Přejít na výpis diskuzí

Problémový Shia LaBeouf v Indiana Jones 5 nebude

6.9.2017 6:12
Adam Homola 3 příspěvky

O chystaném Indiana Jones 5 víme už delší dobu, ale teď jsme si oddechli. Scénárista David Koepp totiž prozradil, že Mutt Williams, kterého ve čtvrtém díle ztvárnil Shia LaBeouf, v pětce nebude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě že odstavili Lucase. Ten je poslední dobou nějak mimo. Mimozemšťani v Indiana Jonesovi a křišťálové lebce byli skutečně úlet. *5* . Že dokáží scénáristé udělat z Lucasova filmu dobrý film bez Lucase dokazuje velký úspěch Rougue One.
  • Indy je jen jeden
  • Pokud vím, tak Indyho ztvárnili jiní herci už v "seriálu" Young Indiana Jones Chronicles. Kdysi to běželo i u nás, bohužel na DVD to u nás nevyšlo a na obrazovky se už nevrátilo. Každopádně to byl řemeslně velmi povedený seriál z dílny LucasFilmu, každá epizoda co do stopáže a rozsahu, příběhu se vyrovnala celému filmu. Mám ho na DVD koupený ze zahraničí a vždy se na něj znovu rád podívám (hlavně epizody z 1. světové jsou výborné).

    Pokud Disney chce udělat restart, nebude s tím čekat 5 let, ale začne ždímat hned po úspěchu 5. filmu (otázka je, jak se k tomu postaví, E7 ve Star Wars byla strašná).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit