Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic horšího snad ani nejde natočit. A jestli jo,tak to doufám nikd neuvidím.
  • Je jasne ze se zde vyjadruji vetsinou idioti.Hodnotu filmu pochopi jen inteligentni bytost.Pro ostatni doporucuji rezisera ZDENKA TROSKU. Roman Mixa
  • .
    Film promítán 26.11.2014 ve Zlíně - představení pro seniory.
    .
    Jedním slovem hrůza a děs.
    .
    A slova - K.RVA , P.ČA , Š.LIN , Č.RÁK - patří do kina ? Film se promítal před 22 hodinou.
  • Tak nevím, kde autor vzal hodnocení 90 %. Opravdu peníze za vstupenky a promarněný čas mne budou dlouho mrzet. Pokud pominu, že dělají z lidí burany, tak použití jakéhosi nářečí, kterým se v tom kraji nikdy nemluvilo, dělá z filmu jednu lež. Horší film už snad ani nikdy vidět nemohu. Neznám nikoho, komu se film líbil. Kdyby to natočil nějaký rodilý Čech nebo přímo pražák, tak řeknu je to trouba, který je líný podívat se do kraje o kterém točí. Ale Krobot tu oblast musí dobře znát. Opravdu jsem nepochopil co tím chtěl autor říci. Kdybych nemusel otravovat vedle mne sedící diváky, odešel bych po čtvrthodině domů.
  • Je to to nejhorši co jsem kdy videla,penize vratit a dát lidem odškodněni za to źe se nechali zlakat a za ztratu hodku a pul života
  • Krása bez děje,skrytá kamera našeho venkova,skvělé herecké výkony,nové,nečekané,překvapivé,skvělé...Tak trošku dokument s minimem chyb..Díky,pane Krobote!
  • Kdyby se mně někdo zeptal o čem to bylo tak úplně o ničem. Dlouhé nudné záběry , laciné vulgarismy. Bez nápadu. Chtěl jsem odejít po 10 minutách, ale bohužel jsem zůstal dokonce.
  • kokotina bez děje,škoda peněz za kino,ale pár momentu na zasmátí tam je....závěr filmu,možná skoro pulka se už lidi v kině nesmáli a každej se těšil až to skončí) *6*
  • Tak, co mají dělat, když jde jen jeden TV anál, nejni pokrytí operátorů, není obchod, kino, divadlo, práce, dopravní spojení, mladí utíkají...
  • Dobrý den, na tento film jsem se díky takovým článkům, které tu autor napsal a díky velké propagaci v televizi moc těšila. I obsazení herců slibovalo dobrý film. Ale přišlo velké zklamání. Až do půlky filmu jsem čekala na nějaký děj, ale nic. Jestli si autor myslí, že děj se dá postavit jen na neustálém sexování Maruny a sprostých slovech, tak se spletl. Opravdu jsem se chtěla zvednou a uprostřed filmu odejít. Nevím jestli litovat stráveného času a nebo vyhozených peněz. Naprostá nuda !!! Možná tím chtěl pan režisér říct něco jinéhom, ale nepovedlo se. Jen natočil film, kde představil lidi na vesnici jako naprosté burany a idioty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit