Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hezký den. Teď se šíří po netu a mezi lidma revoluční metoda výdělku peněz, skvělé na léto, když je hodinka, dvě času. Pro mě to je skvělá možnost výdělku a je to perfektní. Do práce chodit sice nepřestanu, nicméně když to jde, tak si tu chvilku na sebrání volných zlaťáků najdu :) Je to z návodu http://www.Recenze-Plus500.cz
  • Letošní vedra samozřejmě nepomohou zvýšit návštěvnost památek, ale spíše koupališť. Myslím si ale, že pokles zájmu o památky není způsoben jen horkem. Tento trend je trvalý a bude určitě pokračovat. O letošní dovolené jsem projel Čechy od západu po východ. Navštívil jsem i několik nádherných památek, ale obvykle jen zvenčí. Proč? Vstupné do mnoha hradů a zámků je dnes neúnosné. Vezmu-li běžnou rodinu, která obvykle nedisponuje příliš vysokým příjmem, pak jsou počty jednoduché. Vysoké náklady na benzín, vstupné do památek a v neposlední řadě i za jídlo na cestě musí značně omezit aktivitu. Dnes dokonce i platíte za to, že si uděláte pár rodiných fotografií. Chápu, že ze vstupného se hradí celá řada položek na provoz, ale spoléhat jen na to nejde. Snížením počtu návštěvníků se bude zvyšovat vstupné, tím se sníží jejich počet... To přece známe. Nepomohou ani aktivity nočního běhání po památkách a podobně. Až bude všude vstupné přijatelné, památky budou nabízet všelijaké doplňkové programy, až přestaneme ždímat motoristy, lidem budeme platit za práci, pak se může něco změnit. Jinak sotva. My jsme důchodci s mizernou penzí. Proč např. mnoho památek poskytuje slevu důchodcům nad 65 let? Je snad nějaký rozdíl mezi důchodcem do 65ti lety a nad 65? Co vy na to kasteláni? Můžete to změnit, místo naříkání.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit