Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro me urcite lepsi varianta, nez Nova Sport. Nemam zadnou kabelovou televizi a  kdyz byl turnaj, ktery jsem mel zajem videt, zaplatil jsem si VOYO (cca 150,- Kc/mesic). Kvalita obrazu pro PC byla katastrofalni. UFC jeste sledovat slo, ale kdyz jste chtel sledovat hokej, obraz ma pro tento sport zalostne malo fps. Nevim, jak to funguje u smart TV, ale na PC kataatrofa, nehlede na to, ze jste ai kavlitu zmenit ani nemohli. U Telly to vypada tak, ze si zaplatim tuto sluzbu jen na 1 den za cca 80,- Kc, takze urcite budu vyuzivat pro UFC, o ktere budu mit zajem. Oproti Voyo usetrim. Turnaju, co chci videt live je par za rok a ten zbytek mi staci stahnou rano a divat se dopoledne...

  • Tohle je totální podpásovka!!!!!! Nejen že se na můj dotaz nikdo neozval, ALE CO HORŠÍHO ... jiný autor přepsal tento článek!!!! Najednou se zde píše i o jiných operátorech a né jen o O2 TV!!!! NEHORÁZNÉ!!! Svědčí to o důvěryhodnost celého institutu!!!!🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬

  • No pořizovat kvůli tomu dalšího poskytovatele opravdu nebudu, hlavně když O2 u mě kvůli pomalému netu nemá smysl.

  • 2873

    Takže ufc už neuvidim. A je mi z toho dost smutno. O2 sport mne už nebere, jelikož nefunguje jak má. A platit za služby 100% a pak funkčnost 40%?? Děkuji.  Škoda, že bude zase díky tomu ubývat fanoušků MMA😢

  • Zde je psáno, že to bude jen vysílat O2 TV, ale v jiném článku se píše, že pokud máte televizi od operátora i třeba T-mobile M a program PREMIER Sport, tak se to tam bude vysílat 🤔🤔 Tak jak to sakra je??????? .... docela máš to děsí, že by jsme měli o MMA přijít !!!!

  • Bezva.. 👍 takže další TV platit.. 😒

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit