Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tady je videt, ze hosi dostali ukol...nic nereste, staci aby to na PC slo spustit
    • asi tak. ako sorry, ale v dnesnej dobe ked ma kazdy 22" monitor s rozlisenim aspon 1680x1050 vydat hru, aj ked je to konverzia" s max rozlisenim 1024? im neje*e? nehovoriac o tom ze to ani nie je rozlisenie 16:9, kto uz dnes ma monitor s pomerom stran 4:3 ?
      • Blázníš? Už tak je to úspěch, na X BOXu ta hra bez odstranění většiny grafických efektů nejela ani na 720p.
  • Šikula!!!
  • To co vyvojari nedokazali udelat za nekolik mesicu udelal 1 clovek za den?!
    • Jo kdyby za den, ale on to zvladl do 25min :-D
  • Veskoslav
    Hmm a tady jde opět vidět, jak se kašle na nějakou optimalizaci. Takové archaické rozlišení, obzvlášť na 16:10 monitoru je "nádherné". Že já zase podepisoval něco.....
    • No jo, to jsi cely ty :-).
      • Veskoslav
        Já vím, podepíšu aby byla na pc a já hlupák koupím, to co jsem chtěl aby bylo na pc. Jejdásku opět třískni hlavou o stůl, třeba se ti pak rozsvítí.
    • Darovanému koňovi na zuby nepozeraj *1* Teda pokiaľ si si ho nekúpil za plnú cenu *2*
      • DangerousDave
        on nám tú hru niekdo daroval ?
        • De facto ano :) ... převedli vám ji na Pc, protože jste vyprodukovali tolik podpisů v petici :)
        • Kapitán Hook
  • Prý vysolí těžké prachy za tv :D Slušná 42" plazma stojí okolo 10tis to zaprvé a zadruhé, kdo říká, že jsem kupoval TV kvůli Xboxu? Ten mám jen jako doplněk na občasné hraní... není to moje životní priorita a malé monitory jsou mi už dávno u pprdele...
    • mít peníze, tak mám konzoli, jenže je nemám tak mám jen laptop na školu a hraju na něm. Není nad to se zabořit do gauče S PŘÁTELI a pohodlně si zahrát na gamepadu. Kouzlo konzole je v pohodlí v naprosto jednoduchém coopu a multiplayeru a v tom že nic člověk neřeší, přes instalaci až po nastavení. A navíc xbox je ted za tak 5000-6000. Pc na kterém rozjedete letošní hry je tak za 15-20 000. Notbuk je nekde kolem 25k. A to uz je sakra rozdil.
      • Veskoslav
        Promiň, ale sehnat v dnešní době 6000 na Xbox v četně Kinectu je otázka špatně placené měsíční brigády. Ale to by člověk nemohl být liný. No a dál jsem to už nečetl, ten tvůj blábol o pc za 15-20k vypovídá, že jsi vybavení a ceny viděl maximálně v letáku od Okey.
      • Nepostuješ taky náhodou na /v/? Tohle je jak z příručky Consolefags arguments 101.
      • Já mám zánovní Xbox na prodej vč. hdmi a všeho za 4tis ) 4gb kinect ready. :)
    • stejně jako měnit milion nastavení, rozlišení a řešit kolik fps mi to jede. Chci prostě zapnou a hrát a že to jede "jen" 720p? No a ? Hru hraju kvůli hratelnosti abych se pobavil a ne kvůli vyhlazené grafice, na to sere pes.
      • DangerousDave
        k tým "malým" monitorom : 24" lcd meter od hráča zaberá väčšiu časť zorného pola ako 42" plazma vysiace 2-3 metre ďaleko na stene. O kvalite zobrazenia radšej ani nehorím...

        inak pripomínaš mi Američana ktorý zájde do fastfoodu, kúpi sebe a svojim deckám hamburgery s hranolkami a vytešuje sa z toho že nemusí "nič riešiť" a môže si rovno ládovať bachor ... a pritom sa ešte smeje tým čo si uvaria niečo podľa ich chuti doma.
  • hraju s gamepadem, jedine co me fakt štve je že nejde dat kamera zezadu, aby se proste otáčela sama, pořád běhám proti sobě a musím klikat at se mi kamera otočí.. navíc po tom 1080p patchi se mi to začalo brutalně sekat.. tak reinstal. S myší je to tak nějak nehratelné a ztrácí to kouzlo.
  • Takže jeden člověk vyřešil problém, se kterým si údajně nevědělo rady celý studio? *15*
    • Studio ktere nikdy na PC nedělalo. Sami to přiznali. To co je pro jednoho problém je pro jiného, znalého problematiky drobnost.
      • smejki
        tyhle porty jim dělal někdo jinej?
        PC
        - Sword of Moonlight: King's Field Making Tool software - JP: March 16, 2000
        - Ninja Blade - US: October 31, 2009
      • Tak proč si nenajali posilu, když to neumí?
        • trolo
          lebo by to museli zaplatit ne?
          • VonHayek
            Tak lidi, kteří to portovali snad také platili, ne? *4*
            Klidně mohli pár lidí uvolnit pro svůj další titul a na ten půlrok si vzít "brigádníka", který to opravdu umí.
        • To je otazka. Ja se spise divim ze to vubec delali, protoze to muze zkoncit failem a pospinenim jmena. Ano tohle je zanedbani z jejcich strany, ale bohuzel nevidim do jejich managementu. Jen jsem se jich chtel zastat. :-)
          • ucho
            zjevně si stanovili jedinou podmínku. udělat port 1:1, tedy aby si hráči mohli zahrát i na PC, co by normálně nespustili. jen holt za stejných podmínek. pokud se nepletu, tak tohle splnili a předem se tím netajili. holt neměli žádné ambice z té hry vytáhnout na PC něco víc a nepovažovali to za důležité. spousta hráčů ocení i to, co dostali...
  • Kvôli Dark Souls som včera zapojil do PC gamepad, tak dúfam, že ma nesklamú .
    Protí konzolám absolútne nič nemám ale skúšal som hrať Skyrim s gamepadom a
    chápem, že sčasti to mohlo byť tým, že naň nie som zvyknutý ale pripadalo mi to ako jazdiť na bicykli a riadiť jednou rukou a šliapať iba jednou nohou. Dá sa to ale človek má pocit, že nemá plnú kontrolu nad tým, čo robí.
    Tak som zvedavý ako mi to pôjde v Dark Souls. *4*
    • je to o zvyku, ale podle me to je vhodne jen na nektere hry. ja osobne hral na gamepadu darksiders, streetfightera a pak sportovni hry kde to je asi uz nutnost jako pes, fifa
      • Svätá pravda, škoda ,že ja také hry moc nehrávam, s nejakým ovládačom som hral hry naposledy možno tak v 98 na čínskej sege, u nás na dvore v šope, na čiernobielej tesle *1*
        Ale bola to zaujímavá skúsenosť vyskúšať si ako mnohí v dnešnej dobe hrajú hry.
  • Na první verzi pracoval až 23 minut. Neuvěřitelně náročná věc co prostě nešla udělat. *4*
    • DangerousDave
      presne, toto je krásna ukážka toho, že sa s tým jednoducho nechceli zaoberať a nie že by to bol problém urobiť.
  • Tak tohle je port za trest. Ovládat se to nedá - ukazuje to že mám mačkat čudle z gamepadu, do menu mám jít přes END a pak ještě někam klikat wtf? Grafika k zblití - textury z roku 2005, text hranatej, po aplikování úpravy na rozlišení mám obraz jenom v části monitoru :D Ani se nestydim, že po dlouhý době jsem něco stáhnul místo abych to koupil. Za tohle bych nedal ani korunu a jde to zase z disku...a to jsem se na to docela těšil *16*
    • Kdyz vypnes v menu AA a Blur tak ti hra pojede pres celou obrazovku.
      • Keyz
        Tak ale na PC by nic takového vypínat neměl aby mu to mohl vůbec hrát přes celou obrazovku.
    • Dík za recenzi já si to chtěl koupit už na STEAMU měl jsme přesně tuto obavu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit