Přejít na výpis diskuzí

Češi tráví na zahraničních dovolených stále méně času

21.2.2012 17:57
3 příspěvky

Letos to bude devět dní proti loňským 10,4 dne. Dalším trendem je tlak na cenu, což vede k nárůstu individuální dopravy na úkor charterů. Vyplývá to z údajů Evropské cestovní pojišťovny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U nás to tedy rozhodně neplatí. My jezdíme do zahraničí poměrně často. V létě k moři a v zimě do Alp lyžovat. Samozřejmě že i u nás jsou pěkná místa, která také navštěvujeme. Ale na dovolené v zahraničí si vždy víc odpočinu. Je ale pravda, že nevýhoda je, že musí člověk mít nějaké cestovní pojištění, nebo je to s ním rozhodně bezpečnější.

  • Ideály po roce 1989 se pomalu rozplývají. Když politici přesunují problémy státu na občany, tak pak je těžké přemýšlet o válení se u moře.
  • Hlavně,že je "svoboda pohybu" !Znám takový co jedou i třikrát za rok ale většina je ráda,když vůbec nějakou dovolenou má,protože si berou dovolenou místo nemoci!!! Protože když někdo zamarodí tak už je pro podnikatele přítěží a při první příležitosti má padáka ale bez náhrady?!?!Milionové padáky mají jen ty nahoře !!! Jak to říkal V.I.L. "Svoboda ano ale pro koho !!!"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit