Přejít na výpis diskuzí

Ve stínu Babovřesk, aneb i za první republiky se točily divácky vděčné kýče

31.1.2015 8:34
Ladislav Loukota 5 příspěvků

Třetí Babovřesky vypluly do českých kin a čela mnohých návštěvníků, už tak orosená ze všemožných Bastardů a dalších bestiálností mrzké kvality, se dále krabatí nad úrovní soudobého filmu. Leckdo hledá srovnání v kvalitní produkci minulosti – ať už uměleckosti 60. let, solidních žánrových dílech 70....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Troška vám dává na frak - vy rádoby kritici, co? Běžte se zahrabat i s vašimy zmaty a neotravujte lidi! *5*
  • Komedie pana Trošky jsou jednoduché, lehce stravitelné a pro "obyčejné" lidi, kteří si chtějí zarelaxovat po celodenní práci, která je živí. Pro většinu diváků je tento jednoduchý a lidový humor v jeho komediích rozhodně stravitelnější, než fekální americký humor posledních asi 15ti let, který produkují jejich sitkomy nebo tzv. teenagerovské komedie.
    To, že se Troškovy komedie nelíbí kritikům a pseudointelektuálům je nepodstatné, důležitější je, že na ně chodí lidi.
    • Jo, většina lidí čte Blesk, to budou asi naše nejkvalitnější noviny.
  • Produkci 60-tých let o které se autor okrajově zmiňuje považuji za nejkvalitnější . *14* *14* *14*
  • Budu panu Loukotkovi silně oponovat.Přesně popsal filmovou produkci tzv.první republiky.I s názorem na film za II.sv.války a okupace tzv.nekonfliktní.Nejhorší období bylo po r.1989,kdy nebylo úniku z amerických škvárů čtvrté kategorie za neskutečné peníze,které tady byly publikovány.,což i v USA nebylo možné.Tehdy morálka začala upadat,takže filmy p.Trošky byl balzám na duši.K Babovřeskám se nevyjadřuji,protože jsem je neviděl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit