Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano,ten čvereček je kulatý.Kokokokodák !
  • Letos na dovolené v Tunisu nás na výletě provázel rodilý Tunisan / muslim. A mezi zajímavostmi nás proškoloval i v islámu, abychom se o místní mentalitě dozvěděli trochu více. Zaujalo mě že například při podpisu úřední listiny má mužský podpis váhu dvou ženských. To samé platí např.u soudu při podávání svědectví. Žena je zde vnímána jako poloviční člověk ( prý je to vpořídku, protože ženy pořád jen drbou a pomlouvají a tak se jim nedá věřit). Ženicha jí vybírá rodina, i když to dnes není tak utažené, vysokoškolské vzdělání u žen není zas až tak žádoucí. Nedovedu si představit, že mě někdo sezdá s pitomcem a já budu muset celý život brát jeho pohled na vec za určující... A to je Tunis určitě liberálnější než zbytek islámského světa. *2*
  • Nádhera !
    A teď zpět na zem. Jak dlouho jsi žila v zemích, kde se praktikuje reálný islám ? Irán, Irák, Afghánistán ? To je islám denního života, Talibán ti to vysvětlí, zkus to aspoň na měsíc a pak si přečti (pokud ti to rodina dovolí) své naivní teoretické bláboly znovu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit