Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trochu mám strach z toho, co bude, až tyhle děsivé hračky (atomovky, biologické zbraně) dostane do rukou facebooková generace. Snad bude mít stejně rozumu, jako my, a nevyhodí nás do povětří. Snad.
    • nerozumiem tomu preco vsetko spajate s facebookom.

      mam najradsej tie raposiny na FB kde pisu ze predtym si chodil s kamaratom von, teraz si pisete na FB a blabla.

      Tak ak to robis je to tvoja chyba, to ze FB existuje neznamena ze hento robi kazdy.

      A trapny FB fakt nebude mat ziadny dosah na ludi co budu o takom nieco rozhodovat. Mainstream bol vzdy tupy, aj pred 500 rokmi, aj teraz aj za 1000 rokov
    • Paulcz
      jako kdyby osud světa byl v rukou obyčejných lidí
      • Definuj obyčejné lidi. Někde mezi náma jsou mladý kluci a holky, co dneska visej celej den na Facebooku, ale za třicet let budou mít červené kufříky. To už budu starej dědek, ale doufám, že nebudu muset umírat na radiační nemoc... *4*
        • Paulcz
          Někdo kdo sedí celý den u facebooku bude mít kufřík s atomovkou ? Zajímavé :) Navíc, aby překovali zmrdy z 20. století to by chtělo asi dost kreativity :)
          • Na téhle úrovni můžeš diskutovat sám se sebou, mě k tomu nepotřebuješ. *4*
            • Paulcz
              škoda :)
  • Já hrál civilizaci 1 jednu hru asi něco málo přes dva roky. Pak jsem si konečně koupil nové PC a ke hře se už nevrátil. Nehrál jsem to denně, ale každý týden plus mínus ano. Nebylo ale snadný hrát to tak dlouho. Nezřídka jsem musel dát svým nepřátelům různé šance vymanit se z mé nadvlády, aby hra pokračovala dál. Pro mě doposud jen obtížně překonatelná strategie. *4* Další díly civilizace jsem už nehrál. A novější strategie mě z nějakého zvláštního důvodu nezaujaly.
  • N E U V Ě Ř I T E L N É
    Má můj neskutečný respekt a jedná se i důkaz, že aby se člověk u hry bavil není nutné neustále hrát jiné a jiné hry.
  • Podobnej článek vyšel před tejdnem na Český pozici -http://www.ceskapozice.cz/zahranici/svetove-udalosti/kyberpohled-do-budoucnosti-svet-je-pekelna-nocni-mura
  • Novinka stara asi tak mesic..
    • A ty si kkt jak starý? *7*
  • Vikingové, Keltové a Američani? :-DD To někdo hulil něco moc špatného. Ty se k sobě fakt hodí, skvělá náhoda.
  • Zajímavé, ale v reálu by to nefungovalo (jako ostatně celý koncept té hry). Zde by se nejprve 2 civilizace spojily a zničily tu jednu. Tady ten koncept vůbec nereflektuje jednu ze základních zásad války (i když se nemáme rádi, spojme se a pojďme na třetího. Až ho zničíme, tak teprve potom se rozhodne…). Žádná hra není schopná nasimulovat vývoj lidských civilizací…
    • Jako hra to je úžasný, o tom žádná.
      Jen si osobně myslím, že takhle dlouhou válku by lidi nevydrželi asi v žádném politickém zřízení - přeci jen, když bude hlad, bída a trápení sužované obyvatelstvo pod takovým tlakem řekněme těch padesát let, tak si myslím, že se to spíš začne rozpadat zevnitř.
    • Já myslím, že by se spojovat nemuseli... viz 1984 od Orwella.
      "Válka je mír"
      • xixixao
        Viz. kniha z triviálního žánru (to není urážka, ale kategorie)?

        Mínuska a pluska stranou, "právník" má pravdu. Těžko si takovou to situaci v reálu představit, protože i přes zcela fundamentální rozdíly (třeba náboženství), historie nám ukázala, že spojenectví za účelem zničení třetího je vždy možné (SSSR + Německo, SSSR + spojenci během jediné války).
        • Tikov
          SSSR neuzavřelo s německem spojenectví, ale smlouvu o neútočení a nespojení se s protivníky (a dělení oblastí zájmů). Což ve chvíli, kdy se fašistické Polsko snažilo spojit s Němci k útoku na Svaz a Anglie s Francií v rámci epeasmentu jako spojenci nefungovali, bylo jediné rozumné řešení. Sověti velmi neradi spolupracovali s nacisty- věděli co udělali německým komunistům a dalším- ale když není zbytí.
    • Paulcz
      To není schopná no... hlavně ne hra co se jmenuje Civilization.. A jinak v reálu je možné cokoliv.
  • jindra.veliky
    Strhujici a dojemny pribeh. Ukapla i slzicka *1*
  • Dokonalost:) Ať už je řeč o článku, hře nebo úsilí zmíněného hráče:)
  • Hairy_Ass
    Super. A proto jsou strategie nejlepší herní žánr. I když bohužel v dnešní době poněkud upadají. *9*
    • EuroSamurai
      Nah nejlepší sou RPG a Adventury!
    • ano, jiste a proto upadaji *7*
      • Hairy_Ass
        Protože jsou lidi líný myslet, ve strategiích není tak super wow efekt padajícího mrakodrapu a strategie se blbě ovládají gamepadem.
        • niesom lenivy rozmyslat ale proste nemam moc rad strategie po chvili ma nudia...to mas take iste ako s istym zanrom filmu...niekto mi moze tvrdit ze akcne filmy su najlepsie ale ja mozem tvrdit ze lepsie su dokumentarne filmy lebo su zalozene na realnych veciach napriklad a nieco ma aj naucia...je to subjektivne a toto sa da previest do coho kolvek pretoze ako sa vravi 100 ludi 100 chuti ;)
          ale nic proti strategiam...peace! *4*
      • trolo
        upadaju lebo pre casualov je to vela myslenia aka budova co produkuje a to nehovorim o premyslani o boji a ekonomike.
    • smejki
      Máme Paradox \m/
      • Hairy_Ass
        A taky zaplaťpánbůh za něj, a taky za Creative Assembly.
    • nemyslim si ze su najlepsie :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit