Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Když jsem to četl tak jsem si musel vzpomenout co jsem to vlastně hrál a jaké to bylo.Ta hra bylo tak průměrná v záplavě dnešních "epických" akcí a RPG,že to trvalo než jsem si vzpomněl na nějakou zajímavou věc.Opravdu zajímavou.A pamětí to není *3*
    • Smutná pravda spousty dnešních her.

      Tím pádem se ale dá říct, že dobrá hra se pozná tím, že si ji zapamatuješ.

      A pro mě v tomto ohledu tento rok naprosto jasně vítezí Darkness 2.
      • Keyz
        Je opravdu špatné.U ME3 jsem bavil,ale fakt si nepamatuji něco extra.U ME1 jsem si pamatoval to bylo pro mně něco nového a hra byla také jiná.Sice toho nebylo moc ale alespoň něco.Ani nevím jaké je dnes nejnovější COD (to je dobře).Chudák novinář ten si má pamatovat každou hovadinu co se dobře prodává.
  • Doufám, že si někdo dá tu práci a udělá rozcestník s možnými provedenými rozhodnutími ve hře a nové "vševysvětlující" konce nahraje na Jůtůb. Nemám už totiž zájem ten konec hrát, natož hru zase instalovat, na to mi původní konec hru zhnusil až až.
  • rancor1223
    Teď to nedává smysl a ani po tomhle DLC to nebude dávat smysl...
    Stejně si to ale projedu znovu (hra sama o sobě je skvělá), zase se na konci naštvu a ME3 půjde do háje.

    EDIT: Nevím kde to autor vzal, ale DLC by nemělo (alespoň to BW blogu není napsané) obsahovat, žádná další rozhodnutí. Jen videi rozšířit a "dovysvětlit" aktuální konce.
  • jedno velke "ANO" !!!!
  • Vzhledem k tomu, že ten konec bude jen dovysvětlenej ale jinak stejnej, tak u mě tim pravděpodobně nezabodujou.
    Jsem jeden s těch, kterým konec připadal opravdu hodně odfláklej a naprosto stupidní a pitomej. Benzín do ohně navíc přilily sami tvůrci, když v propagačních videích před vydáním lhali ohledně několika konců a epickým zakončení celý ságy.
    Jak už tu psal Ocelot pro mě to končí teorií indoktrinace. A ano, tenhle smyšlenej konec fanouškama je mi milejší než realita od BioWare.

    Bohužel podle mě to jde s BioWare pomalu do kopru. Začalo to DA2, pak SWTOR který mě nebavil no a nakonec odfláklej konec ME 3. Samozřejmě co se nelíbí mě může se líbit jinejm to je jasná věc. Já si příště ale hodně rozmyslím, jestli si hru od BioWare koupim. Trochu dostávám strach když vim, že BioWare dělá na pokračování mejch oblíbenejch Generals.
    • Souhlas víceméně, ale boj se víc, protože na Generals sice dělá "Bioware" ale ve skutečnosti jsou to pokud vím tvůrci co domrvili CaC 4ku .
  • Konecne pochopime ich "umelcky" koniec *1*
  • Před týdnem jsem to rozjel znovu. To, že bude vysvětlen konec, to je jen bombónek na pomyslném dortíku.
  • Ocelot
    Pro mě to skončilo tak, že byl Shaperd prostě infikován Reaperama a celej konec od zásahu laseru byl jen v jeho hlavě...vývojáři nemůžou ukázat lepší konec než navázání právě na toto
  • Danny28
    No tak youtube to jistí *1* Kvůli tomuhle to fakt znova instalovat nebudu.
    • Danny28
      Spíš tedy podle videí uvidím jestli má cenu to znovu instalovat *15*
  • už se těším, mimochodem to vymazání spoileru je BOŽŽŽÍÍÍ, děljete to častěji ještě jsem to tu neviděl...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit