Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč odkládají iOS a Mac verzi? To je pěkné že jsou v plánu, ale někdo na ně třeba čeká už pár měsíců a pořád nic :( Doufal jsem alespoň v oznámení přibližného data vydání.
    • Tak jelikoz v jejich ctyrclennem tymu maj cca 1 programatora, ktery ted dela na editoru, tak logicky se mac/ios verze hned tak nepohne. A je zbytecne aby kvuli tomu zbytek nic nedelal, takze rozpracuji neco dalsiho.
  • Pánové jen tvořte dále - Grimrock je totiž parádní!!

    Pamatuje si (resp. hrál) někdo Evils Doom? Dělali to tuším nějací chorvati na amigu již v její agónii ( druhá pol. 90. let). V té době jsem ještě neuměl dobře anglicky, takže jsem se daleko nedostal, ale nebylo to vůbec špatné.
    viz. http://www.youtube.com/watch?v=unNEnAze6fs&feature=relmfu
    • skaven123
      ja som to dohral,sa priznam *4*
  • No Black Crypt v novém by byl krása *14* Že já asi zapnu WinUAE *5*
  • Tohle byla opravdu nádhera, hlavně za nějakých 14$ jsme si od nich stáhnul instalaci bez jakýchokoliv prudících ochran.
  • Grimrock byl paradni, doufam, ze prijdou s 2-kou ala Chaos Strikes Back, ktera nakope vsem zadky :P
  • MickTheMage
    Hmm, zremakovat prvy Ishar by bolo zaujimave, ale otazka je ako Grimrock engine zvladne exteriery :) A len tak mimochodom - mam pocit, ze svetovo je Ishar tak trochu zabudnuta seria, o ktorej basnia tak Cesi, Slovaci a mozno Francuzi (pochopitelne :) ). Ale naposledy sa moj pocit ukazal byt chybny, takze... :)
    • Jj, Ishar, odehrál jsem všechny tři díly ještě na Amize a byly to paradni hry... Those were the days...
  • me to nebavilo udelal jsem snad 2 level a pak se dostavila nuda
    • rami.cz
      Ze by si patril do mladsi generace? :D
      • R.a.z.i.e.l
        Hele *15* , já taky patřím do té "mladší generace(start hraní v r. 2002)" a tahle hra mě náhodou strašně bavila!
      • ani ne spíš ty mechanizmy, kdyby to bylo normálne jako treba ve skyrimu a ne porad to genericke prostredi a opakujici se hadanky:((
        • Nojo, nulová fantazie ústí ve zvýšenou potřebu vizuálních podnětů. Pochopitelné, ... u starší generace zvykle třeba (teď se podrž) číst knihy to vzbuzuje leda tak lítost. Ale zrovna grimrock tu grafiku má docela dobrou a skyrim je v dungeonech "generický" úplně stejně, ne-li více. Jinak většina lidi pohořela na těch "opakujících se hádankách"... ale je to pochopitelné: když lidí s nadprůměrným IQ měli co dělat aby to prošli, tak lidi s podprůměrným IQ musí mít problém neřešitelný. Ovšem prvně slyším aby se někdo zasekl ve 2. levelu a pak měl potřebu se hře na fórech mstít za to, že je sám blbý :-)
          • Ale on nenapsal, že se zasekl ve druhém levelu, ale že ho nebavilo. A ty mu tady hned píšeš o tom, jak je blbý, jak se mstí hře na fóru a narážíš na jeho inteligenci?
            Tobě také nadávají do id*otů, když někomu řekneš, že tě nebaví třeba ten zmiňovaný Skyrim nebo něco jiného?
            A to že si starší, to ti dává právo se tu povyšovat? A dokonce umíš i číst... Nemám na tebe slov *11*
            • Kinet1c
              ale ver my on sa sekol, ale predsa nam to nepovie narovinu aby nevyzeral jak uplny tulpas, tak musi sa hajit tym, ze hra je nudna, co ani v najmensom nie je, a ked ho naozaj nudila, a ked patry do nasej generacie hracov, tzn starsich, tak vysvetlenie preco ho nudilo, je ze odjakziva hral iba preteky, strielacky a neskor nieco podobne ako TES, tzn FPS RPG, ale viem pochopit aj to, ze niekoho hra nudila, lebo no ved co, rozny ludia, ale potom nechapem na co taky clovek vobec hru kupuje, instaluje a ktomu este aj hra, ved, gameplay, a to celkom dlhy, tak 30min sa dalo vidiet uz pred vydanim hry, ved ja som sa aj hlavne tym gameplayom ubezpecil o tom, ze hra je fakt taka ako stare dungy, a ze tu hru musim mat, keby si urobil namahu a pozrel tie gameplaye, tak asi by sa nudil uz i pri ich pozerani, tzn ked tak urobil a nenudil sa a hru chcel, tak hra prenho rozhodne nudna nie je ale naopak, nevedel sa dostat z druheho lvlu :D co je smutne
  • A už se ty ATI 6xxx chipy na Grimrocku neženou k 100 °C ? .... Poslední info z fora co jsem zaznamenal bylo příkladné mlčení .
    • dolecm
      to teda pěkně kecáš. O zapnutí vSync bylo psáno na fóru hned první den launche a první oficiální patch jej zapnul defaultně.
    • A zkusil si zapnout Vsync?
  • BoB.2
    Super Grimrock byl fajn. *4*
    • Ale těžké jak hrom.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit