Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem si precetl druhou oslavnou recenzi na Dishonored a rozhodnul se ze tomu dam casem sanci. A to i presto ze to neni muj salek kavy a tolik opevovana stilizace ala Otto von Bismarck me nic nerika. Jsem rad ze zdejsi recenzent utrousil aspon par radek i o technicke strance hry, u konkurence jsem se nedozvedel vubec nic.
    • kok*t
      • běžně se díváš do zrcadla když píšeš na počítači ?
        • ani ne
  • Veskoslav
    Tahle diskuze jasně ukazuje, že bohužel časem dojde na to, že bude povinná registrace. Já občas píšu nesmysly či mé nzory jsou menšinové, nadávkám se taky neubráním (bohužel), ale to, co předvádí ten psychicky narušený jedinec s multinicky v diskuzi jasně ukazuje a bohužel i dá za pravdu redakci, když do diskuzí nebudou moci přispívat anonymové. Zkazí to diskuzi, ale díky lidem jako trol to bohužel někdy přijít musí:(
    • veskoslav, už na ty tvoje řeči začínám bejt pěkně alergickej. Ty jsi jedinej, kdo tad nejvíc krmí trolly a pak si na ně nejvíc stěžuješ. Přestaň pořád brečet a vyrovnej se s tím !!
      • jo a nesmysly se píšou z Y. Hlavně, že dvě stránky dozadu jsi tam někoho osočoval z toho, že neumí češtinu.
    • Tahle diskuze jasně ukazuje, že určití jedinci prostěn nejsou schopní troly nekrmit a jejich pindy ignorovat. Ale ne, oni se budou pořád na něco ptát, dohadovat se a urážet. A pak se diví, že mají diskuzi zaflákanou troly, když si za to můžou sami...
      • DangerousDave
        Dan: súhlas, vždy tak to bolo a vždy to tak bude... troll pôjde tam kde bude vyvolávať záujem, že je to záujem negatívny je mu jedno. Jednoducho si tu potrebuje niečo kompenzovať a pokial to bude dostávať dovtedy tu bude. Nie je pravda, že tu veselo prispieval aj keď na neho nikdo nereagoval, pretože také obdobie prakticky neexistovalo alebo trvalo len pár dní.
      • Robotron3
        Na games.cz je jen jediný trol, který už dávno přesáhnul hranici obtížného trollingu a evidentně už hraničí s nějakou psychickou poruchou. Toho se nezbavíš, že na něj nikdo nebude reagovat, protože to už tady taky bylo a je tu stále... 24h denně...
        • Nezbavíš. Se. Trola. Ale. Zbavíš. Se. Vašich. Keců. Který. Rozvádějí. Jeho. Pindy. A. Zasírají. Diskuzi. Kriste. Pane. Myslete. Trochu.
          • Robotron3
            Na games.cz chodí i noví lidé, ne jen staří známi, kteří vědí o co jde a o koho jde. Nikdy tu nebudeš mít prostředí, že by na něj nikdy nikdo nereagoval, to nejde.
            • Robotron3
              Dobrá, slibuju, že už nikdy na něj ničím reagovat nebudu, není to problém. Pomůže to ale? Nemyslím si.
            • DangerousDave
              tak si vyhladaj nejaké staršie megadiskusie s trollom a zistíš že 95% ľudí ktorí s ním diskutujú sú tunajšie celebrity ktoré na neho nadávajú a zároveň ho krásne kŕmia ... a ty si jeden z nich.
          • Drtimlam
            Hodně naivní, když trol mnohdy diskutuje sám se sebou. K tomu ani nepotřebuje ostatní, prostě si napíše blábol, odepíše si s někým jiným. A jak to čtu, tak to vypadá, že vlastně za ty sraččky můžeme jenom my....Zamysli se nad sebou. My na tom máme míru, když u se někdo neudrží a reaguje. Ale prvně za to může on. Znáš to "pořekadlo": Odstraň příčinu, důsledek zmizí sám? "Naše" příspěvky jsou důsledek, on je ta hloupá příčina.
            • JohnyTheZik
              Jelikoz je to clanek o wow, tak vazne nechapu, proc by mel bejt troll nekdo, kdo porad opakuje, ze je WoW super a tak to taky mysli a nejakym zpusobem okomentuje patch. Slovo troll tady nicmene dost casto uplne ztraci vyznam, jak tak koukam.
            • Kronoss1
              Vesko: A kdo je trol na WoW. Ten, co tam píše, že ty články jsou k ničemu nebo ten, kdo pořád opakuje, jak jsou výborné a WoW je úplně geniální. V tomto případě oba dva, neřekl bys?
            • Veskoslav
              Pravda. Ale vyšel nový článek o WoW, ráj pro troly, tak uvidíme.
            • DangerousDave
              je to 1:1, admini už opatrenia robia, teraz sú na rade diškutéri.
      • Veskoslav
        Ano je to i moje chyba, že krmím trola.....a ničím Vám diskuzi....Ale původně jsem prostě šel jenom zde napsat názor na hru a asi se příliš rychle nechám ovlivňit a vyprovokovat od toho individua. Ale jak sám vidíš, on píše furt, i když na něj nikdo nereauje. Skoro 8 příspěvků za sebou byl on sám a pořád mlel to své dokola a dokola:( Ale máš pravdu, že částěčně za to můžu já a ostatní, co na něj zbytečně reagují. Omlouvám se.
    • rhaegar
      Veško ty jsi největší trol ze všech takže radši drž hubu a krok
      • Veskoslav
        Vtipné. Asi by sis měl zjistit, co trol dělá. Ale chápu, že prznění přezdívek je pro tebe mnohem snažší.
        • rhaegar
          Co víš třeba mám přezdívku podle druhého Rhaegara,který to táhne s těmi zlými .)
          • vlastik.plaminek
            A taky hnije někde u Trojzubce.
          • Hovoří o prznění své přezdívky, vy inteligente. *5*
      • Drtimlam
        Zato ty a trol jste jako jedna rodina. Neplánujete děti? A Veska sice občas píše s prominutím jako debill, ale doporučuji si nastudovat, co znamená slovo trol v diskuzi a Veska to rozhodně není. To spíše ty splňuješ pravidla, když většinou jsi naprosto mimo téma a souhlasíš většinou s blázny jako je trol a podobná individua.
        • rhaegar
          Ano o dětech jsme přemýšleli,ale pro registrované páry je to složite to snad chápeš.
    • Robotron3
      Já jsem pro. Podle mě to diskusí nezkazí. Kdo chce říci něco podstatného, kdo chce diskutovat a ne jen blbnout, ten si tu registraci udělá. No problem.
    • Keyz
      Tak ten kdo chce otravovat se zaregistruje a bude otravovat jako registrovaný.
      • V pripade, ze by se pak na takoveho prispevovatele nahromadil vetsi pocet "nahlaseni" by mohl na svuj profil velmi snadno dostat BAN. Treba by ho po case prestalo bavit si vytvaret dalsi a dalsi mailove schranky a registrace. :-)
      • Robotron3
        Ale bude zabanovaný, a už je to další práce navíc, vytvářet si stále nové registrace, což by mohlo odradit...
        • Keyz
          Nevím jak ten BAN zde funguje,ale když vidím,že někdo dostal BAN (registrovaný uživatel) tak za 3 dny je zpět.A takto pořád dokola.A to si nemusí dávat novou přezdívku.
      • Veskoslav
        Ale je to něco, co jim to znepříjemní, spousta Těch, co tu "zvrací" je registrace neřešitelným problémem:)
        • Naopak :))
  • Pecka tohoto roku! konečně pořádná hra a né ty sra.ky typu cod apod. tohle je pro mě společně s halo 4 nej hra roku! *14* *5*
    • PS3Hrac
      Souhlasím s tebou až dotoho když si napsal Halo 4 Dobrá hra jasně ale hra roku si myslím že ne. *15*
  • Mno tak vcera to vyslo a plno lidi to uz ma dohrany. Ja chapu ze to je pro nektere fajn hra , ale takovahle jednohubka za 999kc? Jooo jasne ono to ma moznosti a znovuhratelnost , ale kolik lidi to bude hrat znovu? tak tri z deseti? Nesnasim hry kdy nemuzu videt vetsinu obsahu na jedno zahrani a hra me donuti hrat znovu , opakovat 50-70% toho co jsem uz hral. Lidi vykrikujou , hra roku!! nej hra za 5 let!! (ne ze by tohle nebylo u kdejaky hry) , to uz se hraci vazne pomatly tohle tvrdit o hre co se dohraje za 5-8 hodin???
    • Anal.S
      Tak třeba Morrowind je ještě dodnes neustále opěvovanej jako nejrozsáhlejší hra všech dob, kterou můžete hrát 5 let a pořád objevovat nové věci, jde přitom dohrát za 15 minut.

      Vždycky jsem byl toho názoru, že čím komplexnější hra, tím větší propast by měla být mezi časem speed-runu a časem kompletního dohrání. Taková odpadní koridorovka jako Bioshock zabere všem stejně, protože je tam jen jeden způsob řešení a nikdo už to nebude hrát znovu.
      • Jsem jen cekal kdo vyleze s dohranim Morrowindu za 15 minut...tak to zkus a uvidis tech 15 minut. Ten clovek co to dojel za 15 minut to hral stovky hodin aby zjistil zpusob jak to za tech 15 minut dohrat..tohle je pripad dishonered?..nemyslim:)
        • Ja mam odehrano 7 hodin a mam odehranu nultou misi / tutorial, sen kdy jsem se teprve seznamil s magii a ted jsem na zacatku prvni skutecne mise. Hraju to poctive a dukladne. Takze pokud to nekdo ma za tu dobu dohrane, tak ja jsem teprve na zacatku.
        • Anal.S
          Byl to jen příklad extrému. Dishonored si nejvíc užiješ když budeš chodit po lokacích a číst a zkoumat všechno na co narazíš. Ten svět má celkem hlavu a patu a je tam spousta detailů k zamyšlení. Klidně si i save/loadovat mise, aby ses dostal do míst kde by ses třeba se stealthem nemohl zdržovat čtením. A to ti pak vydrží jedna mise klidně i na pár hodin.

          Dishonored rozhodně není tak vychvalované kvůli gameplay. To je klasickej Deus Ex/System Shock. Dotaženej k dokonalosti, ale nic převratnýho. To co je na tom tak super, je ta celá omáčka kolem toho. To že i čtení může být ve hrách zábava.
    • Malleth
      Včera to vyšlo a počítám že většina lidí co to už dohrála to sosla z warezu. Můžeš vidět většinu obsahu na jedno zahrání, ale nebude ti to trvat 5-8 hodin.
      • to jo, je lehké chválit když to má človek zadarmo, ale když mam uvažovat za co vypláznu tisícovku, tak bych si to dvakrat rozmyslel jestli bych to koupil
    • zalezi jak to dohrajou, pokud to dohrajes stylem ze proste valis po hlavni linii tak to mas dohrany rychle vsechno, i kazde RPG atd.. je kratke pokud valis jak blazen co nejrychleji, ale pokud si vychutnas vse tzn, hledani veci, plneni vedlejsich ukolu + stealth projiti hrou tak ti to zabere o hodne vic.
      • tak o tom teda nevim ze by bylo moc her kde bych prosel jen hlavni dejovou linii za 5 hodin. Nejak si to u her jako Gothic,TES,Deus Ex,Bioshock atd neumim predstavit..mozna nejakej speed run , coz asi lidi co hrali Dishonored neprovozovali.
        • Hanzales
          I Oblivion se dal frknout za pár hodek. Já hraju dishonored 11 hodin a tak nějak začínám třetí misi. A to si práve ještě nechávám "podrobnější" hraní na další rundu. Ale samo nic ve zlém. Nejdříve jsem si říkal, že lidi co tomu daj někde 5/10 kvůli grafice a zabralo jim to dohrát těch 5 hodin jsou k pláči, ale hold prostě hry tohohle ražení nejsou pro každého.
  • Tyhle naodobeniny Assasins creed nikoho nezajimaj
    • Amylee.Anderson
      Teď si přiznal, že jsi nikdo...
    • Ano, assassins Creed kde vidis postavu z treti osoby je uplne to stejne jako toto z prvni osoby kde mas jeste moznost nezabijet...wake up!
    • zajimaji podle diskuze hodne lidí, i když ja bych radeji videorecenzi na gw2 nebo neco z mist of pandaria alespon první dojmy...
      • Nevim no, na MMORPG nemam rad recenze protoze kazdy v tom hleda neco sveho, nekoho bavi vic PVE , nekoho vic PVP, zalezi taky jake lidi potkas a tak, je tam vic faktoru co ovlivni tyto recenze.
        • to jo, ale stejne je fajn si neco precist, vyslechnout a mit nejakou bazi pro diskuzi *4*
          • Bez urážky, ale mít inteligentní diskusi pod příspěvkem o MMORPG? To je čiré bláznovství, taková malá utopie. :)
  • Napiste tu nekdo konec hry dik junáci
    • Zachráníš princeznu nebo ne, tak či tak zdechneš..
    • walltar
      Vrahem je zahradník, spřáhle se s uklízečkou a rozhodl se že převezme vládu nad světem ... na konci máš na výběr jestli zabiješ zahradníka nebo vojedeš tu klízečku .... a člověk je strašně rád, že to nebylo vopačně.
      • Waltari přestaň hrát píčoviny a vrať se do EVE založit konečně tu WH korpu.
      • bacha je to troll, takhle se to nekončí
        • x_ander
          nepovidej :-D
        • walltar
          Fakt to tak končí ... musíš jenom odemknout vylepšený zelený konec a spojit se s outsiderem.
          • To se radši spojit s uklízečkou.
      • Cahir
        A co přesně mám z toho, že vojedu uklízečku??
        • walltar
          To sou fakt otázky? Ty si tu uklízečku asi neviděl co? *1*

          Oni se poučili od mass effectu, že hra ve které někoho nevojedeš jako by nebyla.
          • Cahir
            Ach tak...
  • Caincz
    Tak jsem to včera rozehrál a hrál jsem teda jenom slabou hodinku, ale bohužel teda zatím se pocit nadšení nedostavuje. Nechci se za každou cenu tvářit negativně na hru, která všude dostává samou chválu, takže věřím, že to ještě přijde. Trochu mě zezačátku zklamala grafika, hlavně textury, ale to po chvíli pominulo. Klasické prkenné animace jsou u Bethesdy klasika, nicméně ovládání je příjemně intuitivní, svět mi zatím stylem hodně připomíná Bioshock. Hraju na Xboxu, tak jsem zvědav, jak mě přesvědčí první ostrá mise :)
    • Naprosto stejný pocit - hra je po všech stránkách dobrá, dokonce nadprůměrná, ale vůbec mě nebaví a netuším proč (zvlášť když jsem se na podobnou věc těšil fakt dlouho) :)
    • Spousta lidí nadává na grafiku, ale třeba mě se to líbí víc, než když se tvůrci snažej o maximálně realistickou grafiku. Tu mám kolem sebe vlastně celej den a ve hrách to nepotřebuju, to se radši projdu po městě.
      Tenhle grafickej styl, kterej je v Dishonored, je stokrát atraktivnější, když se nebudeš koukat na jednotlivý textury lupou a remcat jak bába, že je to někde mázlý a že to neni high res, ale když se na to podíváš jako na celek a spojí se ti to v jednom hezkym artworku. Ale to dneska lidi moc neuměj.
      Animace se mi taky líběj a je to imho stejnej případ jako s texturama.. Jo a Lord Pendleton má fakt nejlíp zpracovanej ksicht, co sem kdy ve hře viděl asi. *15*
      • Caincz
        No překvapilo mě, to musim uznat, že třeba plakáty na zdech, který v jinejch hrách vypadají jako dvoubarevná šmouha, jsou tady čitelný a detailní. A znovu říkám, já proti stylizovaný grafice nic nemám, taky zastávám názor, že je lepší než realistická, protože dobře provedená stylizovaná grafika je hezká i po letech, realistická moc ne. Znovu (potřetí) píšu, že jsem to hrál hodinu a spíš prostě jsem se asi stal obětí hype, protože jsem čekal, že u tý hry vykysnu celou noc, a nakonec jsem to po hodině vypnul že "si to zas dam zítra". A to jsem prosím ideální cílovka, série Deus Ex, Bioshock a Thief vzývám jako herní relikvie. Nejspíš to dopadne tak, že to budu hrát naprosto spokojeně až do konce, jenom holt první dojem není tak orgastický, jak jsem se těšil...
        • Mám, nebo spíš jsem měl ten samý problém. Hodil jsem si to frajersky na nejtěžší obtížnost, ale nepřijde mi to realistický (že já je vidím za mřížema a oni mě ne?), spíš jen pitomě posunutý na vyšší obtížnost. První misi jsem dělal několikrát, protože hra odmítala naloadovat poslední pozici (i když se mě na ní ptala!), než jsem zjistil, že tam ta pozice skutečně je (checkpointová). Chce to přežít začátek, mě to poprvé zaujalo v době, kdy potkáš Outsidera. Najednou to chytlo zvláštní atmosféru a jakýsi lepší smysl. Tak uvidíme. Nicméně, je to příjemné, ale zatím nijak ohromující. Mimochodem, všude zmiňované stylizace mi přijde pitomá. Na mě osobně to působí, jako by se zastavili v půlce procesu, je to rozplizlá realističnost, realita vodovkama, což působí hrozně divně. Je to stylizovaný natolik pitomě, že to vypadá, že textury někdo skutečně odfláknul.
          • Caincz
            To co popisuješ s obtížností mě zarazilo taky, při úvodním útěku z vězení jsem si minimálně 3x říkal "tak teď už mě ale fakt musíš vidět" a vono nic. prošel jsem to s hromadou stráží v bezvědomí za sebou a pocitem nesmrtelnosti. A ten "vodovkový" pocit je taky vyjádřený přesně, hlavně u backgroundů a obličejů mi to přijde nejzásadnější. Dneska večer tomu věnuju tak dvě tři hodinky a uvidíme. Líbí se mi to warpování a třeba nápad s tím srdcem, co má občas docela psychedelický hlášky, snad to do budoucna bude mít nějaký hlubší smysl.
        • prudislav
          njn tuztoriál :-)
    • Malleth
      Bethesda nemá s animacema Dishonored nic společnýho. Ty dělaj v Arkane a neřek bych že jsou prkený, spíš stylizovaný.
      • Caincz
        No, to je možný, že s tím nemají nic společnýho, ale působí to na mě jako Skyrim, sakra, ta chůze na mě působí skoro jako Morrowind. Je tam pár hezkých detailů, třeba držení sklenice piva a poklepávání na ní prsty, nebo odklepávání popela z cigaret. Ale třeba když vystupuješ poprvé ze Samuelovy lodě na cestě do hospody, tak to, jak vyleze, to mě třísklo přes sklivec :) Nechci být hnidopich, říkám, hrál jsem to hodinu, ale tohle bych čekal lepší.
        • Keyz
          Animace a grafika je pořád stejná.Nic moc *9*
          • DangerousDave
            otázka je čo si prestavujeś pod pojmom "grafika" ? rozlíšenie textúr a mieru realizmu ? alebo si schopný vnímať aj dizajn prostredie, štylizáciu a veľké množstvo nádhernyćh detailov ? Pretože potom by si nemohol napísať, že grafika je nic moc.
            • Mne sa tie malovane textury pacia, podobne ako aj v Rage, akurat tuna su vo vyssom rozliseni. Je ale nutne stiahnut brightnes, pretoze inac to je vyblite.
              http://cloud.steampowered.com/ugc/918991495538055960/10EE73943989D1CF02F1F6E37260D0632799BB30/
            • DangerousDave
              takže ty ideš čisto po technickej stránke a ostatné ťa nezaujíma ? ale je pravda, že nízké rozlíšenie textúr u PC verzie sa nedá ničím ospravedlniť, keďže oni textúry o vysokom rozlíšení majú z procesu ich výroby. Žial všetky tieto vady sú dôsledkom zamerania na konzolové platformy, napriek tomu že mnohí exoti to stále nevidia.
            • Keyz
              Zde bych rád viděl lepší rozlišení textur.
              Když na mně skočila ta holka tak bylo dost vidět,že to není nic moc.
              Ve hře nejde pořádně nastavit AA atd. Je tam sice FXAA,MLAA ale nelze nastavit hodnotu.Hlavně tam chybí normální AA. Rozdíl to je,protože každá položka funguje a vypadá jinak.
              Sice super,že hra jede i na starých kartách,ale kdyby byla možnost to značně vylepšit aby i nové PC mělo co dělat a vypadalo to dobře nezlobil bych se.
  • Malleth
    Trochu ten zážitek kazí neomezený save/load. Vytrácí se napětí, když po selhání stačí zmáčknout F9 a můžu to zkusit znova. Na Hard nebo Very Hard to mohli omezit.
    • Nalep si na F5 obrácený připínáček, to tě odnaučí :)
    • Souhlas. viz. DARKSOULS ,a nebojine hry kde je ukladani her zavisle treba na urcitych mistech na mape .pokud se nepletu taky Starsi dily resident evil,Alone in the dark ,silent hill apod. meli savy zavisle na itemech nebo bodech na mape
      • Malleth
        Právě, systém Dark Souls je geniální. Hlavně v tom že smrt je řešená na úrovni světa a ne na úrovni hry. Bylo by fajn kdyby se víc vývojářů zamýšlelo nad zpracováním smrti.
    • walltar
      Tak si snad dospělý člověk a dokážeš si hru omezit podle sebe ne?
      • Jsem dospely a presto libovolny save/load povazuji za prilisne zjednoduseni hry, ktere se do nejvyssi obtiznosti nehodi. Nekdo by mohl i naznacovat, ze se kvuli pc lamam timhle kazi konzolove hry.
      • Malleth
        Člověk ale ze svý přirozenosti volí tu jednodušší cestu. Proto si myslim že by tohle rozhodnutí měl dělat designér a ne hráč.
        • Takže nejsi dospělý, ja bych velice snadno zvladl neukladat
          • Malleth
            Já to myslel obecně.
  • jak je velka mapa? napr oporti skyrimu nebo tak? dekuju moc
    • tam žádná mapa není.. Teda kromě ty na konci..
    • *6*
  • "nad hlavičkou bdělého strážce pořádku objeví blesčíky znamenající zbystření"

    On to snad hrál na easy a ještě se zapnutýmí blikátky pro lamy!? *7*
    • já to hraju na hard a mam je tam taky tak nevim co hraješ
      • páč jsi lama co si je neumí vypnout

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší