Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to špica!!!!
  • Trochu se bojím aby to nakonec nebylo jako s prvním Bioshockem. Toho když jsem začal hrát, tak jsem zjistil, že nejzajímavější věci jsem už viděl v desítkách předváděcích videí a že mě ta hra už vlastně nemá čím překvapit.
    • Je to špička jako Bioshock a neřešil bych blbosti.Hra ,co nabídne to co Bioshock,Fallout,HL2,Deus ex apod. je v současnosti jednička.
  • Anal.S
    Na Dishonored se těší, hlavně na prvním místě art-design. Krásnej mix Half-Lifu 2, Thiefa a Bioshocku.
    Na druhém místě mě celkem zajímá story, které se z informací co zatím unikly tváří jako zajímavý slepenec ještě zajímavějších mini-kapitol.
    Samotný gameplay radši nechávám až naposled. Sice je možné že bude zábavný, ale bojím se že to bude až moc jednoduchá záležitost. Nebo si minimálně hráč sám bude muset vytyčovat nějaká omezení, což přece jen zážitku škodí.
    • DangerousDave
      v hre jednoducho musí fungovať rešpekt k nepriatelom (o to viac v hre tohoto typu), pokial má človek pocit, že hrá za poloboha, hranie tým skôr či neskôr utrpý na kvalite. Rád by som si konečne zahral stealth akciu v duchu Thiefa kde by som bol jednoducho normálny človek z mäsa a kostí a nie teleportujúci sa masový vrah ktorý sa prevteluje do rýb...
      • Tak si zahraj znovu Thiefa, ne? Breceni o tom, ze bys chtel hrat nejakou stealth hru bez teleportace ci prevtelovani do ryb ti tu teda moc nepomuze. Navic ty kouzla pouzivat nemusis, kdyz nechces.
        • DangerousDave
          to je dosť detinský argument ... prečo by som mal hrať tú istú hru po stý krát ? to nemám právo chcieť niečo podobné ale v modernom kabáte ? A bez teleportácie sa na niektoré miesta v Dishonored jednoducho nedostaneš, takže používať ju budeš musieť.
        • Malleth
          Právě. Přijde mi divný se stavět takhle ke hře která ti umožní jít na věci jinak a přináší do žánru několik svěžích nápadů. Věřim že to bude ale vybalncovaný. Nebudeš moc ty schopnosti používat pořád.
          • DangerousDave
            svěžích nápadov ? teleportace, spomalovanie času, usekávanie hláv, prevtelovanie sú svieže nové nápady ? :) to hráte hry iba posledných 5 rokov ?
            • Malleth
              Jasně, ale v který hře si naposledy zabil nepřítele tim že si ho postavil před jeho vlastní střelu. Nebo v který ses dostal do strřežený budovy, tim že se převtělíš do ryby a proplaveš tam kanálama, navíc ještě když je to jen jedna z možných cest.
          • presne, treba na nejtezsi obtiznost ocekavam, ze mi da ksakru zabrat proniknout do nejaky budovy bez pouzivani kouzel, zabit hlavni cil atp. proste celkove od dishonored ocekavam velkou vyzvu a spoustu znovuhratelnosti.
  • takze vlastne ten nuz a stealth prvky ma na prd... no uvidime.
  • Fus ro dah
  • U konkurence jsem viděl cca 25 minut videa hraní a hra vypadá zajímavě, už jen proto, že to je mix prvků Half-Life 2, Bioshocku, Assassins Creed, snad i trochu toho Deus Ex: Human Revolution. Moje prozatimní hodnocení je tak 9/10-10/10, ale recenze by se určitě hodila *4*
  • DangerousDave
    podobné vychytávky nemusím ... stále sa nemôžem zbaviť dojmu, že niektoré schopnosti už zachádzajú trochu ďaleko a navyše to vyzerá trochu smiešne (aka handrový panáci)... Ale ak to má pomôcť k vyšším predajom tak prosím.
    • Malleth
      Hlavně to má pomoct zajímavější a rozmanitější hratelnosti
      • DangerousDave
        myslím, že zaujímavú a rozmanitelnu hratelnosti robia iné veci ako lietajúci handroví panáci.
  • Chtěl bych se zeptat, kdy zde na games bude recenze? Všude možně už recenze dávno jsou a tady nic.
    • Bude, ale až koupíš někomu z redakce nový kompl, protože už je prej nebaví hrát hry s 10FPS.
      • tak proto se mi pořád tak trhaj ty videa *4*
    • sleepless
      V zahraničí dostali weby a magazíny hru k recenzování dříve, u nás budeme rádi, když to stihneme na páteční vydání.
      • To doufám. I'm counting on you, guys!
    • misho8723
      Zahraničné weby a magazíny dostali hru skôr, aby mohli recenzie vyjsť už včera a počas celého tohto týždňa.. české a slovenské weby bohužiaľ nie sú pre Bethesdu až také dôležité :)... inak dúfam, že Arkane zarobia pekné peniažky na tejto hre, aby mohli vyvíjať stále nové a nekomerčné hry
    • Hanzales
      všude možně kde? :) Možná tak zahraniční ;o)
      Jinak jsem spíše proto, aby recenze nebyla uspěchaná a radši později pořádně, než hned "tak napůl"
      PS: ty krysy mají teda spalování ;o)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit