem z WOW, ale pořád doufám že navážou kde W3FT ukončil děj a pudou dál. Blizzard však nikdy WOW nazapře, takže doufám marně. Jinak jediným světlem mé naděje je Starcraft 2 ( tan se podle mne povedl) a pokud by s takovým přístupem šli i do W4 tak snad.
  • Diablo 3 je fail roku.
    • podľa mňa je to sklamanie dekády :D
    • taky názor. pro mě to fail není, ale už mě taky nějak nebere. Paradoxně jsem teď rád, že je to online hra, protože v singlu i coopu celkem rychle omrzí. Mě Diablo teď už láká jen arénama(snad už brzy budou) a eventama.
    • S tímhle mám jeden problém ... není to super hra, prskám u toho, nadávám, je tam strašně věcí co mi vadí ... a sedím u toho denně od doby co to vydali ... ono to fail je, ale i tak to nějak drží a hraješ ... vlastně DII bylo taky humus než to patchi a datadiskem nevylepšili.
      • Tak to ja se lehce odprostil. V infernu A1 nic dobryho nepada, A2 si sam dam, ale bugujou se mi hp championu a chcipat me proste nebavi. V public parte se ten druhej akt jeste moc neda. Do patche nemam duvod hrat. A jestli se to nejak markantne nefixne, tak to vidim ze nebude duvod hrat ani pak.
      • To je prave to, co me stve nejvic. Blizz vylepsil D2 datadiskem, Blizz vylepsil D2 patchem. Proc se proboha nepoucil a yase musime cekat na datac a patch ....
        • Protože prachy. Tak si kup datáč a nemel.
          • jeee, ty uz masw datac? tak to sem asi nejak prosvihnul oficialni vydani. Muzes mi ho prosim poslat po holubovi. *1*
            Ten datac tu driv jak za dva roky nebude.
            • Stalo se a zase sem zpatky u D2 *1*
            • Tomu se říká smůla.
              Zatím si užij hru jaká je. *3*
    • Bohuzel nema udelany UI presne na velikost pixelu no *9*
      • Obavam se, ze diablo trpi daleko vaznejsimi problemy.
    • Spades
      Věc názorů. Určitě to není GOTY, ale od failu to má podle mě daleko... velmi daleko
      • Díky tomu, co se kolem něj v posledních dnech děje, to bohužel fail roku skutečně je. A to tvrdím i přesto, že ho stále hraji a ještě určitě nějakou dobu budu hrát. Ikdyž on ten fail není ani tak hra jako spíš celkově Blizzard a jeho přístup. A vždycky, když se k nějakému problému na ofic. fóru vyjádří nějaký jejich zaměstnanec, nasadí tomu ještě korunu nějakým úžasným prohlášením.
        Když člověk vidí, jak bojují s problémy, které je potkávali při spouštění WoW a oni je i přesto nedokáží u D3 vyřešit, to je smutné. Nemrzí mě, že jsem si koupil Diablo 3, ale mrzí mě, že jsem za něj zaplatil takovým hovadům.
        • Shania
          Blazníš, reakce CM na oficiálních forech jsou to nejlepší čtení :) Strašně mě baví když nějakemu whinerovi napíší něco vtipného:)
        • Spades
          Jako banda tady má plno keců, ale vono to není zas tak jednoduché to spravovat ty servery... Co kdyby blizzard nakoupil plno serverů, diablo by nikdo nehrál? Kdo by jim to zaplatil... Musíš myslet i na to. Však se podívej co se stalo se SWTOR - byl nával, tak dokoupili servery, a teď jsou úplně prázdné...
          • To jsou plané řeči. U Diabla se z 99,9% dalo očekávat, že o něj bude obrovský zájem, už jen kvůli tomu jménu Diablo. Takže Blizzard tohle všechno musel dopředu vědět a jak už se to tady 100x omílalo, podobné zkušenosti měl při spuštění WoW, takže řeči o spravování serveru atd. jsou prostě mimo.
          • Mohli si je pronajmout
            • Spades
              To neni tak lehke. Velke hry maji urcite naroky na hardware a software. Blizzard si proto vzdy servery vyrabel sam. Vsak se podivej jak vypada takovej wow server - je to primo rack s wow logem udelany primo pro blizzard.
        • Fóra jsou plná fanboyů a těm se musí mazat med kolem pusy.
      • Pro me to je minimalne zklamani roku. Je to dobra hra, ale od Blizzu je dobra hra zatracene malo.
  • Spades
    Proč by se měl člověk vykašlat na Diablo 3 bez aukcí? Já osobně na ni sem tam prodám za goldy, ale nic nekupuju, ale hlavně authenticator je povinný jen u RMAH, takže autor se v článku docela vyblil...
    • Bez AH si nejsem jistý, že dojdeš do inferno obtížnost Act II nebo III, protože jednoduše ty předměty a brnění, které Ti vůbec pomohou se do té úrovně dostat padají až v act II-IV a některé class se tam nedokáží probojovat pokud opravdu nejseš guru fanatik a nebo máš tu pravou postavu (hunter je myslím te´d imba nejvíc) ... od těch co se tam dostali pak kupují Ti ostatní, aby se tam dostali také ... to třeba, pro AH je potřeba a to dosti silně - craft ani drop nemáš šanci v nějaké rozumné době se tam dostat ... jinak máš pravdu autentifikátor je jen pro AH za reálné peníze, takže to normální AH vůbec neohrozí.
      • Ale dojdeš. Prostě budeš grindovat tak dlouho než ti padne něco dobrýho.

        Co jinýcho se taky v Diablu dá dělat? Tak nech czlukase ať do automatu naháže ještě pár mincí.
        • Blah. Akorát, že za tenhle automat se platí pouze časem. Nelze prohrát, jen vydělat.
        • Nebudes cekat na drop itemu, ale na drop goldu za ktere si to koupis na aukci. To je cele.
        • Hraješ to? Ono Ti nemá šanci něco dobrého spadnout do nějaké rozumné doby, protože blbě balancovali drop a act I inferno a hell IV nepadají předměty level 62-63 tak, aby to někdo farmil měsíce, když máš AH za rohem ... nejde o ten drop, ale o nepoměr AH hned a nebo drop za XY týdnů ... proto to i Blizzard uznal a mění % drop na lepší ... myslím více info tady: http://eu.battle.net/d3/en/blog/5055288/Patch_103_Design_Preview-06_06_2012#blog
    • Presne tak. Pana Polacka jsem mel z FC docela rad, ale tenhle clanek je naprosto tragickej. Jak z bulvaru ...
  • Ja jen zasnu,kam to ten Blizz pod taktovkou Activisionu dopracoval.A neni to hezky pohled.
    • Activision nevlastní Blizzard. Vivendy vlastní Blizzard a Activision. Blizzard vždy dělal vlastní rozhodnutí, to že se ti nemusí líbit je věc jiná, ale proč to svadět na Activision nebo Bila, když s tím nemají co dělat.
      • V tom pripade je to jeste smutnejsi.
        • Spades
          No stale nevidim, ze by Blizzard vydaval stejnou hru kazdy rok, a k tomu tuny DLC...
          • Ale mohli by, že jo? Všechny by sis je koupil.
            • Spades
              Tak to je snad samozrejme, ze blizzard neni to co byval, ale co je? Lide starnou, technologie jdou ku predu, hry hrajou jini lide. Nekomu to sedne, nekomu ne, ale to neznamena ze je neco spatne.

              To co tu je spatne je EA a Activision - podivej se tim smerem, jak distribujou hry oni, a pak se opovaz neco rict na blizzard, ktery je oproti tem douv mily dedecek, ktery ti vse dava zadarmo...
            • V EVE muzes platit herni menou ,kdyz se k tomu dopracujes. *3*
              A ne,ja netvrdim,ze je blizz nejaka "zla" spolecnost.Jen uz blizzard neni to co byval,to je cele.
              Co se WoW tyce,tak jednou to byvalo skvele MMO,bohuzel to co s nim provadeji posledni dobou ma k jeho zacatkum hodne daleko.
            • Spades
              To neříkám, ale taky to není bůhví jak drahé. Většina MMO stojí daleko víc. (Rift, EVE...)
            • Nemyslim to ted jako kritiku na wow, sam ho mam za asi nejlepsi mmo co se hratelnosti atd. tyce, ale tech 10 Euro za mesic fakt zadarmo neni.
            • Spades
              No jelikož mě Mass Effect baví stejně jako diablo, ale narozdíl od diabla si ho kupovat nehodlám, asi z toho vyvodíš můj názor na DLC...

              to haha:
              Máš naprostou pravdu. Společnost, která udělá MMO, které baví spoustu lidí, a zatím žádné jiné ho nepřekonalo, stále tam dáva updaty contentu zadarmo, a jednou za 2 roky za peníze zvyší level cap, aby se u toho miliony lidí mohli bavit dál musí být velmi zlá společnost...
              Nevím, jestli sis toho nevšiml, ale MMO jsou buď free2play, kde je to pak pay2win, bezplatné, s datadiskama jak na běžícím páse, a nebo měsíčně zpoplatněné, kde sem tam vyjde datadisk, aby nalákal další hráče...

              Někdy mi připadá, že lidi jsou fakt retardovaní... To mají jako wow dávat zadarmo k zubní pastě a ještě vám za to hraní platit?
          • Oni to nemaji za potrebi,jim staci WoW a k tomu tuny datadisku *3* .
  • LOL, Blizzard si asi dela srandu. BUBUBU a stejne se nic nedeje. Jedine co se meni ovlivnuje obycejne hrace. ( NERF všech možných prostředků jak farmit věci či goldy na nejruznejsích mistech. Ne ze by sli po tech co pouzivaji boty a jine kokotiny , oni nerfnou celou oblast takze a boti jsou k nicemu zde, ALE co ostatní? co si to jedou poctive? pro by ti nemeli z techto oblasti nic ziskavat???? ) O aukci ani nemluve. jeden velkej provar za pruserem , neni den co bych nezaslech ze nekdo zas neco provalil s aukci ( zdvojování vecí, rusení aukce kdykoliv , kupovaní vecí bez ztraty goldů. Toto BUBUBU budte pripraveni, že na Vás čeká velké kladivo je k smíchu. Dá se na to říct jen jedno : SAKRA POZDĚ !!! Ti co používají boty jsou už dávno za vodou. Blizzard toto nezvládl a nezvládá nadále. Pro mne propad na samé dno.

    Jinak hra do HELL je pro děti dobrá. Inferno act 1 vlastně taky. Act2 je težký ale dá se. Act3 u mne vyžaduje opět předělání equipu, ale s tim se počítá.
    • Inferno Act 1 je neprijemny, ale jde to, az na butchera. To je gearcheck a pokud nemas dost DPS, muzes hrat jako buh ale pokud ti hori cela mistnost proste umres (pokud nevyuzijes nejaky exploit). Inferno Act 2 je mnohem horsi, ale zase Belial je pouze itemcheck, je to hlavne o tom jake mas DPS, pak taky o nahode, nesmi ti lagnout server (aspon s wizardem) a asi tak 2% je jak to umis hrat. Act 3 mi prijde stejny jako 2, urcite sem nemusel farmit lepsi gear. To same Act 4, prochazim ho s vecma ze dvojky. Melee to maji urco horsi ale wizard se tim nejak prokouse.

      Jinak tim ze v podstate nic zajimaveho nepada, a i kdyz nahodou padne tak v AH koupis mnohem lepsi veci, nejde stavet nove buildy a obtiznost je zvysovana tim nejhloupejsim zpusobem jaky existuje, nevidim moc duvod to hrat...
    • Act II inferno je opravdu jako dostat pěstí oproti Act I, který je ok ... proto na velké stížnosti hráčů dojde k úpravě obtížnosti - nikoliv celé infoerno verze, ale čístí tak, aby se to balancovalo lépe ... včetně drop procent, kdy konečně hell act IV a inferno act I poskytnou šanci získat drop v kvalitě nutný pro vstup do Act II inferno a nemít jen jedinou možnost a to nakoupit vše v AH.
    • Mno, taky me se re ze jsem si nepofarmil truhly a mista s dropama driv nez to blizz ponerfoval. *9*
  • to píšem ako človek čo dohral Starcraft a Broodwar 10 krát, Warcraft 1 - 3 asi 5 krát, Diablo 1 a 2 som hrával skoro rok a milujem tieto značky....

    ale nie som debil, aby som sa nechal obalamutiť nejakou mediálnou masážou a nedorobkom......mám veľa hier a nie som odkázaný na Diablo 3....je to priemerná hra s odpudzujúcim prístupom k platiacemu hráčovi a s absolútnou neúctou k nemu....je to hra, ktorá len ťahá a cucá peniaze zo zaslepených fanboyov, respektíve sa k tomu chystá v plnej sile a preto aj tá hra je taká aká je.....divná a nevyvážená
    • Můžu se tě prosímtě zeptat, proč to tady píšeš pořád dokola? Dostal jsi snad zaplaceno, nebo tě to jenom baví?
      • hh presne o tobe bludr mluvi ;-)

        Nastesti v diskuzich k D3 pribyva cim dal vic negativnich ohlasu, takze to vypada ze se lidem oteviraji oci. Jinak pokud clovek neprosel aspon pulku inferna, tak poradne nevidel, jak moc je D3 mizerne, line a hloupe udelane.
        • protože diskuze tady na games.cz jsou tak objektivní
  • sankuri
    Po dalsim GW2 beta vikendu jsem zapl D3 a bylo to fakt hodne spatne:-)
    • To tě tak štve že se o tom vašem “megahitu“ vůbec nemluví že jí musíš naprosto zbytečně zmiňovat v článku, který se jí vůbec netýká?
      • No ono to bude tím že Anet nejel na E3 jelikož se tam nepouštějí normální hráči jinak by se o něm mluvilo tomu věř třeba minulí Gamescom se nemluvilo prakticky o ničem jiném
    • Mam podobný problém po betě si připadám jak diabetik bez inzulinu. D3,Dragon Dogmam, Max3 ,Dark Souls Final Fanatsy najednou mě nic nebaví jako před víkendem *1*
      • Přesně tak.

        Guild Wars 2 bude nejlepší hra všech dob a já se taky nemůžu dočkat, až mi mocný ArenaNet povolí další dávku.

        A propo, doufám, že taky v ostrým provozu nebudete dělat partu s nikým, kdo vám neukáže nějakej preorder item. Nebudeme přece hrát s plebsem, co neumí podpořit ArenaNet.

        A osobně už si šeřím do cash shopu. ArenaNet si zaslouží všechny moje volný prachy za takovou pecku jako GW2!

        Ostatní MMO ať pojdou!
    • Tjn GW2 mne taky zklamalo. Jednička byla solidní, ale ta dvojka je hooodně špatná. Určitě nekupuju. To i WoWko je mnohem lepší, což je opravdu na pováženou.

      Zůstávám u D3 :)
      • sankuri
        Ty si me trochu spatne pochopil D3 = totalni fail, GW2 nej hra kterou jsem za poslednich 15 let hral.
  • Penízky, penízky, penízky,,,,,bože ja vás tak miluju....predáme tým tupcom neexistujúce goldáše, s ktorými nemáme žiadnu námahu :-)

    hmm....dajme tam skoro nulové padanie dobrých predmetov....nech kupujú, kupujú a penízky sa hrnúúú....
    • Spades
      Co to meleš? Goldy se kupovat nedají. A nikdo lidi nenutí používat RMAH... a z gold aukce Blizzard stejně nic nemá. V RMAH se budou objevovat jen fakt luxusní kousky, ale normální věcí nutné k projetí hry se dají sehnat v poho za goldy, které tak či tak za prachy koupit nejdou...
      • Uh, goldy pujdou koupit a prodat v RMAH.
        • Spades
          Jo, ale neprodává je blizzard, jak to avizuje autor článku
          • Tak ma 15% (a dalsich 15% pri posilani na paypal) za kazdou transakci, takze to prakticky vareni penez z imaginarnich goldu je.
            • Spades
              Tak potom si bere paypal ty 3 a blizzard nic... nevim presne kolik si paypal bere, alez prevodu blizzard nic nema - uz to bylo mnohokrat receno
            • a) Tak vzhledem k tomu, ze se bavime o zlate, tak je to 15%, je to komodita.
              no a
              b) paypal si bere 3% (pokud me info neklame), tech dalsich 12 musi jit blizzu. Mozna je to rozlozeny mirne jinak, ale paypal si urcite nebere 15%.
            • Spades
              To je ale mýtus. Blizzard si bere z každého předmětu pouze 1 USD. Jelikož některé předměty budou o dost dražší, je to jen logické... 15% si berou z comodit (recepty, gemy, lektvary, barvy, suroviny) a tam je to kvuli tomu, ze se prodavaji hromadne, za pomerne male penize (Nebudou si prece brat 1 USD z 5ti USD ne ?)

              Kdyz posles prachy na paypal, tak blizzard nic nedostane navic, ale TY platis paypalu za zprostredkovani teto transakce. Je to vlastne obchod mezi tebou a blizzardem, kde blizzard plati tobe, a tim padem TY jako prijemce platby mas povinnost zaplatit poplatky paypalu.
  • V singleplayer hře už ani nejde cheatovat, kam jsme to dopracovali
    • Přesně tak. Jak jsi přišel na to že je to Singlplayer hra? Ve hře tato položka není zmíněná ani jednou. :)
      • singleplayer je snad, že hraju sám ať je to po netu nebo bez i když v tomto případě by to bylo spíš online singleplayer což se mi zdá jako hrozný výraz fuj a občas v určitých hrách je to docela fun použít nějaký ten cheat, který by obzvláštnit hru (např. auta v Age of empires2 nebo nějaké ty blbosti v GTA)
      • Koukam ze to bude chtit zavolat kapitana obviozniho, aby vysvetlil pointu.
        • Aneb, jak se vyhnout odpovědi, hah...
    • No spíš jak jste zpohodlněli, cheatovat? V normálním životě taky podvádíš nebo si jen tak přikouzlíš třeba 10 piv na stůl zadáčo, či skáčeš nesmrtelný pod auto? To jen hráči chtějí vše prolétnout a dohrát, aby ego bylo pohlazeno. Super, že to nejde.
      • A v normálnom živote zabíjaš Diabla? *5* Tiež necheatujem, ale keď má niekto s niečim problém alebo si chce hru oživiť prečo by si (v single) nemohol zapnúť cheat?
      • Amylee.Anderson
        Víš, krása her je v tom, že to neni reálný svět.
        • Bohužel tato věta má platnost pouze do chvíle, než se do hry zapojí obchodování za reálné peníze. Singleplayer sem nepleť, protože věci, které najdeš solo, jsou pořád součástí ekonomiky battle.netu a můžeš je prodat. Věškeré argumenty točící se kolem tohoto jsou fail.
          • Amylee.Anderson
            Ale ten, co psal komentář, na který jsem odpovídala, psal o cheatech obecně...
            • Já ti nevim, ale ten komentář, na který si odpovídala byl docela trefným přirovnáním k Diablu 3, kde by cheatování ve hře mělo stejný efekt, jako podvádění v reálu.
            • Spades
              To je ale jedno. Jakykoliv cheat v D3 by ti dal moznost ziskat predmet, ktery by si pak prodal za realne penize. To mas to same jako dupovani, padne ti vec, normalne bys dostal treba 10eur, ale ty si ji nadupujes a dostanes 100 e... to mi nepripada moc fer
      • Ne, to jenom ubozaci chteji diktovat ostatnim, jak maji hrat svoje (singlplayerovy) hry.
        • a) D3 není singleplayerová hra.
          b) D3 není tvoje hra, i když sis jí koupil.

          Nice troll.
    • R.a.z.i.e.l
      Už to v podstatě ani není singleplayer(myslím jako u diabla III, furt internet a to jejich streamovaní ze serveru apod)... ale stejně, třeba já osobně nesnášim cheaty i do singleplayeru. Mě by to prostě úplně zkazilo hru. (Občas si je dám u něčeho jako GTA SA, ale jinak...) *4*
    • Spades
      No to bude tím, že to není singleplayer... To s jako zacheatuješ, a pak věci prodáš na aukci?
      • *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit